Cfare keni veshur ne keto momente? - 72 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 58736

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1775 ne: 21-02-2012, 22:21:08
lere shejin se eshte nen efektin e veres  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1776 ne: 21-02-2012, 22:29:37
enderrimtare afrohu ketu ne krahet e mia dhe te kercejme nji Tango Spanjolle.

Me vjen keq po jam me vulin ne krevat,eshte burri im LOL (sa per info)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1777 ne: 21-02-2012, 22:30:30
lere shejin se eshte nen efektin e veres  :D

sdo isha ne forum po te isha nen ate efekt

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1778 ne: 21-02-2012, 22:30:39
o altin ke gjith kto beqare ktu te  kjo e gjete qe po shkruajm dhe nga nje laptop

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1779 ne: 21-02-2012, 22:31:03
sdo isha ne forum po te isha nen ate efekt

heme erdhe ti se me bere merak thash se e ktheve me fund e humbe ndjenjat

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0

#1780 ne: 21-02-2012, 22:32:21
Me vjen keq po jam me vulin ne krevat,eshte burri im LOL (sa per info)

a jeni per nji treshe?

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1781 ne: 21-02-2012, 22:32:51
o altin ke gjith kto beqare ktu te  kjo e gjete qe po shkruajm dhe nga nje laptop

Ja konfirmi Altin.

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1782 ne: 21-02-2012, 22:33:20
a jeni per nji treshe?
Po te jesh femer po LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1783 ne: 21-02-2012, 22:33:59
Sja prish burrit une se nje kam  :D

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0

#1784 ne: 21-02-2012, 22:34:47
Po te jesh femer po LOL

Bohem dhe femer per ket rast po deshe. Vetem kur te hyj naigjo pastaj nuk do te dukem shum femer.

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1785 ne: 21-02-2012, 22:35:04
Sja prish burrit une se nje kam  :D
per treshe e di ti zemer ke femer do amrim ne  ;)

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1786 ne: 21-02-2012, 22:40:30
Bohem dhe femer per ket rast po deshe. Vetem kur te hyj naigjo pastaj nuk do te dukem shum femer.

Mos e merr mundimin hic ashtu LOL se ka burri im kallash LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1787 ne: 21-02-2012, 22:44:44
keshishen e nates me erdhi qorri

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1788 ne: 21-02-2012, 22:45:28
keshishen e nates me erdhi qorri

Naten sheji  :perqafim

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1789 ne: 21-02-2012, 22:46:54
keshishen e nates me erdhi qorri

te zuri pija meeeeeeeeeeeeeeeeee

ehe smban alokl ti te kam thene duhet te praktikohesh me shume

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1790 ne: 21-02-2012, 22:48:52
ca je tu then o robi

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1791 ne: 21-02-2012, 22:49:43
te zuri vera qe po pie thash mojjjjjjj

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1792 ne: 01-03-2012, 21:09:29
Tuta e bluze...gri :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1793 ne: 02-03-2012, 08:24:54
fund xhins kemishe mr kuticka gri ,rose dhe te bardhe. Cimze bezhe. Mbathje roze dhe recipeta roze.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1794 ne: 02-03-2012, 09:31:00
te hongsha kutickat une ty LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1795 ne: 02-03-2012, 09:43:05
do me ta nis nai foto mi LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1796 ne: 02-03-2012, 09:47:20
jo se ta bej pis  :P LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1797 ne: 02-03-2012, 10:04:23
LOL LOL.....edhe ti brut me kesi gjerash LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1798 ne: 02-03-2012, 10:16:21
po shif rrushi rrushi e piqet pjeshka o mishel LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1799 ne: 02-03-2012, 10:17:09
po mi shpirt po...te honksha pjeshken me gjithe push do thoshte WS LOL

Temat e fundit