Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 43218

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#575 ne: 01-02-2011, 09:00:25
ky dielli qe te ngrine...

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#576 ne: 01-02-2011, 13:49:42
Varisa me ka bere shume pershtypje : kush esht kjo valle :)

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#577 ne: 01-02-2011, 13:54:10
me beri pershtypje Gimi sot, qe e ka shfrytezuar mungesen time tme harroj :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#578 ne: 01-02-2011, 21:59:10
Njeriu eshte si thyesa.Emeruesi eshte ajo cfare mendojme qe jemi, ndera numeruesi eshte ajo cfare ne jemi. Sa me i madh qe eshte emeruesi, aq me i vogel eshte numeruesi.

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#579 ne: 02-02-2011, 09:41:34
Fjala e thene me larte...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#580 ne: 02-02-2011, 11:08:17
koha fantastike

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#581 ne: 02-02-2011, 13:24:53
Policia me la pershtypje te keqe... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#582 ne: 02-02-2011, 13:54:38
Policia me la pershtypje te keqe... :DCudi ata te lene gjithmone pershtypje te mire :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#583 ne: 02-02-2011, 15:00:01
sot me ka bere pershtypje ama shume :D ca pershtypje te anetareve te forumit :)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#584 ne: 02-02-2011, 17:08:34
Nje polic me ndaloj sot dhe kur doli nga makina i iki makina mbrapa  kishte harruar ta aktivizoj frenin e dores :D :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#585 ne: 02-02-2011, 21:14:41
se na e ka marr vesh kjo gjitonja qe me ka ik gruja larg per pune e jam vetem ne shpi...dhe del cdo 2 min e me shkel syrin...c'te bej i ziu... :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#586 ne: 04-02-2011, 08:16:37
Citim nga: ^<Gimi>inter>^ ne 30-01-2011, 00:07:25
qe jam larg dhe ajo me do gjithmon afer..

po kenqae pra mos e lere thate :D

une te dija cun xhentil ty , sikur sia prishje qejfin asnjeres :D . apo jam gabuar?

:perqafim

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#587 ne: 04-02-2011, 11:04:56
Takova shume njerez rruges

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#588 ne: 04-02-2011, 22:17:09
asigjo pervec se kam 2 dite pushim dhe i kam te gjitha full me festa

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#589 ne: 04-02-2011, 23:02:02
...temperamenti qe me nxori vajza e ime sot heret ne mjes

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#590 ne: 05-02-2011, 14:33:50
sherr femrash :D jam shkri tu qesh...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#591 ne: 06-02-2011, 22:43:04
Emisioni "Top Gear" qepare ne BBC2. :D :) Ne Shqiperi. Ishin habitur drejtuesit e ketij emisioni me Shiqperine. :)
Brilliant place. :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#592 ne: 07-02-2011, 13:43:36
Nje punetore tek banka,hera e pare e pashe ate sa here shkoj me mbeti mendja atje,ajo te ben te hyje ne rend per kredit.... :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#593 ne: 07-02-2011, 23:16:19
qe bleva dhe dy peshq te tjer..njeri e ka emrin Po dhe tjetri e ka Jo... :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#594 ne: 07-02-2011, 23:41:56
..zeri..dikujt

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#595 ne: 07-02-2011, 23:43:34
qe kam mbi 36 ore pa gjume.

 ^o) ^o) ^o) ^o)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#596 ne: 08-02-2011, 13:15:12
menefregizmi im :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#597 ne: 08-02-2011, 23:44:54
mesazhi (celular) qe sapo me erdhi...

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#598 ne: 08-02-2011, 23:49:52
qe Gimi nuk paska hapur teme te re sot?  ^o)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#599 ne: 09-02-2011, 01:07:13
lol neser do e hap nje teme te bukur se tani po mvjen qorri...goxha pershtypje.. :D

Temat e fundit