Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 36943

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 21-03-2011, 09:50:16
kushedi cfare ka ndodhur aty?!!! vetem gatim valle ?! :D ^o)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#676 ne: 21-03-2011, 21:07:09
lufta e ftohte e njerezve :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#677 ne: 24-03-2011, 15:28:18
Koha , pranvere qe po merr. :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#678 ne: 24-03-2011, 19:44:25
do martohem

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 25-03-2011, 08:39:18
do martohem


:D sonte kemi dasem... hajt per hajer ishalla LOL

mgjthse e di qe s'martohesh kollaj ti ;) :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#680 ne: 25-03-2011, 20:24:12
jo se nje plake me tha qenke tipi im :) hajt mo thash ta provoj dhe une te kem gru dhe dashnore bashke :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 26-03-2011, 13:11:10
asgje interesante sot....kjo me ka bere me shume pershtypje ;)

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#682 ne: 28-03-2011, 09:44:22
asigjo  :S

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#683 ne: 28-03-2011, 19:36:27

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 10-04-2011, 18:28:36
Love

Because of you, in gardens of blossoming
Flowers I ache from the perfumes of spring.
I have forgotten your face, I no longer
Remember your hands; how did your lips
Feel on mine?

Because of you, I love the white statues
Drowsing in the parks, the white statues that
Have neither voice nor sight.

I have forgotten your voice, your happy voice;
I have forgotten your eyes.

Like a flower to its perfume, I am bound to
My vague memory of you. I live with pain
That is like a wound; if you touch me, you will
Make to me an irreperable harm.

Your caresses enfold me, like climbing
Vines on melancholy walls.

I have forgotten your love, yet I seem to
Glimpse you in every window.

Because of you, the heady perfumes of
Summer pain me; because of you, I again
Seek out the signs that precipitate desires:
Shooting stars, falling objects.
 

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#685 ne: 10-04-2011, 19:24:52
Qe kam shkuar ne Stadion lol dhe kam brohorit :D
 :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#686 ne: 11-04-2011, 02:27:37
po shkon ora 02:30 e mengjezit dhe une pij birra dhe degjoj kaba :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 12-04-2011, 14:38:32
qetesia ne forum, u ben dite qe s'leviz gje ketej ... turp t'ju vije :@

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#688 ne: 30-04-2011, 13:24:08
Erela disa po merren me fushaten :D disa i kane thene burgut hapu :D disa kane ikur ne drejtim te paditur :D tani na mbetet te veme ti kerkojme te aida :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#689 ne: 30-04-2011, 16:00:16
shume gjera po na bejne pershtypje kohet e fundit

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#690 ne: 01-05-2011, 13:30:13
Ndodh vetem ne shqiperi qe................. ................... ................... ................... .................Qe festojne te papunsit 1 majin :D

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#691 ne: 01-05-2011, 20:27:44
Gezuar 1 Majin.... :-)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#692 ne: 01-05-2011, 22:42:16
me ka bere pershtypje pse thone gezuar 1 majin kur ne cdo vend te botes nuk festohet por behen protesta

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#693 ne: 01-05-2011, 23:34:00
Shej une e kam nje ide po dua ta maje per vete :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#694 ne: 20-05-2011, 22:49:26
Zbulimi direkt në TV, Presidenti Topi ka votuar për Edi Ramën


Sa para kemi ecur, dim kush per ke ka votuar :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#695 ne: 21-05-2011, 17:38:08
ore ca shtet leshi esht ky i saliut si shume po i zgjate keto zgjedhjet jo per gje po fituesi qe esht EDI RAMA ka dal qe te shtunen :D       ME MIRE TE ISHIM MBRETERI  :D

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#696 ne: 22-05-2011, 12:48:34
Kur ke te besh me te tille njerezish si Rama jo zgjedhjet por edhe dhe kanceri mund te te mos kaploje ne kohe duke i pasur friken Rames. Rama eshte kancer i kombit shqiptar. Rama eshte pluhuri mbi flamurin kombetar. Rama eshte parazit.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 22-05-2011, 13:00:53
kam vene re qe po kthehet diktatura ne shqiperi...

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 23-05-2011, 10:18:35
Zbulimi direkt në TV, Presidenti Topi ka votuar për Edi Ramën


Sa para kemi ecur, dim kush per ke ka votuar :D

ketu mundesisht te vene dhe kamera ne WC se vetem atehere jane shume te lumtur :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#699 ne: 23-05-2011, 10:57:51
qe me ka fol nje person qe kisha mbi 2 vite qe nuk flisnim.
Eh interesi cfare nuk ben.


Temat e fundit