Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 22 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 32071

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#525 ne: 14-01-2011, 23:15:53
nje goce qe smi hiqte syte dhe ishte si shpirt..

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#526 ne: 14-01-2011, 23:30:52
Ky ketrushi :d rri e nderrohu :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#527 ne: 15-01-2011, 20:46:52
qe bej te njetin gabim :P ne kater dit ndrroj nick  :)

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#528 ne: 16-01-2011, 17:28:24
...ma nderruan vendin e punes - sikurse po ua kerkoja me heret.....  :urra:

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#529 ne: 16-01-2011, 18:01:20
disa probleme qe kam ne duar

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#530 ne: 16-01-2011, 19:32:22
..qe po mendoj e mendoj te permiresoj nje situate, e s'po ja dal mbane. ^o)
Maybe I just have to give up. ^o) ^o)

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#531 ne: 16-01-2011, 19:38:26
qe ka fjet gjume gjithe diten  :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#532 ne: 16-01-2011, 21:10:19
dita e bukur

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#533 ne: 16-01-2011, 23:12:16
qe njerzit skan buke te hane dhe luajne kumar  pff

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#534 ne: 17-01-2011, 10:37:19
sot me beri shume pershtypje nje vajze, qe ne pike te mengjesit lyente syte  me penel ne makine ne ato 2 minuta qe u be semafori i kuq e pasi u hap jeshilja, ajo prape vazhdoi te bllokonte rrugen se i iku dora shtrembur dhe fshinte syte e qete,nderkohe ne qe ishin mbrapa saj na zuri 2 here semafori i kuq. me iku truri doja ta zhgaravisja me gjithe penelin e saj idjot...

kam antipati per femrat qe bejne make up ne makine ne rruge apo ne ecje, nese je e parkuar dakort mund te besh cfare te duash por ne rruge per mua eshte gomarllik.

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#535 ne: 17-01-2011, 17:24:21
sot pash live nje hedhje te nje qeseje me plera nga kati 4 ncncncncn

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#536 ne: 17-01-2011, 17:35:49
sa njerze qe ka lap gripi hmmmmm:

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#537 ne: 18-01-2011, 14:47:30
Cigarja e lej 1 muaj po prap e rifilloj  :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#538 ne: 18-01-2011, 15:41:09
qe spo gjej ketrushin ne forum :(

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#539 ne: 18-01-2011, 16:18:16
kto vajzat qe hedhin gurin dhe mcefin doren (shqiptaret)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#540 ne: 19-01-2011, 13:59:26
njera qe me acaroi sot sa te cuditshme jane kto gocat..

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 20-01-2011, 08:55:32
Citim nga: Gimi<>ALB ne 19-01-2011, 13:59:26
njera qe me acaroi sot sa te cuditshme jane kto gocat..

duam te dime te dhena konkrete gimo, se keshtu pa detaje s'quhet :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#542 ne: 20-01-2011, 11:25:30
jane fjale me pulle te kuqe smlejon idukata besoj me kupton :). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .sa per temen  ketu e nje ore+ skemi drita ne pune..shume romantike situata

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#543 ne: 21-01-2011, 12:05:39
Nje femije rruges sot me tha..sa i hijshem qe qenke. Kurr do te rritem une do behem edhe me i bukur sesa ti..Te tjua them te drejten ne fillim e kapa si kompliment te mire po me vone prapeseprape me erdhi qe ta rrah

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#544 ne: 22-01-2011, 15:52:00
Jane Noir sale....e leket qe lash aty.. :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#545 ne: 22-01-2011, 17:26:42
Ato persona qe dje ishin futur ne vrimen e miut, dhe pastaj dolen duke u mburrur si te medhenje.

Si puna e pleshtit , kur e gjeten ne kurriz te luanit, tha dhe une kam gjake luani.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 22-01-2011, 18:02:50
Citim nga: Gimi<>LAB ne 21-01-2011, 12:05:39
Nje femije rruges sot me tha..sa i hijshem qe qenke. Kurr do te rritem une do behem edhe me i bukur sesa ti..Te tjua them te drejten ne fillim e kapa si kompliment te mire po me vone prapeseprape me erdhi qe ta rrah

pa na trego foton qe te te besojme :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#547 ne: 22-01-2011, 18:43:32
gimi duam foto.
Shej sot nga ora 9 do fillojn protestat per foton e gimit.

Hehehhe

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#548 ne: 22-01-2011, 20:20:31
pa na trego foton qe te te besojme :D
ne fakt me teper jam hot sesa i hijshem...ndersa foto nuk mund tjua tregoj se do me merrni me sysh pastaj    :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#549 ne: 22-01-2011, 20:27:52
Citim nga: Gimi<>LAB ne 22-01-2011, 20:20:31
ne fakt me teper jam hot sesa i hijshem...ndersa foto nuk mund tjua tregoj se do me merrni me sysh pastaj    :)

nuk i kam syte blu jo ... trego foton qe te te besojme :d

Temat e fundit