Cfare keni veshur ne keto momente? - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 61650

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 03-06-2008, 15:35:21
Une shiko ne avatar...ashtu tamam :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#726 ne: 03-06-2008, 15:39:17
nuk besoj jo. Upss te ra zilja e deres LOL

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 03-06-2008, 15:40:06
Ooopsss erdhi burri me jaranin e vet.. :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#728 ne: 03-06-2008, 15:49:44
brek vetem :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 03-06-2008, 15:51:47
Hiqi krejt dhe del allafranga :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#730 ne: 03-06-2008, 15:52:59
pse do te em shofesh nudo ee po ska kshu dal vetem per goca tye vecanta  :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 03-06-2008, 15:54:25
Nuk dua qe te shoh jo kam boll ketu une...
Tani kam veshur nje kollare dhe cizme dhe .... :D

#732 ne: 03-06-2008, 16:01:03
Kam veshur nje fund te bukur qe ma ka blere mami: bezhe shume e hapur, pothuajse ngjyre qumeshti. Materiali eshte vete me nje punim si me vija per se gjati dhe ka ne fund fare nje dantelle dykateshe;-) (poshte fundit kuptohet-mbathje;-))

Siper kam nje bluze te zeze me ca rrathe bezhe.E pabesueshme, e kam blere vete;-)) Capkene, ti e ke pare kombinimin, te njejtat gjera kisha veshur te premten e shkuar kur erdhe me more nga puna me maqine;-))

Kepucet qe kam veshur jane te sheshta, nuk shkojne po me taka lodhem, nuk ja kam ngene.Po jane te zeza te pakten...

Kam vene dhe nje varese prej druri me peta te zeza. Jam e kenaqur, po me pelqen vetja sot, ndonese pak makiazh fare kam bere.

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#733 ne: 03-06-2008, 16:02:52
Ooopsss erdhi burri me jaranin e vet.. :D
epo nuk eshte faji im qe yt shoq ka probleme
jepi drejtim qe ti heqesh ato thashetheme LOL LOL

#734 ne: 03-06-2008, 16:03:39
Kam veshur një fund te bukur qe ma ka blere mami: bezhe shumë e hapur, pothuajse ngjyrë qumështi. Materiali është vete me një punim si me vija për se gjati dhe ka në fund fare një dantelle dykateshe;-) (poshte fundit kuptohet-mbathje;-))

Siper kam një bluze te zeze me ca rrathe bezhe.E pabesueshme, e kam blere vete;-)) Capkene, ti e ke pare kombinimin, te njëjtat gjëra kisha veshur te premten e shkuar kur erdhe me more nga puna me maqine;-))

Kepucet qe kam veshur janë te sheshta, nuk shkojnë po me taka lodhem, nuk ja kam ngene.Po janë te zeza te paktën...

Kam vënë dhe një varese prej druri me peta te zeza. Jam e kënaqur, po me pëlqen vetja sot, ndonëse pak makiazh fare kam bërë.

Te kam pare moj te kam pare si zonje me dukeshe :)

#735 ne: 03-06-2008, 16:06:18
Sa shiheni dhe ju mi. ehhh

#736 ne: 03-06-2008, 16:16:15
Sa shiheni dhe ju mi. ehhh
po cti besh mi zogu :) emigrimi na afron

nejse......ti cke ty do te shof gjate veres....:)

Andej nga plazhi zocke si ma cove ?Kape ndonje peshk a te peshkuan LOL

#737 ne: 03-06-2008, 16:22:08
jo mi jo se e kisha lone arsenalin ne shpi. pastaj me gjithe ate tabele qe kam as zej e as me ze kush hahahahaha. u kenaqa ne fakt. po me shume u kenaq mishko. ehhhhh edhe burri mi u kenaq tu gjujt per peshk . eshte ari gjuetari,ari peshkatari ai hahahaha

#738 ne: 03-06-2008, 16:32:01
jo mi jo se e kisha lone arsenalin ne shpi. pastaj me gjithë atë tabele qe kam as zej e as me ze kush hahahahaha. u kenaqa ne fakt. po me shumë u kenaq mishko. ehhhhh edhe burri mi u kenaq tu gjujt për peshk . është ari gjuetari,ari peshkatari ai hahahaha

ehh tani cti besh kur e ke burrin me aq aftesi sportive do hapur krahu.

Ja une nuk bej ze, i imi gjuan cdo gje qe ka dy fenera para dhe nje rimorki pas LOL e ka per pasion kete lloj sporti :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 04-06-2008, 17:30:28
brek te grisme per ajrosje  :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#740 ne: 04-06-2008, 17:34:32
Asgje :fershellime :fershellime

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#741 ne: 04-06-2008, 17:36:00
trandfili ec ktu ke xhaxhi  :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#742 ne: 04-06-2008, 17:37:36
Te pelqej tani huh? :P...Mos harro se ke inat me mua ti por une nuk kam me ty... :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#743 ne: 04-06-2008, 17:38:24
Ec mi se ma le ....... :P LOL
« Editimi i fundit: 04-06-2008, 17:54:13 nga Berni »

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 04-06-2008, 17:39:31
Ashtu te ngelte ishalla ....por une nuk tradhtoj burrin dot...edhe pse nuk eshte ketu.. :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#745 ne: 04-06-2008, 17:40:25
ehe je ber e nershme ee  :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 04-06-2008, 17:41:46
Kam qene e nershme...pse ke mar vewsh gja ti eeee? :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#747 ne: 04-06-2008, 17:47:48
ehe shum mir kshu do hym ne be ne  :P

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 04-06-2008, 18:23:26
rroba....hihiihih..

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 04-06-2008, 22:47:31
ahuuuuuuu qfar kam veshur dot tju tregoj neser :-[

Temat e fundit