Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 43224

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#550 ne: 22-01-2011, 22:44:54
nuk te besoj mi trego dhe ti syte si i ke ..po nqs i ke te bardhe mos mi trego me mire  :)  pastaj do te tregoj foton ime...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#551 ne: 22-01-2011, 22:47:12
ok

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#552 ne: 24-01-2011, 13:36:02
ok
po pres te shikoj syte e tu te bukur  :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#553 ne: 25-01-2011, 00:00:35
po me vjen nje gjum i pa pam qe se di kur do zgjohem...tashme po flejta pas nja 2 ditesh...

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#554 ne: 25-01-2011, 02:14:59
Qe ketu ku jam une, u ngroh koha. Vajti temperatura -12 grade celcius.

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#555 ne: 25-01-2011, 09:15:03
nuk i kam syte blu jo ... trego foton qe te te besojme :d

se nxjerr foton ai se ka hall se e marr une me sysh.

 Gimo e kam publikuar une foton e ska ndodhur gje deri tani, prandaj tani e ke radhen ti ta publikosh... pastaj 3.dreamm 4.gjumashi .

dakort forumistat e lartpermendur ?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#556 ne: 25-01-2011, 10:29:29
ku foto :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#557 ne: 25-01-2011, 12:58:36
ku foto :D

ca thu mi, per ke e ke?

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#558 ne: 25-01-2011, 14:15:36
po mundohem ta vendos .po nuk mund te ndrroj dot foto se di pse ndodh kjo ndoshta ngaqe jam fut nga cel...ama dua qe ta shikoj vetem shej dhe erela as1 tjeter  :)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#559 ne: 25-01-2011, 14:35:14
qe Gimi e vendosi si perfundim foton.

jam kurioze cfare te bindi ta beje?

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#560 ne: 25-01-2011, 14:40:39
ti dhe shej qe nuk besonit se jam hot :P nfakt nuk esht hera e par qe e vendos po 2 :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#561 ne: 25-01-2011, 14:46:02
e 2-ta ? kam qene ne forum une atehere? une ne shtator jam antarsuar.

pastaj mos u mburr se ne vetem fytyren po te shohim ketu :D per hot na duhet i gjithe trupi para dhe mbrapa +gjatesia per ta komentuar :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#562 ne: 25-01-2011, 15:29:27
po e 2 ti nuk ke qen se e kam hedh  ne mars 16.3.2010 ka qen data qe jam regjistruar te ky forum dhe ate dit kam pas dhe ditelindjen...nuk esht puna se po mburrem po jan gjera qe bejn bam nga 100 m larg  :P nejse un ti them dhe gjatesite qe do ti  :D  1.78 i gjat? .  Pupu mu kujtua tani cekja i beratit qe e nxorren per ta shitur me pjes  :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#563 ne: 25-01-2011, 15:33:04
:P tamam hahaha

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#564 ne: 25-01-2011, 20:55:27
Kjo kenge, kisha kohe qe se kisha degjuar.Hmmmm.... Eshte pak kualitet i dobet, aman ja vlen te degjohet :)


Armend Rexhepagiqi - Edhe një herë

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#565 ne: 25-01-2011, 23:40:11
tani sapo u shtriva me fjet..dhe kuptova qe ka ardhe vertete pranvera...sapo pash nje mushkonje  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#566 ne: 27-01-2011, 01:24:23
dhe pse ka vite qe praktikohem me shishen e birres..sot gabova me rreshkiti dhe mu derdh mbi tastiere :D  shyqyr qe kam dy pc  i hoqa tastjeren atij qe kam te dhoma  :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#567 ne: 27-01-2011, 12:01:57
sa shume qe me duan femrat por duke pasur parasysh se ato me shohin vetem si objekt seksi..:p une nuk pranoj te jem me to vetem pse jam hot per tu shfrytezuar :p

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#568 ne: 29-01-2011, 18:41:11
Kjo kenge, kisha kohe qe se kisha degjuar.Hmmmm.... Eshte pak kualitet i dobet, aman ja vlen te degjohet :)


Armend Rexhepagiqi - Edhe një herë

Gjithmone me ka pelqy ky kengetar. :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#569 ne: 29-01-2011, 18:43:06
Ky shkrim qe sapo lexova neper utube... :D

Lady Gaga taught me Its okay to be different.
Ke$ha taught me to be myself and not care what anyone else thinks.
Bruno Mars taught me to do anything for that one person I love.
Eminem taught me that life is hard but you can make it through.
Taylor Swift taught me not every guy/girl is going to treat me right.
Michael Jackson taught me to always love the people around me.
Music taught me how to live...

 :) :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#570 ne: 30-01-2011, 00:07:25
qe jam larg dhe ajo me do gjithmon afer..

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#571 ne: 30-01-2011, 12:12:00
komentet per (pro) Edi Rama........

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#572 ne: 30-01-2011, 19:54:52
jam lodh nga festat e fundjaves  me duket se po plakem qe s'arrij te perballoj me 4 festa...dikur 3 dite pa gjume tashme 2 dite me zor ncncncnc pleqni hesapi :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#573 ne: 31-01-2011, 21:12:57
me keto qe lexoj ne forum...

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#574 ne: 31-01-2011, 21:34:05
Mund te shperthej Yellowstone   :S

Temat e fundit