Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 42721

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#750 ne: 28-05-2011, 23:18:49
shkodrane, po cne kaq e qet ti?:P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#751 ne: 28-05-2011, 23:46:19
dita e sotme

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#752 ne: 29-05-2011, 01:03:58
dhe ti NORE nuk besoj se rrefuzove se kjo do me bente shum pershtypje hmmmmm:
jo pranova ishte nxef keq se ishte nda nga i dashuri e donte te shperthente te mua ca te beja dhe une ne ato momente me erdhi gjynac dhe ja qava hallin  :D  te tjerat nuk tregohen sekrete familjare  :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 30-05-2011, 09:09:17
diell kaq i ngrohte qe ne mengjes :@ pffff ca stresi dreqin

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 30-05-2011, 09:14:30
kjo lart me la pershtypje qe e gjeta ONLINE :)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 30-05-2011, 09:22:06
pse mi??? une perdite mbas ores 8 jam gati-gati cdo dite :perqafim... ketu me ke :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#756 ne: 30-05-2011, 09:50:08
O LamiA, kjo e hap forumin, ja kemi len qelsat ne mengjes :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#757 ne: 30-05-2011, 09:52:36
:D une i zgjoj keta gjumashet mi :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#758 ne: 30-05-2011, 09:53:52
+ERELA+, me dukesh si ato Gjeneralet ne Ushtri, ajde kadet, zgjohuni :D
 :perqafim

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 30-05-2011, 09:56:08
apo sme shkon dhe uniforma mua :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#760 ne: 30-05-2011, 09:59:44
Nuk vazhdoje me komentin :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 30-05-2011, 10:20:33
:P jo po fol po deshe :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#762 ne: 30-05-2011, 10:34:05
Qe Erela dhe Gjumashi kane pushtuar forumin :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#763 ne: 30-05-2011, 10:36:04
:D kush ? kur ore :P ? Jojo: ne vetem kemi folur

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#764 ne: 30-05-2011, 15:36:14
shiu qe bije vazhdimisht :@

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#765 ne: 30-05-2011, 15:38:30
karakteri i kesaj siper...fenomenal  :)

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 30-05-2011, 15:39:26
 hmmmmm: kush ishte siper ..:P


ca posime me ka be pershtypje

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#767 ne: 30-05-2011, 16:03:19
per ty qe (siper me je edhe tani)  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#768 ne: 30-05-2011, 16:29:44
o temen e semes sashpejt vajti ora 17:30.

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#769 ne: 30-05-2011, 23:40:28
Nuk pashe lypsa neper rruge  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#770 ne: 31-05-2011, 01:05:38
vajti ora 2 e ca dhe une pi cigare e birra dhe degjoj klarinet & kaba :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 31-05-2011, 08:47:36
Qe paska ndryshu emer ky kalamoni.. :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 02-06-2011, 13:35:44
pershtypje kjo siper o teze vetem hiqe ate avatarin ju lutmi se po ma ngre tensionin... :P :D

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 02-06-2011, 14:11:30
Me quajten tradhetare e Shqiperise :O

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#774 ne: 02-06-2011, 14:17:06
kacurele kush mi! qe i rente telebingo ishalla :P ti me sa kam vene re une nga shkrimet ne forum je patriote e zjarrte :)

Temat e fundit