Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot? - 38 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

· 2298 · 32074

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#925 ne: 01-09-2011, 15:21:38
asgje

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

#926 ne: 01-09-2011, 15:34:19
Spiunet, jane shtuar shume. :D

 • Postime: 12743

#927 ne: 01-09-2011, 15:35:20
cimkat do theshe?

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

#928 ne: 01-09-2011, 15:35:57
Ato jane shtuar me kohe, por spiunet . ;)

 • Postime: 12743

#929 ne: 01-09-2011, 15:36:29
ahhhh kush kshu?

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

#930 ne: 01-09-2011, 15:37:05
Muhabete te gjata, po do  te tregoj dhe do piiip se qeshuri. LOL LOL

 • Postime: 12743

#931 ne: 01-09-2011, 15:37:34
ok po pres kur te duash ti LOL

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

#932 ne: 01-09-2011, 15:38:54
neser ne 8 tek vendi se do bej edhe nje parje. LOL

 • Postime: 12743

#933 ne: 01-09-2011, 15:40:02
me ke do e besh???

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

#934 ne: 01-09-2011, 15:41:51
Njeren po te dua ty si mbulim. ;) :P :P

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#935 ne: 01-09-2011, 15:43:29
Per nje gjethe te rene nga pema  :

 • Postime: 12743

#936 ne: 01-09-2011, 15:50:03
Njeren po te dua ty si mbulim. ;) :P :P

une mbulim...hahahahaha hahah mos me thuaj qe e kapa LOL

 • Postime: 12743

#937 ne: 01-09-2011, 15:50:18
Per nje gjethe te rene nga pema  :


kush e kishte hedh mi....

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

#938 ne: 01-09-2011, 15:50:30
E kape dhe po e shtrengon fort se mos te te ike. :D :D

 • Postime: 12743

#939 ne: 01-09-2011, 15:52:02
pupupup me ke kompromentu ne menyre skandaloze hahahaha

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

#940 ne: 01-09-2011, 15:52:58
E kam edhe vaksinen qe et shpetosh. LOL

 • Postime: 12743

#941 ne: 01-09-2011, 15:58:19
kush tha se kam nevoje per vaksine????? beja asaj qe do te mbuloj une LOL

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

#942 ne: 01-09-2011, 15:58:56
te beme e ka por i krijoi alergji. :D

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#943 ne: 01-09-2011, 15:59:49
kush e kishte hedh mi....
teta pastruesja  :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#944 ne: 01-09-2011, 23:35:03
spo me ze gjumi nuk do ha ne dark her tjeter kaq shum :)

 • Postime: 2568

#945 ne: 02-09-2011, 23:37:16
shume gjera me ben pershtypje sot  :(

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#946 ne: 04-09-2011, 23:10:24
Si ishte sot mbasdite rrugeve te tiranes plot zocka dhe sikur eshte permisuar rraca femra te gjata yje fare minifunde shkurtra shale per te ter na u keput qafa :D

 • Postime: 2568

#947 ne: 09-09-2011, 00:41:26
shum shum gjera me ben pershtypje sot

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#948 ne: 09-09-2011, 10:50:06
ore kush me vodhi deshiren per te punuar  :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#949 ne: 09-09-2011, 10:54:47
ore kush me vodhi deshiren per te punuar  :D

misheli me siguri :P

Temat e fundit