×
Hyrja
Profili

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 31997

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 02-06-2011, 14:26:46
Ne fakt edhe une vete u habita per arsye se me ate person nuk mbaj mend te kem komunikuar ndonjehere ne Anglisht, vetem Shqip.

E eshte dikush qe u be vite qe me njeh...por ja ndodh qe habitesh ç'do dite. Sipas tij, une flisja keq per Shqiperine dhe e mohoja qe isha Shqiptare (argumentin e beme ne Shqip).

Zot na ruj!

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#776 ne: 02-06-2011, 15:27:54
Sa tradhetare qe ka  kohet e fundit :P  :D

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 02-06-2011, 17:18:26
LOL!

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#778 ne: 02-06-2011, 17:35:53
Qe su morr vesh, ca dite eshte sot?  ^o)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#779 ne: 02-06-2011, 22:58:36
pupu ca me ka bere pershtypje. . . . . . . . . . . . . . . . .asigjo :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#780 ne: 05-06-2011, 11:43:28
data e sotme

05.06.11

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#781 ne: 05-06-2011, 13:45:55
njerzit dhe koha kan shume ngjashmeri, sot :D vrenjtur

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 13-06-2011, 20:16:01
Shume gjera.....qe thuhen....e qe s'thuhen  :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#783 ne: 13-06-2011, 20:49:35
Shume gjera.....qe thuhen....e qe s'thuhen  :D
na thuj nje te pakten nga ato qe thuhen :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#784 ne: 13-06-2011, 20:51:03
Ehe...kisha harruar fare qe sot pasdite kisha nje takim pune shhhh. te rendesishem. ^o) ^o) :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#785 ne: 13-06-2011, 20:57:10
Po ska gje, se do te tregoje une ;)

Mi thuaj datat kur je e zen do ti tregoje une.

Me ka bere nje gje e vogel pershtypje, qe nje person qe deri dje me shante, sot vjen dhe kerkon ndihmen time. ^o)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#786 ne: 14-06-2011, 20:00:58
sot nduket vetja si cun i mir ahahah skam bo asigjo :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#787 ne: 15-06-2011, 12:53:14
dashamiresia e njerzve :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#788 ne: 15-06-2011, 22:55:25
Injoranca e njerezve !!!!!

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#789 ne: 15-06-2011, 23:08:58
Injoranca e njerezve !!!!!
Sot te beri pershtypje?  :P :P

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#790 ne: 15-06-2011, 23:14:00
Sot te beri pershtypje?  :P :P

Pamvaresisht se jemi mesuar me kete gje SOT ME SHUME SE KURRE  :(

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#791 ne: 15-06-2011, 23:14:15
eklipsi

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 15-06-2011, 23:15:32
eklipsi

Ketu qenke ti moj  :perqafim

E pe ekslipsin mo ? mua me shpetoi pa e pare  :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#793 ne: 15-06-2011, 23:22:40
Ketu qenke ti moj  :perqafim

E pe ekslipsin mo ? mua me shpetoi pa e pare  :P

shife se akoma duket :P

ku te kam ty ke humb fare ... ste kam pa as nga fb  :perqafim

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#794 ne: 15-06-2011, 23:30:34
shife se akoma duket :P

ku te kam ty ke humb fare ... ste kam pa as nga fb  :perqafim

Eh skemi kohe as me marre fryme tani prandaj, vetem nga darka engledisem nga pak online  :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#795 ne: 16-06-2011, 17:21:10
Qe me foli dikush sot, me pershendeti... por spo me kujtohet as emri as se kush mund te jete...  hmmmmm:

Dini ndonje zgjidhje si ti mbaj mend emrat dhe fytyrat :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#796 ne: 19-06-2011, 22:10:33
dt 19.06.2011 muaji qershor bie shi me gjyma lool

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#797 ne: 20-06-2011, 11:38:01
Dini ndonje zgjidhje si ti mbaj mend emrat dhe fytyrat :D

je rast i pa shprese, keq me vjen por nuk korrigjohet kjo :D

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#798 ne: 20-06-2011, 12:03:15
Qe me foli dikush sot, me pershendeti... por spo me kujtohet as emri as se kush mund te jete...  hmmmmm:

Dini ndonje zgjidhje si ti mbaj mend emrat dhe fytyrat :D

kjo do te thote se ai-ajo nuk ka ndonje rendesi ne jeten tende..nuk ka nevoj te mbash mend fytyra e emra... le tet mbajn mend ty kush te doj  ;)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#799 ne: 20-06-2011, 21:54:40
qe paska hyre ne forum dapojone :)

Temat e fundit