Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 30 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 32021

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 23-05-2011, 18:04:13
Si i ndjek shansi ca njerez...

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#726 ne: 23-05-2011, 19:11:16
qe akoma qenkam ne pune. bahhhhhh

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 23-05-2011, 19:44:14
qe akoma qenkam ne pune. bahhhhhh

Ahhhhh karrierist dreqi  :D

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#728 ne: 23-05-2011, 21:00:13
Linja e internetit ka qe dje qe po ma shpif

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 23-05-2011, 21:09:44
se deshira per te mbytur vjehrren time eshte me e madhe se asgje tjeter >< shtrigaaaaaa

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#730 ne: 23-05-2011, 21:10:55
shkodrane, o yllo, ajde qetesohu nje here :)  :perqafim

merri gjerat larg zemres, si te kam then ;)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#731 ne: 24-05-2011, 12:12:07
nje bjonde kur dola pak me pare  o zot si ishte .. Edhe themi ne qe ska zot  ate kush e kishte krijuar? :)

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#732 ne: 24-05-2011, 17:44:26
fjalet e Shkodrane. Menduakemi njesoj - une motren e saj

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#733 ne: 24-05-2011, 17:56:39
deklarata jote shkodrane dhe vagabond..jua paska bere vjerra 8me2 rrupii-supii :P :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 25-05-2011, 13:26:44
e dua vjerren...shyqyr qe e kam larg dhe takohemi nje here ne hene :D

bej shaka vertet shkoj mire :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 25-05-2011, 13:41:48
:D :D sa shume e dashke erela nje keshille hidhe nga shkallet e thuj burrit qe rreshkiti vete :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 25-05-2011, 13:43:06
jo jo bera shaka se vertet shkoj shume, ajo shikon punen e vet une timen dhe sjetojme bashke...ky eshte sekreti i sukseist me vjerren dhe si burri,une,ajo,jemi te gjithe te lumtur :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 25-05-2011, 13:58:34
po po te kuptova po imagjinoj tani sikur te jetoje cfare do kishte ndodh? :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 25-05-2011, 13:59:40
:D ehee tani dhe ti sa i poshter je :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 25-05-2011, 14:12:11
kshu jam une kurjoz te di po ishalla jo ajo qe mendoj une? :D

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#740 ne: 25-05-2011, 14:29:22
Sa jane perhapur shqiptaret edhe ketej  :S nuk flet me dot shqip kur do te pergojosh dike   ^o)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 25-05-2011, 19:33:45
Fakti qe s'me ben asgje pershtypje!!!

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#742 ne: 25-05-2011, 21:11:37
ekonomia - nuk ia del dot robi pa kredite

 • Postime: 2568

#743 ne: 25-05-2011, 22:46:11
qe njerzit nuk dine me ke rine

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#744 ne: 26-05-2011, 10:14:16
Fakti qe s'me ben asgje pershtypje!!!

 ;)

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 26-05-2011, 10:53:22
Jam zgjuar me dhimbje koke qe me mengjes :(

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 26-05-2011, 11:43:21
Ky mot i cuditshem.

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 27-05-2011, 14:10:45
ic asigjo

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#748 ne: 27-05-2011, 16:12:10
mua njera qe donte te me bente.....me takim te pare... :D

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 28-05-2011, 22:54:05
dhe ti NORE nuk besoj se rrefuzove se kjo do me bente shum pershtypje hmmmmm:

Temat e fundit