Cfare keni veshur ne keto momente? - 69 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 52228

 • Postime: 12743

#1700 ne: 30-01-2012, 09:01:46
ja se po te nis i foto me mire LOL LOL

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#1701 ne: 30-01-2012, 09:02:49
ja se po te nis i foto me mire LOL LOL

shpejt  :D

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#1702 ne: 30-01-2012, 09:04:11
Na e trego 1 cik  :D

i kom qejf femrat me uniforme  :D

 • Postime: 12743

#1703 ne: 30-01-2012, 09:07:23
jo jo sjam me uniforme une se nuk punoj stjuardes LOL

nejse..... :P

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#1704 ne: 30-01-2012, 09:08:19
jo jo sjam me uniforme une se nuk punoj stjuardes LOL

nejse..... :P
shume keq  :D thashe se ishe vesh si infermiere  :D

 • Postime: 12743

#1705 ne: 30-01-2012, 09:09:17
jo as ashtu LOL

tento serisht LOL

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#1706 ne: 30-01-2012, 09:11:33
jo as ashtu LOL

tento serisht LOL
Je vesh si bankiere  :D sa m'pelqejne ato goca me ato minifunde  :D me eksitojne  :-[

 • Postime: 12743

#1707 ne: 30-01-2012, 09:12:56
avash avash se po bo nai t'pabome....sa larg shko me fantazi or ti...

ja ta shuaj une,..

fund dhe xhakete ngjyre jeshile profondo qe po te shohi lopa sulet me te katra...LOL

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#1708 ne: 30-01-2012, 09:14:50

fund dhe xhakete ngjyre jeshile profondo qe po te shohi lopa sulet me te katra...LOLYyyyyyyyyyyyy mos fol mo se ndihem shume i lumtur ne keto caste  LOL

 • Postime: 12743

#1709 ne: 30-01-2012, 09:19:36
Yyyyyyyyyyyyy mos fol mo se ndihem shume i lumtur ne keto caste  LOL


LOL LOL

 • Postime: 2568

#1710 ne: 07-02-2012, 22:16:12
asgje se eshte ngrohte ktu en shpi

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1711 ne: 07-02-2012, 22:23:38
Une kam vesh nje triko leshi golf.  :D

 • Postime: 2568

#1712 ne: 07-02-2012, 22:28:49
po ste ha trupi me gjith ate lesh  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1713 ne: 07-02-2012, 22:29:51
Jo ore me mban ngrohte  :D un katunare  jam sme ben pershtypje  :P

 • Postime: 2568

#1714 ne: 07-02-2012, 22:31:19
po do em besh dhe mua nje kapuc leshi se dua ta mbaj ngrohte  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1715 ne: 07-02-2012, 22:32:15
Po mo vitin tjeter tani  :D

 • Postime: 2568

#1716 ne: 07-02-2012, 22:32:53
po deri vitin tjeter si tja bej un apo te plevitoset

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1717 ne: 07-02-2012, 22:34:19
Gjej ndonje qe e ka me lesh LOL

 • Postime: 2568

#1718 ne: 07-02-2012, 22:35:54
mir e ke ti e le aty deri vitin tjeter sa te ma sigurosh ti vendin  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1719 ne: 07-02-2012, 22:36:48
Mua me harro te kam thene LOL

 • Postime: 2568

#1720 ne: 07-02-2012, 22:37:41
omoj te me sjellesh kapucin  :D  :D

 • Postime: 12743

#1721 ne: 08-02-2012, 11:11:30
rroba qe mi solli baba dimri

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1722 ne: 08-02-2012, 11:42:05
Skiny Black jeans, triko te zeze te hapur, cizme te shkurtra dhe pallto te shkurter...pas deres :D

 • Postime: 2173

#1723 ne: 08-02-2012, 12:42:31
pantollona,xhup,corape dhe kepucet :P

 • Postime: 12234

#1724 ne: 08-02-2012, 14:22:49
Asigjo  :D

Temat e fundit