Cfare keni veshur ne keto momente? - 65 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 66036

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1600 ne: 30-08-2010, 23:24:16
mos rri aq hodhshem se do ftohesh miss kshu... :P....naten e mire se ika :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1601 ne: 31-08-2010, 20:13:11
aSIGJO... :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1602 ne: 31-08-2010, 22:37:29
nje gjethe para vetem :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1603 ne: 31-08-2010, 23:12:48
aSIGJO... :D

T'paska zhvesh vera fare Lefty :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1604 ne: 01-09-2010, 11:04:58
nje fustan me ngjyrat e vjeshtes ... thashe te pershtatesha sot :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1605 ne: 01-09-2010, 11:05:40
aSIGJO... :D

pse dhe gjethet te jane mbaruar ... te paskan lene zockat lakuriq me duar ne xhepa :P LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1606 ne: 02-09-2010, 11:08:20
ooo sa mire qe me kujtuat. ;).se paskam harruar :-[

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1607 ne: 23-09-2010, 12:03:08
Rroba :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1608 ne: 23-07-2011, 23:01:36
po ishte ndonjera shume kurioze le te vi te me shikoj

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1609 ne: 23-07-2011, 23:11:44
rroba gjumi  :)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1610 ne: 23-07-2011, 23:42:09
rroba gjumi  :)
pak me konkrte per robat e gjumit

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1611 ne: 24-07-2011, 11:05:12
kostum :)

 • Postime: 77
 • Karma: +0/-0

#1612 ne: 24-07-2011, 11:58:41
fustan te shkurter ngjyre roze te embel me dy rripa tek supet.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1613 ne: 24-07-2011, 12:01:28
ishalla fryn ere e te kputen rripat :D

 • Postime: 77
 • Karma: +0/-0

#1614 ne: 24-07-2011, 12:05:31
ishalla fryn ere e te kputen rripat :D

duhet nje "ere" :D shume e forte LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1615 ne: 24-07-2011, 12:14:14
do zoti vjen nje uragan :D

 • Postime: 77
 • Karma: +0/-0

#1616 ne: 24-07-2011, 15:09:17
do zoti vjen nje uragan :D

amin LOL :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1617 ne: 24-07-2011, 17:40:48
fustan te shkurter ngjyre roze te embel me dy rripa tek supet.

mos vazhdo em tutje se hyn ne pun fantazia vet tani

 • Postime: 77
 • Karma: +0/-0

#1618 ne: 24-07-2011, 20:04:40
mos vazhdo em tutje se hyn ne pun fantazia vet tani

e mire, e lashe LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1619 ne: 24-07-2011, 21:53:39
Nje kemishe te tejdukshme me kopsa te hapura perpara.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1620 ne: 24-07-2011, 22:18:16
kemishen e gjumit,....

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1621 ne: 25-07-2011, 00:00:22
Nje kemishe te tejdukshme me kopsa te hapura perpara.
po poshte kemishes ka gje apo duken te gjitha ;)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1622 ne: 25-07-2011, 00:00:40
e mire, e lashe LOL
po ishe e frymezuar dhe mund te vazhdosh

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1623 ne: 25-07-2011, 00:13:22
breke e kanatjere dhe nani nani

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1624 ne: 25-07-2011, 00:18:51
lakuriq fare

Temat e fundit