Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 3 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 39316

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#50 ne: 23-10-2010, 12:37:47
asgje nuk kam dal prej shtepije :(

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#51 ne: 23-10-2010, 13:14:38
sot me beri pershtypje qe u zgjova per te ikur ne pune dhe pastaj thash  fak ja futa gjumit :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#52 ne: 23-10-2010, 18:53:35
Njeri :D dhe njera hmmmmm:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#53 ne: 23-10-2010, 18:57:12
Mua vetem njera.... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#54 ne: 23-10-2010, 18:58:30
Mua vetem njera.... :D

Ti s'ka nevoje ta thuash hic :P ty vec "njera-t" te pershtypesojne LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#55 ne: 23-10-2010, 19:02:03
Njera me mahnit..... :D

#56 ne: 23-10-2010, 20:13:12
Mua shume njerer... :D
S'di ke te marr e ke te le, naten gjumi nuk me ze... LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#57 ne: 24-10-2010, 10:33:13
asigjo deri tani :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#58 ne: 24-10-2010, 20:40:21
Nostalgjia per muziken argetuese kosovare te dikurshme, meqe ma kujtoi Sky. :D :)

HAREJA "Te lutem me harro"

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#59 ne: 24-10-2010, 23:29:50
me be pershtypje se ku u zhduken te gjithe kembe njeriu sot   hmmmmm: :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#60 ne: 25-10-2010, 18:24:36
sot me beri pershtypje vetja  sesisha fare ne vete...:P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#61 ne: 25-10-2010, 20:00:13
qe u qova ne nje vend tjeter... hmmmmm: me dukeshte si ne enderr,por qenka realitet :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#62 ne: 25-10-2010, 20:45:46
nje lajm i papritur

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#63 ne: 25-10-2010, 20:49:27
Qe Shejtania, eshte prap ketu   :engjell:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#64 ne: 25-10-2010, 20:50:51
smund te rrija larg  ;) :perqafim

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#65 ne: 25-10-2010, 21:16:20
Shejtania, a je per nje gote? hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#66 ne: 25-10-2010, 21:19:51
Shejtania, a je per nje gote? hmmmmm:

plot ate timen se jam lodh sot dua te me zere gjumi top

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#67 ne: 25-10-2010, 21:24:52
merre shtruar ;) se nuk iken shishja

Sa shpejt qe iken rruga kur udheton lol... kam bere sot ... KM :D brenda nje dite lol

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#68 ne: 25-10-2010, 21:25:59
pse ku ishe zotrote ?

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#69 ne: 25-10-2010, 21:29:04
LOL nga nje kryeqytet ne tjetrin lol me ne fund ne shtepi  :perqafim

Shkup, Prishtin, Tiran Struge lol. Brenda nje dite hahahhaha

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#70 ne: 26-10-2010, 14:51:31
nje shitse qe me kthehu me shum para ngaqe ne te vertet duhet te me jepte  ja ktheva perseri se me erdhi gjynah......:)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#71 ne: 26-10-2010, 17:21:24
sa here dal nga shtepi shikoj gjithmon nga nje mace te re qe del nga shtepia perballe .....dua te di sa mace kane ata valla se me numerimin tim kam pare nja 7 deri tani .....:S

 • Postime: 297
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#72 ne: 26-10-2010, 18:53:43
sa ngadale ecin diskutimet ne forum

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#73 ne: 27-10-2010, 14:32:50
me 10 cent ne xhep...:)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#74 ne: 28-10-2010, 19:23:21
qe me humbi tel 2te ne 5 muaj  :(

Temat e fundit