Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 4 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 39320

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#75 ne: 28-10-2010, 19:26:46
LOL nga nje kryeqytet ne tjetrin lol me ne fund ne shtepi  :perqafim

Shkup, Prishtin, Tiran Struge lol. Brenda nje dite hahahhaha


p.s. Tetov LOL LOL a je gjall? sa kilometra ?

 • Postime: 297
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#76 ne: 28-10-2010, 19:52:44
Artikulli mbi " Letrat " qe e solla & tek diskutime shoqerore.  Me la pa fjale !  hmmmmm: :S

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#77 ne: 29-10-2010, 16:03:07


dashuria e mister x per shypecat  :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#78 ne: 29-10-2010, 23:09:21
qe per her te par disa drita jan te fikura dhe jo te ndezura si gjithmon

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#79 ne: 29-10-2010, 23:19:43
qe u martova  hmmmjo))  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#80 ne: 30-10-2010, 19:53:31
"Vjeshta"...me te gjitha ngjyrat e saj.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#81 ne: 30-10-2010, 22:47:06
sa meta fut jan robt

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#82 ne: 01-11-2010, 16:47:19
asgje :S as per mir as per keq

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#83 ne: 01-11-2010, 16:50:50
qe shkodrane eshte bere shume e bukur sot!  :perqafim

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#84 ne: 01-11-2010, 17:26:51
 :-[ .....ke te drejt se nuk jam me bjonde jam kthyer prap brune :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#85 ne: 01-11-2010, 17:28:39
 :perqafim aty me qendro :D ^o)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#86 ne: 01-11-2010, 17:54:58
skeni pare sky ju qe eshte si eva mendez...:D

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#87 ne: 01-11-2010, 18:01:12
opa Gimi qenka kenaqur siq duket..... :P :P :P

Durimi qe kam pasur sot..... :(

#88 ne: 01-11-2010, 18:01:53
skeni pare sky ju qe eshte si eva mendez...:D

Pikerisht kete qe urrej une shkove gjete?... :-[ :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#89 ne: 01-11-2010, 18:39:09
koha fantastike si dhe fat i papam ne biznes  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#90 ne: 01-11-2010, 19:14:29
Pikerisht kete qe urrej une shkove gjete?... :-[ :P
olee paskam qellu shenjestren ket radh mir qe sthash lady gkagka,..:D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#91 ne: 01-11-2010, 19:44:39
jo ne max  :D     vox bravo  po tisha un e kisha hedh nga kati 9 pallatit...:P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#92 ne: 02-11-2010, 15:12:53
kur rash ne gjume isha me tuta e bluz kur u zgjova ne mengjes isha me brek e kanatjere...:P

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#93 ne: 02-11-2010, 15:14:03
keke kenaq.......po a ishe vetem??????????? :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#94 ne: 02-11-2010, 15:30:59
qe shkodrane ka venduar nje prafum shume te mire sot!  :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#95 ne: 02-11-2010, 19:37:47
...edhe telashet s'kane te sosur :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#96 ne: 03-11-2010, 12:26:39
qe kur u zgjova sisha ne shtratin tim por ne shtrat tjeter...:P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#97 ne: 03-11-2010, 13:23:43
qe me ka ngacmuar ne rruge nje femer rreth 45 vjece shprehja ishte:"UAAAA QEKE...SI SHPIRT MI KUKULL!"

u irritova e spo ju besoja syve,sinqerisht po ta shikonit s'do ju besohej,zonje
grua ne pamje.

ndalova e pashe e cuditur e i thashe :"Turp te vij!" e ajo me pafytyrsine vazhdoi :"cfare ke mi shpirt une e kam ate qe te duhet ty me ate trupin e  bukur ke paske!"

aty i thashe STOP edukates e  ia numerova ca buces,por mora vesh qe punonte ne nje organizate ngjitur me zyrat e mia e s'jam fare e qete...

NDONJE  KESHILLE: cfare te bej me nje femer te semure si ajo?! 

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#98 ne: 03-11-2010, 13:30:14
kam then une,duhet transportuar burra ne shqiperi,se ka plas keq me grat dhe vajzat!

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#99 ne: 03-11-2010, 13:37:31
qe me ka ngacmuar ne rruge nje femer rreth 45 vjece shprehja ishte:"UAAAA QEKE...SI SHPIRT MI KUKULL!"

u irritova e spo ju besoja syve,sinqerisht po ta shikonit s'do ju besohej,zonje
grua ne pamje.

ndalova e pashe e cuditur e i thashe :"Turp te vij!"

Unë s'isha aty, por kështu me të lexuar s'e marr vesh pse u irritove pikërisht në atë çast, duket sikur ajo të bëri një kompliment dhe aq. Kushedi çfarë fytyre, qëndrimi apo toni zëri kishte marrë ajo që e kuptove se e kishte tjetërkund synimin...

e ajo me pafytyrsine vazhdoi :"cfare ke mi shpirt une e kam ate qe te duhet ty me ate trupin e  bukur ke paske!"

Pronare bordelloje, lezbike, apo çfarë është ajo?!

aty i thashe STOP edukates e  ia numerova ca buces,por mora vesh qe punonte ne nje organizate ngjitur me zyrat e mia e s'jam fare e qete...

NDONJE  KESHILLE: cfare te bej me nje femer te semure si ajo?! 

Pa e sqaruar me saktësi se me çfarë kuptimi e kishte ajo, s'di ç'të të them...

Informohu edhe për lidhjet që mund të ketë ajo, mbase është grua pushtetari, biznesmeni të fuqishëm a ku di unë.

Temat e fundit