Cfare keni veshur ne keto momente? - 36 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 63685

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#875 ne: 04-07-2008, 19:46:34
pak fare pothuajse asgje,,

#876 ne: 05-07-2008, 00:28:42
me boxera lejla ,pa recipeta vetem me kanatiere gjumi.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#877 ne: 05-07-2008, 09:19:03
eehhh breke dhe kanatjere sa per mengjes,,,

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#878 ne: 05-07-2008, 12:56:40
Ahhh kshtu me pelqen babyyy :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#879 ne: 05-07-2008, 13:04:01
Tani mini dhe bluze,,,me kapele dhe flip-flops,,

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#880 ne: 05-07-2008, 13:05:36
Mos e ke ate kapelen e bardhe :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#881 ne: 05-07-2008, 13:07:03
jo e kam blu si minin,,,, :)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#882 ne: 05-07-2008, 13:08:45
Ahhh babyyyy pe din tiii :D

#883 ne: 06-07-2008, 19:38:53
Nje T-Shirt me boxe

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#884 ne: 06-07-2008, 19:42:04
brek e sytjena se na myti vapa

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#885 ne: 06-07-2008, 19:42:36
Rroba banjo :D

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#886 ne: 06-07-2008, 19:45:35
trupore apo vec e vec i ke :P

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#887 ne: 06-07-2008, 19:46:25
LOL   jo jo nje pale poshte kam :P  po ti si i ke? :D

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#888 ne: 06-07-2008, 19:47:54
si ti dush ti i kom

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#889 ne: 06-07-2008, 19:49:42
po ma le mua ne dorë te lashe pa gjë por tregoi vete. LOL LOL LOL

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#890 ne: 06-07-2008, 19:51:10
gjitha llojet i kom pra

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#891 ne: 06-07-2008, 19:52:02
aktualisht si jane. :D

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#892 ne: 06-07-2008, 19:53:41
vec e vec

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#893 ne: 06-07-2008, 21:32:34
nga fotoja sduken vec e vec :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#894 ne: 06-07-2008, 21:33:46
une kanatjere dhe pantallona te shkurtra,,,

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#895 ne: 06-07-2008, 21:35:31
brek vetem

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#896 ne: 07-07-2008, 09:53:07
asgje po behem gati per dush,,,

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#897 ne: 07-07-2008, 09:58:19
fund xhins e kanatjere  :P

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#898 ne: 07-07-2008, 10:06:06
Pantallona te shkurtra dhe nji gjysem kemih :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#899 ne: 07-07-2008, 10:07:49
Une tani bluze me pantallona te shkurtra,, :)

Temat e fundit