Cfare keni veshur ne keto momente? - 31 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 50442

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 04-06-2008, 22:54:34
Une kam vesh ...prit pak te shikoj se harrova.....
Pantollona te shkurter shum dhe nje kanatjere me rripa dhe asgje shikoj tv dhe pc ne dore... :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#751 ne: 04-06-2008, 23:03:35
sikur te isha aty ,ne vend te PC :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 04-06-2008, 23:04:53
Eh pra ka qellu edhe burri ni shtet tjeter.... :) :(

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#753 ne: 04-06-2008, 23:15:04
po nisem une atehere :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 04-06-2008, 23:16:30
Sa vonon ti?. hmmmmm:

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#755 ne: 04-06-2008, 23:31:15
neser mbasdite<me vonese> :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 04-06-2008, 23:32:56
Je kam le ti mu deri neser keshtu? hmmmjo)) hmmmjo)) sybukur)) yll))

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#757 ne: 04-06-2008, 23:34:09
Hyni ne teme ju... ;)

Xhinse, te perveshura deri poshte gjurit. Kaq. :)

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#758 ne: 04-06-2008, 23:35:32
Je kam le ti mu deri nesër kështu? hmmmjo)) hmmmjo)) sybukur)) yll))
epo jemi nje cike large

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 04-06-2008, 23:37:52
EEEEEE :( Syrgjyn Xhinse ne kete ore ti?...leto veten pak... :D
Une ashtu s'kam ndryshuar gje vecse vesha corape shum ftohte ketu do marr ndonje te ftohur nga dy anet une ...sa s'do ja gjej hallin veti kur.. :D

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#760 ne: 05-06-2008, 00:11:39
Syrgjyn Xhinse ne këtë ore ti?...leto veten pak... :D

Është ora 6 e darkes këtu... dhe jam ne shtepi, jo ne park :P

#761 ne: 05-06-2008, 00:20:36
pizhamat gri te gjumit.....dhe nje pale brecka te reja ngjyre te verdhe uhuuu cmendem une per kete ngjyre LOL

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 05-06-2008, 05:57:07
me pizhama,po shum nxet bre ahuuuuuuuuuuu :-[

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#763 ne: 05-06-2008, 10:25:50
me pizhama,po shum nxet bre ahuuuuuuuuuuu :-[

Hajde ketej nga jam une, se po bie shi dhe ftohesh  :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#764 ne: 07-06-2008, 11:49:04
Kanatjere...mini dhe sandale... :P

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 08-06-2008, 22:06:56
ju tregoj neser eheheheheh

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 09-06-2008, 08:42:02
Tani akoma jam ne robat e gjumit..pertoj te shkoj ne pune.. :( :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#767 ne: 11-06-2008, 22:50:38
tutto nudo

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 12-06-2008, 08:15:40
Nje fustan kapele DIESEL:):)

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#769 ne: 12-06-2008, 09:19:05
Per tu veshur nuk lodhem shume,, :D

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 12-06-2008, 10:43:30
Eshte ftohte sot  :S
Nje pal xhinse nje bluze pak te holl kaq  :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 15-06-2008, 20:28:03
pantallona te shkurter dhe kanatjere,,,eehhh sa vape sot ketu,,,cudi,,, :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 15-06-2008, 20:39:38
Nudo fare :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 15-06-2008, 20:42:53
Kujdes se mos djeg ndonje gje tek oxhaku,,, LOL LOL LOL

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#774 ne: 15-06-2008, 20:44:27
Kujdes se mos djeg ndonjë gjë tek oxhaku,,, LOL LOL LOL
jo jo kam vene nje gjethe fiku dhe e di sa rehat eshte  :D

Temat e fundit