Cfare keni veshur ne keto momente? - 63 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 58867

 • Postime: 11
 • Karma: +7/-2
 • Gjinia: Femer

#1550 ne: 26-01-2010, 17:04:51
kujtova mos mbaje ndonje pale rezerve LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1551 ne: 26-01-2010, 17:11:04
Po ti kur do i heqesh,apo do kesh nevoje per ndihme.... :D

 • Postime: 11
 • Karma: +7/-2
 • Gjinia: Femer

#1552 ne: 26-01-2010, 17:12:46
kur ta shoh te arsyeshme, te them vete  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1553 ne: 26-01-2010, 17:14:44
Ma thuaj zemer ma thuaj o vij vet e zbuloj... :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1554 ne: 27-01-2010, 15:09:02
kthehu mbrapsht ti se jane nisur nja 4 vete para teje :-[

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1555 ne: 03-03-2010, 19:54:06
klasik se do dal per dark

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1556 ne: 18-03-2010, 08:21:05
sot serioze....fund i zi ,kemishe e bardhe ,taka te zeza

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1557 ne: 18-03-2010, 23:55:27
pizhama

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1558 ne: 18-03-2010, 23:57:17
Cilat ke veshe ato me lule apo me   topa bore/.

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1559 ne: 19-03-2010, 00:13:05
hahah une...asnjeren nga ato qe thot...i kam shum te bukura shum te mira...jan nje ngjyrshe...e gjelberte shum e qelet tek pjesa larte kam ni majnun dhe nje majmunqe

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1560 ne: 19-03-2010, 00:14:10
kujdes nga majmun ti

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1561 ne: 19-03-2010, 15:23:48
kujdes nga majmun ti
hahahhaha po e ka majmunqen ai....un vet jam....hahhahah

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1562 ne: 19-03-2010, 20:50:07
kanatjere dhe pantallona te shkurtra

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1563 ne: 20-03-2010, 00:00:13
trenerka te zeza ne nje vij ngjyr floriri

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1564 ne: 20-03-2010, 00:01:41
Asigjo.... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1565 ne: 20-03-2010, 16:31:37
Nje gje me pak se Leftoja kam veshur... :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1566 ne: 20-03-2010, 19:16:16
Sbesoj... :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1567 ne: 21-03-2010, 23:57:21
kemishe nate...........

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1568 ne: 23-03-2010, 00:01:13
Dua te shof... :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1569 ne: 23-03-2010, 00:03:31
nuk kam te njejten gje si mbreme..... :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1570 ne: 23-03-2010, 00:04:04
He me trego se cfare ke...shlirohesh.... :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1571 ne: 23-03-2010, 00:06:01
me cliret se kaq ska ku te shkoje...shtttttttt t sekret :Ple ti leme vend fantazise

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1572 ne: 23-03-2010, 00:07:51
hahaha........Moooo ooooooooooo se fantazoj keq une.... :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1573 ne: 23-03-2010, 00:09:01
keq cdo te thote?.................

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1574 ne: 23-03-2010, 00:10:32
Dmth shume clire.... :D ;)

Temat e fundit