Cfare keni veshur ne keto momente? - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 58864

#825 ne: 27-06-2008, 17:12:50
hahahaha unë një fund roze..si karamele, një kanatiere lejla me ca figura lulesh, dhe sandale te zeza ...capi sikur e kemi bo me llafe hahaha
Po se di ti qe egziston leximi i mendimeve :) ne largesi

qenke be seksi sot..per tu ngrene

#826 ne: 27-06-2008, 17:16:49
jo une nuk hahem mbahem ne goje hahahahhaa

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#827 ne: 29-06-2008, 09:45:34
Po vetem karamelia mbahet ne goje mi ti nuk je karamele LOL LOL Une nji fustan D&G

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#828 ne: 29-06-2008, 11:12:54
une rrobat e gjumit dhe po behem gati per nje dush te nevojshem :D

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#829 ne: 29-06-2008, 11:35:11
pixhama ... :-[

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#830 ne: 29-06-2008, 12:36:51
fustan dhe kanatjere,,,dhe po behem gati per plazh,,,,, :engjell:

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#831 ne: 29-06-2008, 12:46:01
sempre nuda

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#832 ne: 29-06-2008, 12:46:59
kujdes se mos djeg gje,,,,
une ashtu prap

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#833 ne: 29-06-2008, 13:02:58
"shorts" dhe bluze portokalli.

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#834 ne: 29-06-2008, 13:03:37
sa te shkojne,,,bravo,, :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#835 ne: 29-06-2008, 13:05:20
 :-[ :-[ :-[  :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#836 ne: 29-06-2008, 13:07:47
 LOL,,,c'ke re ti?,,

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#837 ne: 29-06-2008, 13:08:55
Po nuk jam mesu kshu me komplimenta.... :D :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#838 ne: 29-06-2008, 13:09:49
Ka ardhur koha te mesohesh,, :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#839 ne: 29-06-2008, 13:14:17
Mire e ke.

Btw, bluzen e hoqa fare se plasa nga vapa...kshu qe i bie te jem vetem me "shorts" :D :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#840 ne: 29-06-2008, 13:15:08
edhe pak ikin dhe ato,, :D,,,

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#841 ne: 29-06-2008, 13:17:33
Si e qellon dreqja muhabetin. :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#842 ne: 29-06-2008, 13:18:24
si e sjell vet dreqi thuaj ti :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#843 ne: 29-06-2008, 13:22:54
haha

Jo ne fakt e qellove, sepse do shkoj ne plazh me vone.

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#844 ne: 29-06-2008, 13:25:48
hah per plazh po behem gati dhe une,,, :D,,shi shi ti mvodhe planin :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#845 ne: 29-06-2008, 13:28:15
Jo miiiii... e kam planin me @copyright una :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#846 ne: 29-06-2008, 13:29:26
eehh ju stafi c'fare s'kujtoheni :D :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#847 ne: 29-06-2008, 13:35:32
Epo kemi hy me merita ne staf...jo dosido LOL

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#848 ne: 29-06-2008, 13:36:32
 LOL,,,shyqyr qe nuk jam une se do beja skandal,,me disa ketu :D :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#849 ne: 29-06-2008, 13:40:18
Me qe jemi te tema e veshjeve, po me shkon mendja per keq me keto skandalet tua.

Shprehu me mire, se mos te keqkuptojme. :D :D

Temat e fundit