Cfare keni veshur ne keto momente? - 35 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 66039

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#850 ne: 29-06-2008, 13:42:01
hiqe mendjen nga aty ti :D,,,,skandal ne mynyre te mire e kam fjalen,,,do prisja veshet e njerit dhe keshtu shkon puna,,, :D
Tema e veshjeve kjo,,une ashtu nuk jam nderruar akoma,, :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#851 ne: 29-06-2008, 13:50:02
Ti sikur do shkoje ne plazh??? Pse nuk the gjo per kostumin e banjos? :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#852 ne: 29-06-2008, 14:02:58
Tani them,,,u pa u be,, :D
Une rroba plazhi tani

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#853 ne: 29-06-2008, 14:05:58
Me qe ra fjala, c'ngjyre i ke? :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#854 ne: 29-06-2008, 14:07:42
Ngjyren time te preferuar,,,blu,,, :D
Po ti?

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#855 ne: 29-06-2008, 14:09:19
kjo i ka trasparente

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#856 ne: 29-06-2008, 14:11:52
Po ti si i ke?,,,nese ke hic?

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#857 ne: 29-06-2008, 14:13:16
jo skam fare une

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#858 ne: 29-06-2008, 14:14:13
ashtu pra sipas qefit eshte ketu ;)

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#859 ne: 29-06-2008, 14:15:40
Ngjyren time te preferuar,,,blu,,, :D
Po ti?

Ngjyren time te preferuar, Gri. :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#860 ne: 29-06-2008, 14:19:14
Hajde te rrosh vet sepse thone qe ajo ngjyra ka te bera,,, :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#861 ne: 29-06-2008, 15:51:50
si shof dot se jam ne uje LOL

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#862 ne: 29-06-2008, 22:19:33
Me ngjyra kuqe e zi :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#863 ne: 29-06-2008, 22:25:16
pantallona te shkurtra dhe bluze,,, :engjell:

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#864 ne: 30-06-2008, 12:54:43
Jam e veshur si ne avatar..  :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#865 ne: 30-06-2008, 12:56:03
ate mendje pata edhe une,,, :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#866 ne: 30-06-2008, 12:58:53
i veshur jam, po jo ne menje :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#867 ne: 30-06-2008, 17:06:53
mini dhe bluze ,,,,

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#868 ne: 30-06-2008, 17:08:45
Asigjo... :D

#869 ne: 30-06-2008, 18:54:53
po une karamele jam dhe nga ato me 15 lek kg ,tashi varet  ca pjese qellon. une kam veshe mbathje dhe kanatiere pambuku se sa hapa syte.

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#870 ne: 30-06-2008, 19:38:51
brek leshi

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#871 ne: 30-06-2008, 19:46:24
Jam e veshur si ne avatar..  :)
pse e veshur je aty :P

#872 ne: 04-07-2008, 16:09:40
Nje pale xhinse i mora ke TOM TAYLER e cti besh :D dhe nje kanatjere te kuqe me xhakete me menge te shkurtra tip blu e zene
e kam be ca kacullera sot

si seksi vogel dukem  :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#873 ne: 04-07-2008, 16:15:10
te shkurtra

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#874 ne: 04-07-2008, 19:36:07
sapo kam bere dush..vetem me peshqir :D

Temat e fundit