Cfare keni veshur ne keto momente? - 41 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 52043

#1000 ne: 24-07-2008, 17:54:55
fund te xhins...kanatiere te zeze dhe nje kemishe mendafshi me te lidhur anash....ahh dhe te brendshme te zeza hahahah

kaq kam veshur

 • Postime: 2

#1001 ne: 25-07-2008, 15:23:50
qarapa

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1002 ne: 25-07-2008, 15:24:42
Rroba plazhi..

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1003 ne: 25-07-2008, 18:43:37
nje peshqir ne mes. :P   

#1004 ne: 26-07-2008, 00:44:19
kemishe mendafshi dhe nje pale boxera te kuqe

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1005 ne: 26-07-2008, 08:11:23
Boxera dhe sytjena.....

#1006 ne: 26-07-2008, 11:44:33
une akoma njesoj jam. akoma sjam ngritur

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1007 ne: 26-07-2008, 12:32:11
Pantallona te shkurtra xhinsi me sytjena plazhi,,,

#1008 ne: 27-07-2008, 01:32:34
breke dhe t-shirt

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1009 ne: 27-07-2008, 08:34:02
Breke dhe kanatjere..

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1010 ne: 27-07-2008, 23:17:02
Breke :P

 • Postime: 2890
 • Gjinia: Femer

#1011 ne: 28-07-2008, 00:30:26
cfare pazari paska ktu  :D

#1012 ne: 28-07-2008, 07:53:02
hajde dru me pre hahahaha

kam veshur nje fustan te bardhe me tope te zeza hahahaha

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1013 ne: 28-07-2008, 08:23:25
Rroba plazhi

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#1014 ne: 28-07-2008, 10:22:22
Fustan te shkurter :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1015 ne: 29-07-2008, 11:54:29
Rroba plazhi..ngjyre te bardhe..

#1016 ne: 29-07-2008, 21:56:26
vetem nje rrobdishan ngjyre bojqielli bebesh..sapo bera dushin...jm e vdekur...

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1017 ne: 30-07-2008, 11:48:00
Rroba plazhi ngjyre e kuqe,,,me lule trendafili..

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1018 ne: 30-07-2008, 12:32:51
Breke plazhi.  :P

 • Postime: 4261

#1019 ne: 30-07-2008, 12:34:10
 
Rroba plazhi ngjyrë e kuqe,,,me lule trëndafili..

U knaqe duke i nderru rrobat :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1020 ne: 30-07-2008, 12:36:00
po bree pse jo?,,plazh hesapi i thone ketij,,, :D

Ti zvesh je aa?? :D

 • Postime: 4261

#1021 ne: 30-07-2008, 12:39:28
Valla gjysme zhvesh :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1022 ne: 31-07-2008, 10:21:53
Rroba plazhi ngjyre te zeze...

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1023 ne: 07-08-2008, 14:12:40
Pantallona te shkurtra ngjyre e bardhe dhe sytjena plazhi ngjyre e kuqe..

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1024 ne: 07-08-2008, 17:43:03
Pa gjo hic. :P

Temat e fundit