×
Hyrja
Profili

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 31976

 • Postime: 2568
vullkani
#825 ne: 24-07-2011, 17:46:25
me beri dicka pershtypje dhe akoma skam arit ta kuptoj cne ?????????

 • Postime: 75
Invisible Girl
#826 ne: 24-07-2011, 19:34:42
edhe mua dicka :D

 • Postime: 2568
vullkani
#827 ne: 24-07-2011, 23:55:12
edhe mua dicka :D
mos e kemi pare te dy ne te njejtin moment

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#828 ne: 25-07-2011, 00:06:15
kafja e mengjesit  :engjell:

 • Postime: 2568
vullkani
#829 ne: 25-07-2011, 00:06:58
qe ishin shtuar makinat ne parkingun e lagjes :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#830 ne: 25-07-2011, 22:37:17
Qe me parakaloi autobuzi sot ne mengjes :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#831 ne: 27-07-2011, 13:29:21
nje antar i cuditshem  i forumit ^o)

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull
*Niku*
#832 ne: 27-07-2011, 13:32:02
nje antar i cuditshem  i forumit ^o)
nuk besoj te jem un :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#833 ne: 27-07-2011, 13:33:01
jo jo :D nje tjeter qe me ka shashtisur fare :D

o zot cfare s'degjon njeriu sot :D :D

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull
*Niku*
#834 ne: 27-07-2011, 13:34:32
jo jo :D nje tjeter qe me ka shashtisur fare :D

o zot cfare s'degjon njeriu sot :D :D
duhe ta kete nga vapa :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#835 ne: 27-07-2011, 13:35:28
mbase por do ishte shume e bukur per te qene e vertet,fatkeqesisht e kishte ne tru :D :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#836 ne: 27-07-2011, 17:21:27
hic nuk xero :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#837 ne: 28-07-2011, 08:46:41
ehe ;)

 • Postime: 7455
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#838 ne: 28-07-2011, 09:30:44
Qe kisha kohe pa filluar punen ne ore 7 te mengjesit. :(  :P

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#839 ne: 28-07-2011, 09:36:49
me lule lule qenka dita sot  :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#840 ne: 28-07-2011, 16:09:00
qe shumica ne forum flasin gjith kohen me veten :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#841 ne: 28-07-2011, 16:33:33
s'eshte faji i tyre :D :D eshte i vapes ;)

 • Postime: 12234
Lefter
#842 ne: 28-07-2011, 16:37:15
E pashe njeren qe edne nga syte spo me leviz  :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#843 ne: 28-07-2011, 16:45:27
s'eshte faji i tyre :D :D eshte i vapes ;)
po pse te gjithe nga vapa e kane dhe nga kriza ekonomike :)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#844 ne: 29-07-2011, 08:29:04
E pashe njeren qe edne nga syte spo me leviz  :D

gjithmone kete efekt te bejne femrat ty :D :D ????

apo  ishte e vecante kjo kete here ???

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#845 ne: 29-07-2011, 08:30:28
po pse te gjithe nga vapa e kane dhe nga kriza ekonomike :)


po tani e di si i thone ketej nga anet tona :

"Halle-halle kjo dynja,Halli-hallit nuk i ngja." ;)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#846 ne: 29-07-2011, 13:30:22
qe spo gjej dot nje gje te shkruaj se cfare me ka bere pershtypje :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#847 ne: 29-07-2011, 18:57:42
..kjo shprehja

me mire te te duan, sesa te duash...

 • Postime: 266
the king
#848 ne: 29-07-2011, 21:52:20
Krushke te du un sa per te gjith te tjeret . :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#849 ne: 29-07-2011, 23:03:50
Krushke te du un sa per te gjith te tjeret . :perqafim

  :D e di, e di :D :P  :perqafim

Temat e fundit