Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 37 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 33035

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#900 ne: 24-08-2011, 16:37:50
kjo siper qe nje me dy dhe fshin postime . . . I ka dhen maxi detyre te larte :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#901 ne: 24-08-2011, 16:44:53
Ky te rrije urte...se une marre detyre edhe me te larte. ;)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#902 ne: 24-08-2011, 16:50:45
mos bej presion se do behesh pishman :D   e di qe me ke mar inat po nuk esht faji im po joti qe nuk i kupton shakat ose ben sikur prandaj me thuj nqs nuk do te flas nuk te flas me une as ti mua dhe ktu ndahen rruget tona  me lot nsy :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#903 ne: 24-08-2011, 17:01:41
Nuk kam inat...as nuk te kuptoj....ec ik....lazdran mahskull

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#904 ne: 24-08-2011, 17:07:28
rrofsh :)

 • Postime: 12743

#905 ne: 24-08-2011, 22:46:56
kush o kjo princesha mo Nore???

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#906 ne: 24-08-2011, 23:00:45
ajo qy qe :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#907 ne: 24-08-2011, 23:07:13
ajo qy qe :P
fshisatorja e postimeve ket  ka profesion :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#908 ne: 24-08-2011, 23:09:18
ajo qy qe :P
thuje mos ki frike se ke vellezer ne amerik :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#909 ne: 24-08-2011, 23:09:55
thuaje mos ki frike se ke vellezer ne amerik :D

aua frikeeee e pseeeee??!!!

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#910 ne: 24-08-2011, 23:14:56
se mos te fshij postimet !

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#911 ne: 24-08-2011, 23:17:05
kam fshese dhe une mos ki merak LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#912 ne: 24-08-2011, 23:21:55
kush o kjo princesha mo Nore???
sherraxheshe e forumit hiqet si gangestere ngaqe eshte ne stafi :D mua me ka hal ne sy pa i bere asgje dhe nuk e di arsyen pse?

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#913 ne: 24-08-2011, 23:24:28
kam fshese dhe une mos ki merak LOL
e di po nuk je profesioniste si ajo :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#914 ne: 24-08-2011, 23:25:05
sherraxheshe e forumit hiqet si gangestere ngaqe eshte ne stafi :D mua me ka hal ne sy pa i bere asgje dhe nuk e di arsyen pse?

he se ai qe te rref te do po he e ka nga dashuria  :D LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#915 ne: 24-08-2011, 23:25:27
e di po nuk je profesioniste si ajo :D

jooooo amatore fare jam ke te drejte

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#916 ne: 24-08-2011, 23:31:17
he se ai qe te rref te do po he e ka nga dashuria  :D LOL
ahahahahahahahahaha po te jet kjo ja kam ber hallall te gjitha :D po se besoj dicka tjeter lozet ktu qe nuk po e kuptoj?

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#917 ne: 25-08-2011, 00:32:49
P.s   shpresoj qe kur ti lexoj keto postimet mos ti fshij! :)

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#918 ne: 29-08-2011, 14:17:03
ihaaaaaaa ka shum

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#919 ne: 29-08-2011, 15:26:16
po na thuj nje mi se nje me dy ka shum ka shum :D genjeshtare :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#920 ne: 01-09-2011, 13:55:53
Policia merr burrin në mbrojtje, denoncoi gruan se e kishte rrahur


Durrës, 1 shtator 2011, NOA- Një burrë i moshës 59 vjeçare është marrë në mbrojtje nga policia e Durrësit, pas kallëzimit të bërë në polici.
Paditësi u ankua para bluve të qytetit, duke thënë se e shoqja e tij e moshës 52 vjeçare me iniciale R.Xh, e kishte rrahur dhe dhunuar si fizikisht edhe psikologjikisht.
Ai u tha efektivëve të policisë se kjo gjendje vazhdonte prej kohësh dhe se ai nuk mund ta duronte më, agresionin e së shoqes.
Sakaq ndërsa burri u mor në mbrojtje, ndaj gruas dhunuese nisën hetimet.
a.y/NOA

Jo fol po te jesh burr :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#921 ne: 01-09-2011, 14:00:52
SE KA SHTET KTU.....TREGOI SE KUS KOMANDON,,,, :P

 • Postime: 12743

#922 ne: 01-09-2011, 14:07:10
Policia merr burrin në mbrojtje, denoncoi gruan se e kishte rrahur


Durrës, 1 shtator 2011, NOA- Një burrë i moshës 59 vjeçare është marrë në mbrojtje nga policia e Durrësit, pas kallëzimit të bërë në polici.
Paditësi u ankua para bluve të qytetit, duke thënë se e shoqja e tij e moshës 52 vjeçare me iniciale R.Xh, e kishte rrahur dhe dhunuar si fizikisht edhe psikologjikisht.
Ai u tha efektivëve të policisë se kjo gjendje vazhdonte prej kohësh dhe se ai nuk mund ta duronte më, agresionin e së shoqes.
Sakaq ndërsa burri u mor në mbrojtje, ndaj gruas dhunuese nisën hetimet.
a.y/NOA

Jo fol po te jesh burr :D

u prish dynjaja ore LOL LOL

sa kam qesh

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#923 ne: 01-09-2011, 14:10:04
E pra e :d

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#924 ne: 01-09-2011, 14:14:50
Njerezit qe jane si te hallakatur nga vapa. :D

Temat e fundit