Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 39177

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#525 ne: 14-01-2011, 23:15:53
nje goce qe smi hiqte syte dhe ishte si shpirt..

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#526 ne: 14-01-2011, 23:30:52
Ky ketrushi :d rri e nderrohu :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#527 ne: 15-01-2011, 20:46:52
qe bej te njetin gabim :P ne kater dit ndrroj nick  :)

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#528 ne: 16-01-2011, 17:28:24
...ma nderruan vendin e punes - sikurse po ua kerkoja me heret.....  :urra:

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#529 ne: 16-01-2011, 18:01:20
disa probleme qe kam ne duar

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#530 ne: 16-01-2011, 19:32:22
..qe po mendoj e mendoj te permiresoj nje situate, e s'po ja dal mbane. ^o)
Maybe I just have to give up. ^o) ^o)

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#531 ne: 16-01-2011, 19:38:26
qe ka fjet gjume gjithe diten  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#532 ne: 16-01-2011, 21:10:19
dita e bukur

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#533 ne: 16-01-2011, 23:12:16
qe njerzit skan buke te hane dhe luajne kumar  pff

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#534 ne: 17-01-2011, 10:37:19
sot me beri shume pershtypje nje vajze, qe ne pike te mengjesit lyente syte  me penel ne makine ne ato 2 minuta qe u be semafori i kuq e pasi u hap jeshilja, ajo prape vazhdoi te bllokonte rrugen se i iku dora shtrembur dhe fshinte syte e qete,nderkohe ne qe ishin mbrapa saj na zuri 2 here semafori i kuq. me iku truri doja ta zhgaravisja me gjithe penelin e saj idjot...

kam antipati per femrat qe bejne make up ne makine ne rruge apo ne ecje, nese je e parkuar dakort mund te besh cfare te duash por ne rruge per mua eshte gomarllik.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#535 ne: 17-01-2011, 17:24:21
sot pash live nje hedhje te nje qeseje me plera nga kati 4 ncncncncn

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#536 ne: 17-01-2011, 17:35:49
sa njerze qe ka lap gripi hmmmmm:

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#537 ne: 18-01-2011, 14:47:30
Cigarja e lej 1 muaj po prap e rifilloj  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#538 ne: 18-01-2011, 15:41:09
qe spo gjej ketrushin ne forum :(

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#539 ne: 18-01-2011, 16:18:16
kto vajzat qe hedhin gurin dhe mcefin doren (shqiptaret)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#540 ne: 19-01-2011, 13:59:26
njera qe me acaroi sot sa te cuditshme jane kto gocat..

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 20-01-2011, 08:55:32
Citim nga: Gimi<>ALB ne 19-01-2011, 13:59:26
njera qe me acaroi sot sa te cuditshme jane kto gocat..

duam te dime te dhena konkrete gimo, se keshtu pa detaje s'quhet :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#542 ne: 20-01-2011, 11:25:30
jane fjale me pulle te kuqe smlejon idukata besoj me kupton :). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .sa per temen  ketu e nje ore+ skemi drita ne pune..shume romantike situata

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#543 ne: 21-01-2011, 12:05:39
Nje femije rruges sot me tha..sa i hijshem qe qenke. Kurr do te rritem une do behem edhe me i bukur sesa ti..Te tjua them te drejten ne fillim e kapa si kompliment te mire po me vone prapeseprape me erdhi qe ta rrah

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#544 ne: 22-01-2011, 15:52:00
Jane Noir sale....e leket qe lash aty.. :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#545 ne: 22-01-2011, 17:26:42
Ato persona qe dje ishin futur ne vrimen e miut, dhe pastaj dolen duke u mburrur si te medhenje.

Si puna e pleshtit , kur e gjeten ne kurriz te luanit, tha dhe une kam gjake luani.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 22-01-2011, 18:02:50
Citim nga: Gimi<>LAB ne 21-01-2011, 12:05:39
Nje femije rruges sot me tha..sa i hijshem qe qenke. Kurr do te rritem une do behem edhe me i bukur sesa ti..Te tjua them te drejten ne fillim e kapa si kompliment te mire po me vone prapeseprape me erdhi qe ta rrah

pa na trego foton qe te te besojme :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#547 ne: 22-01-2011, 18:43:32
gimi duam foto.
Shej sot nga ora 9 do fillojn protestat per foton e gimit.

Hehehhe

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#548 ne: 22-01-2011, 20:20:31
pa na trego foton qe te te besojme :D
ne fakt me teper jam hot sesa i hijshem...ndersa foto nuk mund tjua tregoj se do me merrni me sysh pastaj    :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#549 ne: 22-01-2011, 20:27:52
Citim nga: Gimi<>LAB ne 22-01-2011, 20:20:31
ne fakt me teper jam hot sesa i hijshem...ndersa foto nuk mund tjua tregoj se do me merrni me sysh pastaj    :)

nuk i kam syte blu jo ... trego foton qe te te besojme :d

Temat e fundit