Cfare keni veshur ne keto momente? - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 66037

#700 ne: 26-05-2008, 23:50:48
....fustan.. :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#701 ne: 27-05-2008, 16:03:04
xhinse dhe bluz te shkurter

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#702 ne: 27-05-2008, 16:04:08
Me kerthize jasht apo jo?

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#703 ne: 27-05-2008, 16:05:22
jo pa kerthiz

#704 ne: 27-05-2008, 17:37:34
te kuqe

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#705 ne: 27-05-2008, 17:48:10
I GEZOFSH  :D

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#706 ne: 27-05-2008, 19:06:34
Flm gjithashtu edhe ti,,ah qka kam veshur jo jo sdua tju tregoj pe la per neser hahaha

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#707 ne: 31-05-2008, 17:22:01
jam lakuriq vec me nje gjethe sa per lezet  :P :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#708 ne: 01-06-2008, 23:51:56
Vetem corape :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#709 ne: 02-06-2008, 13:37:23
Kam veshur vetëm një corape, po llastiku ama LOL

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#710 ne: 02-06-2008, 13:59:42
Nudo me breke :D

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#711 ne: 02-06-2008, 18:39:09
pantallona te shkurtra te bardha dhe bluze te verdhe

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#712 ne: 02-06-2008, 19:06:27
Vetëm corape :D
sikur te isha te ti hiqja ato corapet :P :perqafim

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#713 ne: 02-06-2008, 19:07:28
Ehe pra sikur... :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#714 ne: 02-06-2008, 22:57:44
Ehh praaa :D ka kush ia heq ato mos baj dert ti :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#715 ne: 03-06-2008, 14:15:14
xhinse dhe bluz te shkurter

#716 ne: 03-06-2008, 14:49:56
kemishe mendafshi te kuqe dhe poshte saj biiipppp hahaha. them te fle pak.

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#717 ne: 03-06-2008, 14:51:05
mishi sa mendjemadhe ej ebr se kuptoj kete gna ty po nejse klm

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#718 ne: 03-06-2008, 14:52:58
Une kam veshur minifund dhe kemishe me pallto...bie shume shi ketej bo bo.. :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#719 ne: 03-06-2008, 14:53:42
I kam fiksim goca me minifunde una :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#720 ne: 03-06-2008, 14:54:58
Edhe una...kështu thotë bossi te vishemi.. :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#721 ne: 03-06-2008, 14:56:08
Unë tani kam veshur pantollona dhe kemishe me krevate icik serioz jam edhe unë :D

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#722 ne: 03-06-2008, 15:27:50
me opinga. :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#723 ne: 03-06-2008, 15:28:51
Dhe asgje tjeter? :D NICE

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#724 ne: 03-06-2008, 15:32:53
Nudo me opinga. :P

po ti cfar ke veshur?

Temat e fundit