×
Hyrja
Profili

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 50318

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1575 ne: 23-03-2010, 00:14:46
Dmth shume clire.... :D ;)


ok........... ;) :D

 • Postime: 2568

#1576 ne: 18-05-2010, 00:41:54
nudo se do futem ne vaske para se te fle

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1577 ne: 18-05-2010, 00:42:46
nudo se do futem ne vaske para se te fle

vishu vuli se do ftohesh me degjo mua....kane rene temperaturat  :D :D

 • Postime: 2568

#1578 ne: 18-05-2010, 00:44:55
prandaj me duhej dikush afer sot qe te me jepte nga nxehtesia e trupit te saj

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1579 ne: 18-05-2010, 00:47:02
prandaj me duhej dikush afer sot qe te me jepte nga nxehtesia e trupit te saj

mire  e ke po ku ta gjejme kete ....... :D :D

 • Postime: 2568

#1580 ne: 18-05-2010, 00:48:18
hepra ktu qendron gjith muhabeti

po ti spo i kthen pergj temes per punene veshjes

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1581 ne: 18-05-2010, 00:49:21
hahhahahhahahhaaha. ...u fokusova te bshja jote vuli. :D

 • Postime: 2568

#1582 ne: 18-05-2010, 00:51:15
hahhahahhahahhaaha....u fokusova te bshja jote vuli. :D
po mos u fokuso te veshja ime se te thash qe skam vesh gje :P :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1583 ne: 18-05-2010, 00:52:11
une jam pak me e veshur se ti .............. :D :D 

 • Postime: 2568

#1584 ne: 18-05-2010, 00:53:38
e me mire se ka dit per ti hequr se sot eshte ftohte :D :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1585 ne: 18-05-2010, 11:04:32
jeans ,gjysem golf dhe taka :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1586 ne: 18-05-2010, 11:31:11
kemishe te zeze, pantallona gri kepuce me taka te zeza

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#1587 ne: 18-05-2010, 12:32:53
jeans ,gjysem golf dhe taka :)
tessoro po ti je ajo qe zbukuron veshjen e jo veshja ty o shpirt :puth

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1588 ne: 18-05-2010, 12:52:47
tessoro po ti je ajo qe zbukuron veshjen e jo veshja ty o shpirt :puth

hajde cun hajde ... boll ore se le nam me gjithe keto komplimente :P

 • Postime: 322

#1589 ne: 18-05-2010, 19:28:03
Teshat e/skuterit/  po pergatitem te dal te ngas pak  :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1590 ne: 18-05-2010, 19:53:47
tuta.  :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1591 ne: 18-05-2010, 20:17:08

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1592 ne: 22-05-2010, 23:34:13
t- shirt :)

 • Postime: 1

#1593 ne: 22-05-2010, 23:35:22
t- shirt :)

cfare eshte t shirit tanga? :P

 • Postime: 297
 • Gjinia: Femer

#1594 ne: 30-08-2010, 20:52:16
fund e bluze

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1595 ne: 30-08-2010, 20:58:49
nuk ke ftohte :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1596 ne: 30-08-2010, 22:23:52
Pantallona te shkurt dhe kanatjere per gjume.. :D

#1597 ne: 30-08-2010, 23:07:11
Pantallona te shkurt dhe kanatjere per gjume.. :D

Same! :D pagjume:

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1598 ne: 30-08-2010, 23:17:28
Bluze me menge te shkurtra te bardhe dhe pantallona te shkurtra blu...doni me per Belulin :P


Ps. Mirembrema...se erdha ca si furishem LOL :P

#1599 ne: 30-08-2010, 23:23:23
Ps. Mirembrema...se erdha ca si furishem LOL :P

Kam sinjalizime, se vajza ime esht strehu nket shpi... LOL

Po nuk ke vape me menge mi? :P

 :perqafim

Temat e fundit