Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 36947

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#625 ne: 19-02-2011, 17:41:49
qe nuk jam hajdut i mire. Vodha nje pale syze DKNY dhe nuk e di nese eshte firme kjo apo jo. Dikush te me thote ti kethej apo ti mbaj

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#626 ne: 19-02-2011, 23:26:50
ehhh sa gjera po na bejne pershtypje kohete  fundit

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#627 ne: 20-02-2011, 01:33:51
Sa te veshtira jan bo femrat ncncncncnc kam i jav i shkoj pas njones mazalla se po zgjidh gje  dikur mjaftonin 2 dit

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#628 ne: 20-02-2011, 16:58:36
ehhhhhhhhhhh

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 20-02-2011, 18:12:42
:D :D Gimo mbaj ato syzet e Dona Karan New York. Mua m pelqen...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 20-02-2011, 21:59:48
...moskorrektesia e dikujt... ^o)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 20-02-2011, 22:05:21
Qe skam dale nga shpi asnje minute.. ^o)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#632 ne: 20-02-2011, 23:29:16
pershtypja e pershtypjes se pershtypur paska qene e pershtypur tamam.. :D

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#633 ne: 21-02-2011, 08:35:35
qe perseri filloi bora tek ne

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#634 ne: 21-02-2011, 12:41:38
se si per te 100000-en her sa ulem ne pc me digjen makaronat.. :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#635 ne: 21-02-2011, 19:27:55
lol...gjithcka po me duket normale nowdays...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#636 ne: 22-02-2011, 11:20:37
Nje zocke qe mi hapi syte me mengjes.... :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#637 ne: 22-02-2011, 12:26:39
ajde jet ajde :P              kjo qe lexova te top-chanel..tv  qe nje punjonjes kinez paguhej rregullisht prej shtate vitesh edhe pse nuk kishte shkuar asnje dite te vetme ne pune

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 22-02-2011, 15:05:29
Qe nje shoqja ime kishte ndryshuar aq shum sa nuk e njoha.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#639 ne: 22-02-2011, 22:39:32
Pupupu Pacolli president  ><

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#640 ne: 22-02-2011, 23:04:49
sa shpejte te harojne njerezit kur duan

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#641 ne: 23-02-2011, 12:56:49
bleva 2 peshq te zinj dhe 5 karkaleca per ti ven ne akuarjum..1 karkalec ngordhi rruges u vonova shume zgjati rruga 2 ore nga dyqani te shtepia

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#642 ne: 23-02-2011, 13:00:08
i sa gjynah, vrases :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#643 ne: 23-02-2011, 13:03:09
ahahahahah jam i pafajshem kishte trafik

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#644 ne: 24-02-2011, 22:22:54
rrefimi tragjik i ketij siper....mbase ky do te shkoje ne HAAG

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#645 ne: 25-02-2011, 01:31:09
lol...ka dhe me keq  karkalecat me hengren peshkun e fundit sot pff  i mer ne shpi e te prishin pune...Do bej akuarjum karkalecash tani

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#646 ne: 26-02-2011, 22:33:47
po me ben dicka pershtypje por spo arij ta kuptoj

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#647 ne: 27-02-2011, 00:03:37
sasia e ujit qe u dehidratua nga trupi im ne forme djerse  afersisht 0.5 kg

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 27-02-2011, 23:28:27
rritja e cmimeve ncncncncnncc

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#649 ne: 28-02-2011, 18:00:03
me ka vajtur mendja te blej motor!!! Cudi!

Temat e fundit