Cfare keni veshur ne keto momente? - 71 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 58737

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1750 ne: 20-02-2012, 16:10:52
S'keni shanc  :-[LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1751 ne: 20-02-2012, 16:13:24
Ooooooo dua vetem si  shof kufjet...LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1752 ne: 20-02-2012, 16:15:49
Hiqi kufjet dua te shof veshet LOL please LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1753 ne: 20-02-2012, 16:17:06
hahahah......Kjo veshet une pjesen tjeter...LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1754 ne: 20-02-2012, 16:22:01
Nuk degjoj cfare po thoni, sme lene kufjet :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1755 ne: 21-02-2012, 21:04:55
po eshte ndonjera e interesuar te vi te shofi ckam vesh

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1756 ne: 21-02-2012, 21:16:18
  hmmmmm:

Jo jo vuli shifu vete me mire LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1757 ne: 21-02-2012, 21:16:48
hajt hajt me shif tani mos u bej e turpshme

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1758 ne: 21-02-2012, 21:18:14
Sfoli njeri per turp o vuli thashe shifu vete se une po shof nje film me x tani LOL LOL

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0

#1759 ne: 21-02-2012, 21:18:51
ne ket moment kam vesh vetem nji kollare ngjyr roze.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1760 ne: 21-02-2012, 21:19:53
vete e ke ble apo e ke dhurate?

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1761 ne: 21-02-2012, 21:20:05
Sfoli njeri per turp o vuli thashe shifu vete se une po shof nje film me x tani LOL LOL
po hajt te ta bej filmin relaitet

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1762 ne: 21-02-2012, 21:21:32
vete e ke ble apo e ke dhurate?

LOL sa gjakftohte e kam ket te pitjet LOL

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0

#1763 ne: 21-02-2012, 21:22:55
vete e ke ble apo e ke dhurate?

Ne fakt ja mora nji vajze simpatike aty ne supermarket. Me e dhimja ishte se kjo nuk ishte vajze e vertete por manikin. Un si pall trapi aty duke i fol gjys ore.

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1764 ne: 21-02-2012, 21:23:39
LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1765 ne: 21-02-2012, 21:43:53
Ne fakt ja mora nji vajze simpatike aty ne supermarket. Me e dhimja ishte se kjo nuk ishte vajze e vertete por manikin. Un si pall trapi aty duke i fol gjys ore.


ve bast qe ajo ka qene me e dobta ne ate dyqan ndryshe ti nuk do i flisje

kshu?

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0

#1766 ne: 21-02-2012, 21:57:35
Pse kaq te ceket e mer Altinin ti? Ajo nuk ishte supermodele.
Me pelqeu se un i flisja dhe ajo me degjonte.
Pastaj mbas nja gjys ore kur s'po kthete pergjigje fillova duke dyshu.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1767 ne: 21-02-2012, 21:59:48
LOL

ke te drejte ne femrat e teprojme shume me fjalet

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1768 ne: 21-02-2012, 22:01:23
Me heshtjen thuj LOL jemi fjale pak LOL

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0

#1769 ne: 21-02-2012, 22:04:13
Degjo Altini nuk merzitet me fjalet. Altini nuk eshte adoleshent. Altini i kupto nja 2 gjona tashi qe ka arrit ne ket pik te jetes se vet dhe tani qe vesh kollare roze.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1770 ne: 21-02-2012, 22:13:15
Altin sikur ste shko roza plako as kollarja hiqe me mire

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1771 ne: 21-02-2012, 22:14:15
ender si thua ti cdo kem veshur un tani qe po pergatitem dhe per veren  :D

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0

#1772 ne: 21-02-2012, 22:18:34
Altin sikur ste shko roza plako as kollarja hiqe me mire

Ti mir e ke po duhet vesh naiher kur shko ne pun dhe do me ja rras shefit ne grusht. Se asnji nuk dyshon tek robi me kollare roze.

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1773 ne: 21-02-2012, 22:19:44
LOL sa mhb te holle ka Altini me shejin :D

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0

#1774 ne: 21-02-2012, 22:21:02
LOL sa mhb te holle ka Altini me shejin :D

enderrimtare afrohu ketu ne krahet e mia dhe te kercejme nji Tango Spanjolle.

Temat e fundit