Cfare keni veshur ne keto momente? - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 61416

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 04-06-2008, 22:54:34
Une kam vesh ...prit pak te shikoj se harrova.....
Pantollona te shkurter shum dhe nje kanatjere me rripa dhe asgje shikoj tv dhe pc ne dore... :D

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#751 ne: 04-06-2008, 23:03:35
sikur te isha aty ,ne vend te PC :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 04-06-2008, 23:04:53
Eh pra ka qellu edhe burri ni shtet tjeter.... :) :(

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#753 ne: 04-06-2008, 23:15:04
po nisem une atehere :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 04-06-2008, 23:16:30
Sa vonon ti?. hmmmmm:

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#755 ne: 04-06-2008, 23:31:15
neser mbasdite<me vonese> :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 04-06-2008, 23:32:56
Je kam le ti mu deri neser keshtu? hmmmjo)) hmmmjo)) sybukur)) yll))

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#757 ne: 04-06-2008, 23:34:09
Hyni ne teme ju... ;)

Xhinse, te perveshura deri poshte gjurit. Kaq. :)

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#758 ne: 04-06-2008, 23:35:32
Je kam le ti mu deri nesër kështu? hmmmjo)) hmmmjo)) sybukur)) yll))
epo jemi nje cike large

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 04-06-2008, 23:37:52
EEEEEE :( Syrgjyn Xhinse ne kete ore ti?...leto veten pak... :D
Une ashtu s'kam ndryshuar gje vecse vesha corape shum ftohte ketu do marr ndonje te ftohur nga dy anet une ...sa s'do ja gjej hallin veti kur.. :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#760 ne: 05-06-2008, 00:11:39
Syrgjyn Xhinse ne këtë ore ti?...leto veten pak... :D

Është ora 6 e darkes këtu... dhe jam ne shtepi, jo ne park :P

#761 ne: 05-06-2008, 00:20:36
pizhamat gri te gjumit.....dhe nje pale brecka te reja ngjyre te verdhe uhuuu cmendem une per kete ngjyre LOL

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 05-06-2008, 05:57:07
me pizhama,po shum nxet bre ahuuuuuuuuuuu :-[

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#763 ne: 05-06-2008, 10:25:50
me pizhama,po shum nxet bre ahuuuuuuuuuuu :-[

Hajde ketej nga jam une, se po bie shi dhe ftohesh  :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#764 ne: 07-06-2008, 11:49:04
Kanatjere...mini dhe sandale... :P

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 08-06-2008, 22:06:56
ju tregoj neser eheheheheh

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 09-06-2008, 08:42:02
Tani akoma jam ne robat e gjumit..pertoj te shkoj ne pune.. :( :D

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#767 ne: 11-06-2008, 22:50:38
tutto nudo

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 12-06-2008, 08:15:40
Nje fustan kapele DIESEL:):)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#769 ne: 12-06-2008, 09:19:05
Per tu veshur nuk lodhem shume,, :D

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 12-06-2008, 10:43:30
Eshte ftohte sot  :S
Nje pal xhinse nje bluze pak te holl kaq  :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 15-06-2008, 20:28:03
pantallona te shkurter dhe kanatjere,,,eehhh sa vape sot ketu,,,cudi,,, :D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 15-06-2008, 20:39:38
Nudo fare :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 15-06-2008, 20:42:53
Kujdes se mos djeg ndonje gje tek oxhaku,,, LOL LOL LOL

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#774 ne: 15-06-2008, 20:44:27
Kujdes se mos djeg ndonjë gjë tek oxhaku,,, LOL LOL LOL
jo jo kam vene nje gjethe fiku dhe e di sa rehat eshte  :D

Temat e fundit