×
Hyrja
Profili

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 50308

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#875 ne: 04-07-2008, 19:46:34
pak fare pothuajse asgje,,

#876 ne: 05-07-2008, 00:28:42
me boxera lejla ,pa recipeta vetem me kanatiere gjumi.

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#877 ne: 05-07-2008, 09:19:03
eehhh breke dhe kanatjere sa per mengjes,,,

 • Postime: 4261

#878 ne: 05-07-2008, 12:56:40
Ahhh kshtu me pelqen babyyy :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#879 ne: 05-07-2008, 13:04:01
Tani mini dhe bluze,,,me kapele dhe flip-flops,,

 • Postime: 4261

#880 ne: 05-07-2008, 13:05:36
Mos e ke ate kapelen e bardhe :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#881 ne: 05-07-2008, 13:07:03
jo e kam blu si minin,,,, :)

 • Postime: 4261

#882 ne: 05-07-2008, 13:08:45
Ahhh babyyyy pe din tiii :D

#883 ne: 06-07-2008, 19:38:53
Nje T-Shirt me boxe

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#884 ne: 06-07-2008, 19:42:04
brek e sytjena se na myti vapa

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#885 ne: 06-07-2008, 19:42:36
Rroba banjo :D

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#886 ne: 06-07-2008, 19:45:35
trupore apo vec e vec i ke :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#887 ne: 06-07-2008, 19:46:25
LOL   jo jo nje pale poshte kam :P  po ti si i ke? :D

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#888 ne: 06-07-2008, 19:47:54
si ti dush ti i kom

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#889 ne: 06-07-2008, 19:49:42
po ma le mua ne dorë te lashe pa gjë por tregoi vete. LOL LOL LOL

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#890 ne: 06-07-2008, 19:51:10
gjitha llojet i kom pra

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#891 ne: 06-07-2008, 19:52:02
aktualisht si jane. :D

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#892 ne: 06-07-2008, 19:53:41
vec e vec

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#893 ne: 06-07-2008, 21:32:34
nga fotoja sduken vec e vec :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#894 ne: 06-07-2008, 21:33:46
une kanatjere dhe pantallona te shkurtra,,,

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#895 ne: 06-07-2008, 21:35:31
brek vetem

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#896 ne: 07-07-2008, 09:53:07
asgje po behem gati per dush,,,

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#897 ne: 07-07-2008, 09:58:19
fund xhins e kanatjere  :P

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#898 ne: 07-07-2008, 10:06:06
Pantallona te shkurtra dhe nji gjysem kemih :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#899 ne: 07-07-2008, 10:07:49
Une tani bluze me pantallona te shkurtra,, :)

Temat e fundit