Cfare keni veshur ne keto momente? - 39 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 52041

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#950 ne: 17-07-2008, 01:30:29
Eeehh shi shi keta,,sa ftohte po ben bree :D

 • Postime: 4261

#951 ne: 17-07-2008, 01:32:04
Babyy ca ke vesh tani tii :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#952 ne: 17-07-2008, 01:34:34
Baby nuk flet 100 here :D

 • Postime: 4261

#953 ne: 17-07-2008, 01:35:06
A ti heq edhe ato apo do i mbash endee :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#954 ne: 17-07-2008, 11:02:58
Kostum sportiv,,,,

 • Postime: 91
 • Gjinia: Femer

#955 ne: 17-07-2008, 11:36:39
Nje kostum te erret blu (fund & xhakete) dhe nje bluze te kalter, shoqeruar me nje pale kepuce me taka - per kte te fundit, sdi ku e kisha mendjen sot ne mjes lol

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#956 ne: 17-07-2008, 12:04:45
Fustan te shkurter,,,ngjyr lejla ;)

#957 ne: 18-07-2008, 02:02:32
si vetem breket me ngjan kam veshur ehehe

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#958 ne: 18-07-2008, 08:18:24
Me rrobat qe me ka dhene nena natyre. :P LOL LOL

 • Postime: 1460

#959 ne: 18-07-2008, 09:59:52
Pantallona te gjata si gjithmone,  :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#960 ne: 18-07-2008, 10:23:11
Gati asgje,,,

 • Postime: 4261

#961 ne: 18-07-2008, 10:23:41
Ufffff :D

 • Postime: 91
 • Gjinia: Femer

#962 ne: 18-07-2008, 11:45:19
Gati asgjë,,,

Moj e poshter na rrite temperaturen neve cupave e jo me te djemve  :P

 :perqafim kinge

- sa per temen: Kam veshur nje fustan & nje xhakete siper.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#963 ne: 18-07-2008, 12:25:09
Edhe une ty nje,,,edhe atij kopukit siper teje,, :perqafim :perqafim

 • Postime: 4261

#964 ne: 18-07-2008, 12:25:55
Mos me eksito me teper ore tii boll me eksitove nje ore :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#965 ne: 18-07-2008, 12:27:00
Mos e eksito veten,,,,se une hiq nuk po te eksitoj,,,

#966 ne: 18-07-2008, 15:17:41
nje fustan te verdhe

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#967 ne: 19-07-2008, 03:42:49
Kanatjere dhe pantallona te shkurter,,

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#968 ne: 21-07-2008, 03:44:48
patallona te shkurtra, kanatiere dhe sweat shirt me meng te shkurtra

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#969 ne: 21-07-2008, 09:03:48
I kam harruar ne shtepi rrobat sot  :-[  LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#970 ne: 21-07-2008, 09:14:14
Una sapo kam hapur syte,,,nuk kam shume vesh ashtu sic isha fjet,,,perdorni imagjinaten,, :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#971 ne: 21-07-2008, 09:42:05
Uuuuuuuuu imagjinata te con edhe ne hene LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#972 ne: 21-07-2008, 09:43:10
 LOL :puth,,,eehh ulu ulu me poshte,,

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#973 ne: 21-07-2008, 09:44:54
Jo jo le te ulet ndonje mashkull me poshte LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#974 ne: 21-07-2008, 09:46:25
Jo mi se sot jemi pa merak,,nuk ka meshkuj verdalle,,kujton ti se kisha dale keshtu po te kishte  LOL,,,qyqa jo mos e thashte zoti,, LOL

Temat e fundit