Cfare keni veshur ne keto momente? - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 58740

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 15-06-2008, 20:47:12
eehh lum si gjethja,,,paska qene me fat,,,, LOL

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#776 ne: 15-06-2008, 20:49:06
eehh lum si gjethja,,,paska qenë me fat,,,, LOL
Po lum si gjthja gjethja e shkrete pret... :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 15-06-2008, 20:50:55
ja di hallin une asaj te shkretes,,, :D

#778 ne: 17-06-2008, 13:58:24
fund te bardhe me pala, nje bluze me model si te varur ku di une...varet sa andej sa kendej ne pjesen e shpatullave, kepuce te kuqe te kombinuara me cante te kuqe. dhe te brendshme... :P

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#779 ne: 17-06-2008, 14:15:17
sa seksi qenka veshur nruja  :P

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#780 ne: 18-06-2008, 21:22:59
une nje kanatjere sa me i thane,,,,dhe nje pale pantallona te shkurtra me corape ,,dhe te brendshme te perziera,,, :D

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 19-06-2008, 06:50:07
Me fustanken e gjumit jam akoma  :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 19-06-2008, 12:51:36
Si gjithmone serioze ne pune,,,mini, sandale,bluze me rripa,,, :)

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#783 ne: 22-06-2008, 00:01:31

  Nudo.

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#784 ne: 22-06-2008, 00:14:48
bluze me meng te gjata dhe tuta te gjata se bon ftoht knej

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 22-06-2008, 00:16:26
tani po pregaditem per gjum me qka mund te jem ?

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#786 ne: 22-06-2008, 00:29:03
eshte orar interesant

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#787 ne: 22-06-2008, 00:29:56
Kanatjere dhe brek :D

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#788 ne: 22-06-2008, 00:30:37
hahhaha titi mos i qo met per keq ore qyy... :P

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#789 ne: 22-06-2008, 00:32:34
po veme fantazin ne  pune :P

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#790 ne: 22-06-2008, 00:34:04
ktheje ne realitet

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#791 ne: 22-06-2008, 00:35:55
i hope so

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#792 ne: 22-06-2008, 00:38:25
Thjesht agje i lire ne krevat.

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#793 ne: 22-06-2008, 00:39:16
thash me vete se c'eshte kjo arome?,,, :D
Titi me too

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#794 ne: 22-06-2008, 00:43:36
cudi...skeni ftohe ju grupi lart??

une jam me pizhame..dhe still cold :S

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#795 ne: 22-06-2008, 01:34:52
pa rroba :P

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#796 ne: 22-06-2008, 08:05:09

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#797 ne: 22-06-2008, 08:13:51
NJi fustan te shkurter :P

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#798 ne: 22-06-2008, 10:02:17
UUUAAAA MINI I LIKET hmmmmm:
Po behem gati te veshem. :D

#799 ne: 22-06-2008, 10:44:06
rrobat e gjumit..do iki te fle  :D ehhehe akoma jam e lodhur nga rruga qe bera dje per ne Neuschwanstein....i a kam kaluar super..kam bere gjithe ato budallalliqe me i madhi ishte........ :D :D

cte duhen ty budallalliqet e mia

Temat e fundit