Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 76 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 43223

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1875 ne: 19-04-2013, 23:30:08
Ukraine's Got Talent 2013 -- Duo "Flame" HD Amazing Dance MUST WATCH

 ....me ka levizur cdo qelize e trupit ^o) ^o)

...si e ben ate hedhjen ne 3.03  :O :O??

Kengen fantastike e paskan zgjedhur...wowww

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1876 ne: 20-04-2013, 00:07:44
....me ka levizuar cdo qelize e trupit ^o) ^o)

...si e ben ate hedhjen ne 3.03  :O :O??

Kengen fantastike e paskan zgjedhur...wowww
Killer body huh :D

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#1877 ne: 20-04-2013, 01:16:16
Wow seriozisht e keni? sa shum faqe keni shkruar  ^o)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1878 ne: 20-04-2013, 02:40:46
hajde dromas bohu cun serio dhe trego cte ka bo pershtypje dhe leji llafet e kota pa bereqet

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1879 ne: 20-04-2013, 09:13:35
...ditet qe po fluturojnee ^o) ^o)
Konsideroji si dite te bukura,e shpresoj ti quash ashtuDreamm :)

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#1880 ne: 20-04-2013, 11:14:43
E kam treguar pershtypjen time me ate WOW, aktiviteti i madh ketu.
Si dhe sasia madhore e gjinise femerore :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1881 ne: 20-04-2013, 11:37:35
Ja shyqyr qe erdhe te balancosh ekuilibrat

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#1882 ne: 20-04-2013, 12:43:43
Eh mua po me prisnit e di :P

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1883 ne: 20-04-2013, 13:56:00
....artikulli, te cilin e solla edhe ketu, ne lidhje me gjuhen shqipe.....

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1884 ne: 20-04-2013, 13:58:06
Eh mua po me prisnit e di :P

si e gjete?

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#1885 ne: 20-04-2013, 14:10:24
Punoj part-time si fallxhor

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1886 ne: 20-04-2013, 14:13:18
pune e veshtire?

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1887 ne: 20-04-2013, 14:32:20
sot me mungon dicka...nejse do kaloje.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1888 ne: 20-04-2013, 14:50:25
Fjalet qe mbushin

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1889 ne: 21-04-2013, 00:47:38

Shtepia e vetmuar!

Thuhet se eshte ndertuar nga nje biznesmen i cili i ka bere gruas se tij nje premtim kur ajo ishte gjalle dhe e semure, se nuk do shihte me asnje femer pas saj dhe keshtu u zhvendos ne nje vend larg te gjithe njerezve! • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1890 ne: 21-04-2013, 03:39:22
Pagjumesia e diteve te fundit

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1891 ne: 21-04-2013, 20:50:38
nje ndjenje nostalgjie per dike

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#1892 ne: 21-04-2013, 20:55:34
Si nje person me kerkon ti kerkoj falje nderkoh qe un pres te me kerkojne falje :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1893 ne: 21-04-2013, 21:41:58
njerezit qe ecin si te cmendur me makina

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1894 ne: 21-04-2013, 23:25:29
Si nje person me kerkon ti kerkoj falje nderkoh qe un pres te me kerkojne falje :D

Kjo eshte perplasja me e bukur qe mund te ndodh

Dhe ikje pa kthim lol

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1895 ne: 22-04-2013, 11:10:47
ndryshimi i kohes

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1896 ne: 22-04-2013, 11:11:41
ne fakt parashikimi i motit e kish dhene qe sot do prishej koha...dhe shyqyr qe te me lirojne ca kockat ..jemi bo si pleq

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1897 ne: 22-04-2013, 11:26:46
cdo gje me ben pershtypje....madje i druhem edhe pasqyres ne mengjes..se mos me ben pershtypje ndonje gje tek vetja..kam filluar  ..ta shmang(boboo .krizat e moshes.)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1898 ne: 22-04-2013, 11:27:51
cdo gje me ben pershtypje....madje i druhem edhe pasqyres ne mengjes..se mos me ben pershtypje ndonje gje tek vetja..kam filluar  ..ta shmang(boboo .krizat e moshes.)

na habite.....le nam

pranoje veten sido te jete ..edhe me rrudhat e moshes
nese se ben ti .....mendon se do ta bejne te tjeret e me pas mendon se do jesh ne gjendje te kesh harmoni me veten???

#1899 ne: 22-04-2013, 12:29:16
Truni skic dhe luhatja drastike e humorit te saj! ;)

Temat e fundit