Cfare keni veshur ne keto momente? - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 52053

 • Postime: 155

#800 ne: 22-06-2008, 11:07:02
Mjafton ti kesh "shijuar" pa te tjerat skane problem per momentin
jam veshur me pantallona dhe nje bluze te bukur hmmmmm:

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#801 ne: 22-06-2008, 12:48:34
pantallona te shkurtra dhe bluze,, :engjell:

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#802 ne: 22-06-2008, 12:49:00
rroba banjo :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#803 ne: 22-06-2008, 12:49:34
akoma ashtu une

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#804 ne: 22-06-2008, 14:03:20
vetem pantallona te shkurter

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#805 ne: 22-06-2008, 14:17:08
rroba plazhi tani merr nxehte ketu,,

 • Postime: 4261

#806 ne: 22-06-2008, 14:33:46
Vetem nje pale breke :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#807 ne: 22-06-2008, 14:35:01
 LOL LOL,,kujdes se ftohesh nga te dy anet :D

 • Postime: 4261

#808 ne: 22-06-2008, 14:40:20
Mos me baj dert ti :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#809 ne: 22-06-2008, 14:42:53
si re mos te baj dert? :D

 • Postime: 4261

#810 ne: 22-06-2008, 14:46:28
S'te kam gje une mee :D qe te kujdesesh per mua :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#811 ne: 22-06-2008, 14:47:44
Is that what you want really baby??????????????<,,,,

 • Postime: 4261

#812 ne: 22-06-2008, 14:49:18
Yes :D 

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#813 ne: 22-06-2008, 14:50:27
Ok then

 • Postime: 4261

#814 ne: 22-06-2008, 14:51:07
Ok :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#815 ne: 22-06-2008, 14:51:59
for real??,,

 • Postime: 4261

#816 ne: 22-06-2008, 14:52:58
Po praa poo :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#817 ne: 22-06-2008, 14:59:42
ok then don't call me anymore,,

 • Postime: 4261

#818 ne: 22-06-2008, 15:02:21
Ok :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#819 ne: 22-06-2008, 15:03:53
 zemrathyer: zemrathyer: zemrathyer: pagjume:

 • Postime: 4261

#820 ne: 22-06-2008, 15:05:21
 

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#821 ne: 24-06-2008, 02:54:54
pixhama...

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#822 ne: 24-06-2008, 09:50:24
NJi fund dhe nji bluz :)

#823 ne: 27-06-2008, 17:07:17
Nje fustan seksi i bardhe me gjethe te zeza,deri tek gjunjet vjen ne forme verore dhe sandale te zeza me take...


#824 ne: 27-06-2008, 17:10:38
hahahaha une nje fund roze..si karamele, nje kanatiere lejla me ca figura lulesh, dhe sandale te zeza ...capi sikur e kemi bo me llafe hahaha

Temat e fundit