×
Hyrja
Profili

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 50254

 • Postime: 12234
Lefter
#1425 ne: 10-12-2009, 23:09:33
Sbesoj.... :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#1426 ne: 10-12-2009, 23:11:05
as une  :D

 • Postime: 12234
Lefter
#1427 ne: 10-12-2009, 23:12:51
dua fakte.... :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#1428 ne: 10-12-2009, 23:13:59
ca ke vesh ti Lefto  :D

 • Postime: 12234
Lefter
#1429 ne: 10-12-2009, 23:15:38
asigjo.... :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#1430 ne: 10-12-2009, 23:16:22
interesant dukesh  :D

 • Postime: 12234
Lefter
#1431 ne: 10-12-2009, 23:18:10
hahahha...nga afer edhe me interesant duket....LOL

Apo jo miss? :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#1432 ne: 10-12-2009, 23:18:51
ahahah nga afer ta heq trurin fare ahahah :P


Une kam veshur perla... LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#1433 ne: 10-12-2009, 23:21:51
As ty ste besoj dua fakte.... :D

Shejtane tash vje radah te ti,dua te di se cfare ke veshur fije per fije...LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#1434 ne: 10-12-2009, 23:37:13
Shijatania ka ik me vesh çorapet e leshit LOL :P

 • Postime: 2568
vullkani
#1435 ne: 11-12-2009, 00:52:24
o mis ca ke vesh tani me??

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#1436 ne: 11-12-2009, 08:56:27


Shejtane tash vje radah te ti,dua te di se cfare ke veshur fije per fije...LOL

po mo ta them une si e premte qe eshte sot kam vesh xhinse nje kemishe te zeze e 1 jelek me ngjyre ku di gje une seshte as blu as jeshile ... kepuce te sheshta jo taka sot e kam bo pushim :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1437 ne: 11-12-2009, 12:39:27
edhe une xins kam veshur po fund te kuptohemi...

kjo vajza ime po lot namin ne bark....ueeee me shkundi LOL...puuu ku do ti ngjaj kopje s'emes me duket LOL

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#1438 ne: 11-12-2009, 13:07:26
ehhh mishel sa ashtu mire qenke veshur dmth  hmmmmm:

 • Postime: 2568
vullkani
#1439 ne: 11-12-2009, 23:07:46
po te brendshmet si i keni vesh?femrat?

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#1440 ne: 11-12-2009, 23:10:02
te perjashtmet i kam te zeza  :D tipi ty po te pyet me duket per te perbrendshmet LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#1441 ne: 11-12-2009, 23:10:56
te perjashtmet i kam te zeza  :D tipi ty po te pyet me duket per te perbrendshmet LOL LOL

LOL LOL

 • Postime: 7455
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1442 ne: 11-12-2009, 23:10:57
me lesh i kam LOL LOL

 • Postime: 2568
vullkani
#1443 ne: 11-12-2009, 23:12:51
te perjashtmet i kam te zeza  :D tipi ty po te pyet me duket per te perbrendshmet LOL LOL
un biles dhe kam theksuar femrat

 • Postime: 2568
vullkani
#1444 ne: 11-12-2009, 23:13:27
sipas meje kush nuk kthen pergj per te brendshemt do te thot qe ne kto momente spaska fare

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#1445 ne: 11-12-2009, 23:14:42
woooowwwww ca presioni LOL

e ha presionin ti Misss une jo iher perkundrazi behem e eger  :D

une nuk tregoj po nuk tregove ti Vullkano e ti Tipi ca lloj brekesh e corapesh vishni LOL  :P

 • Postime: 7455
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1446 ne: 11-12-2009, 23:16:57
woooowwwww ca presioni LOL

e ha presionin ti Misss une jo iher perkundrazi behem e eger  :

une nuk tregoj po nuk tregove ti Vullkano e ti Tipi ca lloj brekesh e corapesh vishni LOL  :P
 tu pergjigja mi dreq lexo me poshte.... Po ti shejtanke cfare brenevekesh ke vesh> :P LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#1447 ne: 11-12-2009, 23:20:24
ahahhahahah..... LOL

Cfare presioni....u egersova dhe une tashi...po shkoj ti vesht te brendshme leopard... LOL :P

 • Postime: 7455
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1448 ne: 11-12-2009, 23:21:00
hiqi ato qe ke e merr fryme te qetesohesh. :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#1449 ne: 11-12-2009, 23:26:03
Tani po vesh kemishen e nates se jam gati per gjume  :D

Temat e fundit