Cfare keni veshur ne keto momente? - 53 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 52181

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1300 ne: 13-07-2009, 22:04:41
hahhaha...Krejt bota spijune sot mos ju trego rrobet qe i vesh... :D

keshtu isha vesh bre  :D

 • Postime: 12234

#1301 ne: 13-07-2009, 22:13:00
hahah...Mos te te hajn qenet ashtu se.... :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1302 ne: 13-07-2009, 22:14:21
vec ai i bardhi mos me haje .... kam idene se do me lepijne  LOL LOL

 • Postime: 12234

#1303 ne: 13-07-2009, 22:16:00
Sju vje radha qeneve joooo....LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1304 ne: 13-07-2009, 22:16:36
 :P :D

 • Postime: 12234

#1305 ne: 13-07-2009, 22:18:56
Duam foto.... :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1306 ne: 13-07-2009, 22:19:04
ku ku bre vishu se do na ftofesh  :D

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull

#1307 ne: 13-07-2009, 22:42:29
vapeeeeeeeeee :D :D

cil dritaren moj goce, edhe nxirr koken e pershendet dike.
Kjo do te te freskoj

 • Postime: 12234

#1308 ne: 13-07-2009, 22:45:52

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull

#1309 ne: 13-07-2009, 22:48:09
ec cik ke dritarja

nuk vij dot. Ma ka ndaluar gruaja te flas me te panjohura

 • Postime: 12234

#1310 ne: 13-07-2009, 22:48:47

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull

#1311 ne: 13-07-2009, 22:51:32
ca po thoje :D :D

thashe qe je shume e bukur.
sidomos kur je e veshur vetem me lekure

 • Postime: 12234

#1312 ne: 13-07-2009, 23:01:50
furu ne dush
shejtane ku humbe brehahahhaha...Furem ne uje me mire.... :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1313 ne: 13-07-2009, 23:04:04
ketu jam sa bera 1 dush e vesha kemishen e nates  :D

 • Postime: 12234

#1314 ne: 13-07-2009, 23:07:03
Dua te te shof.... :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1315 ne: 13-07-2009, 23:07:40
edhe une edhe une :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1316 ne: 13-07-2009, 23:08:11
edhe une edhe une LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1317 ne: 13-07-2009, 23:10:45
nxirr nje te thumbit qe ta lesh pa gjume lefton. :P LOL LOL LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1318 ne: 13-07-2009, 23:15:46
qe dje ne keto vakte. :P :D


Une skam vesh gje se kam vape. :P

 • Postime: 194
 • Gjinia: Femer

#1319 ne: 13-07-2009, 23:16:26
pj gati per gjume !!:-)))

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1320 ne: 13-07-2009, 23:17:52
fryu kondicioneri edhe per ty me ne fund. :D LOL LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1321 ne: 13-07-2009, 23:19:06
te jashtem e paske.  :D :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#1322 ne: 14-07-2009, 02:06:05
kepuca te zeza  pantollona te zeza me vija dhe nje kemishe u bera gati per party por partia  e punes nuk me lejon  LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1323 ne: 16-07-2009, 01:41:01
Fustan balloje,sandale me taka LOL

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#1324 ne: 16-07-2009, 01:52:28
Hmm po genjen. :P

Temat e fundit