Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 39074

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 23-05-2011, 18:04:13
Si i ndjek shansi ca njerez...

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#726 ne: 23-05-2011, 19:11:16
qe akoma qenkam ne pune. bahhhhhh

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 23-05-2011, 19:44:14
qe akoma qenkam ne pune. bahhhhhh

Ahhhhh karrierist dreqi  :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#728 ne: 23-05-2011, 21:00:13
Linja e internetit ka qe dje qe po ma shpif

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 23-05-2011, 21:09:44
se deshira per te mbytur vjehrren time eshte me e madhe se asgje tjeter >< shtrigaaaaaa

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#730 ne: 23-05-2011, 21:10:55
shkodrane, o yllo, ajde qetesohu nje here :)  :perqafim

merri gjerat larg zemres, si te kam then ;)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#731 ne: 24-05-2011, 12:12:07
nje bjonde kur dola pak me pare  o zot si ishte .. Edhe themi ne qe ska zot  ate kush e kishte krijuar? :)

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#732 ne: 24-05-2011, 17:44:26
fjalet e Shkodrane. Menduakemi njesoj - une motren e saj

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#733 ne: 24-05-2011, 17:56:39
deklarata jote shkodrane dhe vagabond..jua paska bere vjerra 8me2 rrupii-supii :P :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 25-05-2011, 13:26:44
e dua vjerren...shyqyr qe e kam larg dhe takohemi nje here ne hene :D

bej shaka vertet shkoj mire :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 25-05-2011, 13:41:48
:D :D sa shume e dashke erela nje keshille hidhe nga shkallet e thuj burrit qe rreshkiti vete :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 25-05-2011, 13:43:06
jo jo bera shaka se vertet shkoj shume, ajo shikon punen e vet une timen dhe sjetojme bashke...ky eshte sekreti i sukseist me vjerren dhe si burri,une,ajo,jemi te gjithe te lumtur :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 25-05-2011, 13:58:34
po po te kuptova po imagjinoj tani sikur te jetoje cfare do kishte ndodh? :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 25-05-2011, 13:59:40
:D ehee tani dhe ti sa i poshter je :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 25-05-2011, 14:12:11
kshu jam une kurjoz te di po ishalla jo ajo qe mendoj une? :D

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#740 ne: 25-05-2011, 14:29:22
Sa jane perhapur shqiptaret edhe ketej  :S nuk flet me dot shqip kur do te pergojosh dike   ^o)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 25-05-2011, 19:33:45
Fakti qe s'me ben asgje pershtypje!!!

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#742 ne: 25-05-2011, 21:11:37
ekonomia - nuk ia del dot robi pa kredite

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#743 ne: 25-05-2011, 22:46:11
qe njerzit nuk dine me ke rine

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#744 ne: 26-05-2011, 10:14:16
Fakti qe s'me ben asgje pershtypje!!!

 ;)

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 26-05-2011, 10:53:22
Jam zgjuar me dhimbje koke qe me mengjes :(

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 26-05-2011, 11:43:21
Ky mot i cuditshem.

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 27-05-2011, 14:10:45
ic asigjo

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#748 ne: 27-05-2011, 16:12:10
mua njera qe donte te me bente.....me takim te pare... :D

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 28-05-2011, 22:54:05
dhe ti NORE nuk besoj se rrefuzove se kjo do me bente shum pershtypje hmmmmm:

Temat e fundit