Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 42726

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#700 ne: 23-05-2011, 11:14:56
Polici qe me denoi me drite te mengjesit.... :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#701 ne: 23-05-2011, 15:27:04
Po pse ec ti me sy mbyllur, dhe nuk i ndez dritat :D

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#702 ne: 23-05-2011, 15:42:40
Polici qe me denoi me drite te mengjesit.... :D

Te besohet, kam udhetuar nga Anglia e ne Mal te Zi me makine, asnje kontroll, asnje ndalim policie asgje. Sapo kalova kufirin, hyra ne Shkoder (ora 1 e mengjesit) ndal policia....dhe gjithesej ate vere me kane ndaluar 8 here...jam dhe shofere e rregullt dreqi ta haje  :-[

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#703 ne: 23-05-2011, 15:44:03
Kacurelsja, e kan bere per respekt, kurse ne shqiperi, e di pse ndodh :P Pasi nuk shofin shoferin, po regjistrimin e makines :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#704 ne: 23-05-2011, 15:44:06
Kjo tregon qe kemi polici te forte dhe open mind. :P :P

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#705 ne: 23-05-2011, 15:48:17
Thashe t'i buzeqesh policit mos funksionon sharmi i femres :D por aha...don'te 20 euroshin se sben LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#706 ne: 23-05-2011, 15:49:51
Epo nuk i ke buzeqeshur sic duhet, ndoshta i je zgerdhire... Sa per 20 euroshin s'ka pas cfare te beje se 10 i do shefi, 5 i do per vete qe te pije birra me shoket dhe 5 ja shpie gruas ne shtepi... keshtuqe sevap ke bere... :P :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#707 ne: 23-05-2011, 15:51:42
Oj ti, se do te denjojn per kontribut korripcioni :D

kush rri e te viziton ne burg hahahaha

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#708 ne: 23-05-2011, 15:51:53
Pse mo nuk lejohen buzeqeshjet fallco ne Shqiperi  :S

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#709 ne: 23-05-2011, 15:53:45
Lejohet moj lejohet :P

Por pak me embel, ske faj se do jesh e lodhur nga rruga per ate ste ka kuptuar ai :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#710 ne: 23-05-2011, 15:53:54
Jo nuk lejohen por polici si i zgjuar qe eshte e ka kuptuar qe s'ke buzeqeshur me tere mend. :P :P

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#711 ne: 23-05-2011, 16:15:12
Eh talluni ju talluni  :(

Une them xhelozojne se e dine qe femrat jane me te zonjat ne timon, e per te krijuar statistika te reja i ndalojne femrat nga inati...e pastaj nxjerin konkluzione

 "40% me shume femra jane ndaluar nga policia rrugore ne vitin 2010"

Do ju padis per diskriminim :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#712 ne: 23-05-2011, 16:18:19
Drejt me thene reflekset i keni ruajna Zot. :P LOL LOL

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#713 ne: 23-05-2011, 16:20:31
o SteriOtipi B, syt te njeri, mendjen te tjetri, dhe reflekset te aksidenti :D

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#714 ne: 23-05-2011, 16:21:21
Hahahahaha jo jo se ne Shqiperi kot ankoheni per femrat...atje jane shume shume SHUME mire.

Ndersa ketu, ecin me pasqyrat mbyllur...nuk tallem...se ke idene sa here me ka qelluar qe te shoh nje femer ne timon e te dyja pasqyrat mbyllur, bjeri borise sa te duash nuk e kupton gjalle ne bote se ku eshte problemi LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#715 ne: 23-05-2011, 16:22:23
 LOL LOL

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#716 ne: 23-05-2011, 16:23:03
Eh ju vajzat :P skeni faj, se keshtu eshte kur djemt ecin ne kemb, dhe ju me makine :P ju marrin mend hahahaha

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#717 ne: 23-05-2011, 16:26:36
femrat ne timon dmth:  prite zot rrezikun :D

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#718 ne: 23-05-2011, 16:29:29
Pikaaaaaa shif kush flet....se djemte jane ato qe dalin me minifund dhe vajzat jan ato qe me kasetofonin ne qiell te kenges "sex bomb sex bomb" i ndjekin me makine LOL

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#719 ne: 23-05-2011, 16:32:14
Kacurelsja, kan ndryshuar gjerat, eshte femomen i rrall ky, vetem ne Shqiperi :D

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#720 ne: 23-05-2011, 16:33:02
Ahaaaaaaaaaa prandaj nuk ngacmoshin me cunat andej e? Prisnin t'i gjuaja une LOL
Eh mjer ne qe jemi jashte, nuk dime me si te sillemi, e si t'i kerkojme gjerat :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#721 ne: 23-05-2011, 16:34:07
Duket qe s'te paska ecur ne Shqiperi... :P :P

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#722 ne: 23-05-2011, 16:35:54
Jo :(

Eshte me lehte te gjej nuse sesa burre ne Shqiperi  :P

LOL

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#723 ne: 23-05-2011, 16:37:04
E pra Kacurelsja, beje update, para se te shkosh rradhen tjeter :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#724 ne: 23-05-2011, 16:37:14
Epo c'te mbjellesh do korresh. :P :P

Temat e fundit