Cfare keni veshur ne keto momente? - 68 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 58739

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1675 ne: 30-12-2011, 11:11:43
te shpia ime behet nami me hy njeri me kepuce LOL
..po i veshur lejohet? :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1676 ne: 04-01-2012, 15:28:25
Fustan te zi, cizme te larta te zeza.

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1677 ne: 05-01-2012, 12:36:38
Asigjo  :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1678 ne: 05-01-2012, 12:42:40
kapuç  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1679 ne: 05-01-2012, 12:56:48
Sbesoj dua te shoh  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1680 ne: 05-01-2012, 23:40:58
Shume pak rroba...me shume zbukurime LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1681 ne: 06-01-2012, 09:58:08
rroba kam veshur...LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1682 ne: 11-01-2012, 12:54:26
Pantallona kafe, kaush  :D, triko te mbyllur kafe, shall kafe me te zi, cizme te shkurtra mes bezhe-kafe, e pallto te shkurter te zeze.

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1683 ne: 11-01-2012, 13:11:20
Sbesoj  :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1684 ne: 11-01-2012, 13:14:33
 LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1685 ne: 11-01-2012, 13:14:39
fustan vishnje me gri geta ngjyre mishi cizme gri xhup te gjate blu i erret ..united colors of Benetton me ngjyra LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1686 ne: 11-01-2012, 13:15:04
as ty ste besoj........... :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1687 ne: 11-01-2012, 13:16:02
me rroba banjo  :D LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1688 ne: 11-01-2012, 13:18:42
vetem nese ve ndonje foto te besoj  :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1689 ne: 11-01-2012, 13:24:34
prit ti prit..se duke e vene eshte :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1690 ne: 11-01-2012, 21:43:12
tuta sportive, na e mori shpirtin palestra. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1691 ne: 12-01-2012, 08:45:57
tuta kaq ofron e ndenjura ketu...

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1692 ne: 13-01-2012, 12:52:16
i kam duart e zena do vi ndonjera te me ndihmoj per tu veshur

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1693 ne: 13-01-2012, 13:08:11
xhinse kemishe triko xhup

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1694 ne: 13-01-2012, 13:10:44
e cngela lakuriq bububu si jan kto gocat e forumit tone mazalla se te ndihmojne

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1695 ne: 29-01-2012, 17:06:32
Fustan te shkurter te zi me menge te gjata dhe rrip te trashe, cizme te zeza. ^o)

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1696 ne: 29-01-2012, 19:28:05
Qenke vesh per .... paske naj menje te keqe sonte krushke ;) hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1697 ne: 29-01-2012, 19:32:03
tuta sporti si per shpi

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1698 ne: 30-01-2012, 08:58:19
rroba zyre :P

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1699 ne: 30-01-2012, 09:01:02
rroba zyre :P
Na e trego 1 cik  :D

Temat e fundit