Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 36946

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#600 ne: 09-02-2011, 23:39:11
sot gatova vet...po kto patatet e ngrira sa te rehatcme jan skuqen pernjehere dhe jane te shijshme yami yami :)

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#601 ne: 09-02-2011, 23:45:42
qe Gimi nuk paska hapur teme te re sot?  ^o)


LOL

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#602 ne: 10-02-2011, 08:13:55
qe gjeta kafen gati te bere nga e motra

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#603 ne: 10-02-2011, 16:54:47
mezi u zgjova ne mengjes...mengjes ne oren 1:30.. :D

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#604 ne: 11-02-2011, 08:23:56
Qe Gimi mengjesin paska ne mesdite :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#605 ne: 11-02-2011, 10:34:32
Akoma asgje.. :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 11-02-2011, 10:35:58
me too

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#607 ne: 11-02-2011, 10:42:50
Intervista e K/Parlamentit qe ishte e nje niveli shume te larte intelektual. Dmth kjo qe per dje por mua akoma me ben pershtypje edhe sot dhe deri ne fund te javes. :D :D :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#608 ne: 11-02-2011, 18:03:20
sot hic asgje pothuajse si gjithmon vetem qe isha me 3 ore gjume gjithsej dhe po mendoja te shkoja te beja nje gjume ne tarracen e ndermarjes ku punoj :D

 • Postime: 323
 • Karma: +27/-2

#609 ne: 11-02-2011, 21:27:18
Nje shok i cili Ka filluar te mos e pi DUHANIN Me  :D :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#610 ne: 12-02-2011, 01:07:12
me ka bere pershtypje qe disa megjithese qendrojne gjith naten zgjuar gjejne force per tu ngritur ne mengjes.. :D :D ..

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#611 ne: 12-02-2011, 08:07:16
Heret ende,sme ka ikur gjumi mire akoma

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#612 ne: 12-02-2011, 22:41:31
nje kompliment i nje vajzeje sonte...ajo: cuni ndalo i cike...une: po zonjushe...ajo: ajo per here te pare po rastis ne nje bukuri kaq te rralle...une: zonjushe tani zura te skuqem mos...ajo: sikur te mos isha lesbike do te perdhunoja ne vend...une: po ti s'je e tille mos ma thuaj...ajo: me vjen keq jam madje shume...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#613 ne: 13-02-2011, 22:30:26
..po me ben pershtypje perdite..si iken koha kaq shpejt, krejt pakuptuar.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#614 ne: 13-02-2011, 22:39:57
..sa mbrapsht po me shkojne gjerat keto kohe..

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#615 ne: 14-02-2011, 07:52:21
Koha e mire qe nga mengjesi!

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#616 ne: 14-02-2011, 10:09:09
qe ne cdo kryqezim kane dal duke shitur karafila :D na mbyti Shen Valentini sot

po une c'pata qe u vesha me fustan te kuq :D ishte rastesi gjithesesi :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#617 ne: 14-02-2011, 11:04:28
thenia pare pare kjo dynja :) po ku jane leket mor aman :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#618 ne: 14-02-2011, 23:47:15
...kudo qe te shkonin syte sot...vetem lule, lule, lule, lule.... :D :)

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#619 ne: 14-02-2011, 23:53:18
Qe gocat jan veshur me ngjyre te kuqe :P

 • Postime: 109
 • Karma: +11/-0

#620 ne: 15-02-2011, 00:01:42
Nje voglushe qe po blinte nje dhurat per macen e saj tia dhuronte per shen valentinin  :engjell:

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#621 ne: 15-02-2011, 00:31:52
se sa me bindje njerzit besojne ne horoskop

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#622 ne: 18-02-2011, 20:44:33
ore si ka mundesi qe spo ju ben asgje pershtypje juve... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 18-02-2011, 21:01:21
heshtja

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#624 ne: 18-02-2011, 21:06:24
udhetimi :D qe gjithe kohes skam fol hic :P

Temat e fundit