Cfare keni veshur ne keto momente? - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 61778

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#650 ne: 14-05-2008, 09:29:15
Asgje jam ne punim e siper :P :P

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 14-05-2008, 09:58:25
Hahahaha e degjoni cfare thote kjo ? po do ti pushtoje imagjinata djemte tani. :D

Xhinse te erreta dhe bluze gurkali.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#652 ne: 14-05-2008, 10:08:37
Asgje jam ne punim e sipër :P :P

E di e di ...e ke qe nga mbreme :D :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#653 ne: 14-05-2008, 10:56:52

  Xhinse, xhakete drap puma Reebok.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 14-05-2008, 12:05:27
Mire e ke ti Charlie. Ma ke lene embel :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#655 ne: 14-05-2008, 12:19:56
Kshtu jam une i embel nga natyra ska si te del ndryshe perveq embel :D

#656 ne: 14-05-2008, 12:30:00
me mbathje dhe t-shirt dhe po kerkoj karikusin e tel po leshte jam tu gjet

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 14-05-2008, 12:35:10
hahahahahaha Une jam akoma ne rrobat e gjumit. :D

#658 ne: 14-05-2008, 12:44:32
e gjeta me ne fund dhe ja futa. le te karikohet dhe ky se i doli tymi. akoma ashtu jam.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#659 ne: 14-05-2008, 12:45:52
Futja futja ti se met futme do na shkoi dita sot :D

#660 ne: 15-05-2008, 13:08:30
Gjera shume serioze(nje pale pantallona deri tek gjynjte prerje serioze ngjyre mjalti,nje xhakete te bardhe me nje kanatjere (bardhe e zi e kombinuar)dhe nje pale sandale pakez me tak...) pasi  sot jame gjithe diten ne nje mbledhje ......shyqyr na lane pak pushim as dreken se hengra tamam

Jam e lodhur,mezi pres te iki te fle gjume.....

#661 ne: 15-05-2008, 18:26:29
fustan te holle bardh e zi, cizme deri te gjuri. pfff si fshati ne feste po me duket vetja. vari leshte

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#662 ne: 15-05-2008, 19:37:35
Kepuce ne forme Konvers
Xhins
Bluze me krahe te shkurtera nga "De Puta Madre" :D

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 16-05-2008, 01:02:39
Pixhama..

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#664 ne: 16-05-2008, 01:03:41
Vetem breke :D :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#665 ne: 16-05-2008, 01:04:25
edhe une :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#666 ne: 16-05-2008, 01:06:18
Cfare shkrimi kan breket :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#667 ne: 16-05-2008, 01:09:23
"I want your babies". :P
Po ti i ke me shkrim?

#668 ne: 16-05-2008, 01:09:46
qe je kokrra idiotit. une kam veshur boxera te zeza ,recipeta te zeza dhe nje kanatiere te zeze. jam zishem.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#669 ne: 16-05-2008, 01:10:52
Jo une zakonish pa shkrime i mbaj :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#670 ne: 16-05-2008, 01:12:29
Pse je zishem ti moj? C'fare ndodhi? :D

#671 ne: 16-05-2008, 10:19:35
me perdhunoi i cike burri se e zeza ja lu zarin. a ptove mi? haha tani jam me mbathje te kuqe dhe recipeta te zeza si flamur jam bo. dhe po rri shtrire

#672 ne: 16-05-2008, 21:59:11
lekure njeriu kam veshur,dhe siper nje nga ato fustanet tipike japoneze qe mbajne grate ne shtepi,eshte gjyre roze e embel me lule qershie ne vete....dhe materiali mendafsh...

e kam kujtim shume te bukur nga dikush,qe vertet me ka dhene momente lumturine ne jete

#673 ne: 18-05-2008, 00:39:31
kemishe mendafshi me penjuarin siper.

#674 ne: 24-05-2008, 07:10:35
tani kam veshur nje kanatjere dhe pantallona te shkurtra ngjyre roze.

Temat e fundit