Cfare keni veshur ne keto momente? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keni veshur ne keto momente?

  Cfare keni veshur ne keto momente?

  · 2322 · 95129

  • Postime: 2208
  • Karma: +13/-1
  • Gjinia: Femer

  ne: 09-06-2006, 11:38:24
  Cfare keni veshur,cfare nuk keni veshur?  :P
  Une xhinse,nje bluzet te hapur se ben vape more edhe atlete,se jam ne shkolle   :S

  • Postime: 12235
  • Karma: +408/-388

  #1 ne: 09-06-2006, 11:42:07
  Sdu e ju  tregu se te gjitha po me dukeni minorene.... :D

  • Postime: 2208
  • Karma: +13/-1
  • Gjinia: Femer

  #2 ne: 09-06-2006, 11:44:35
  Do e tregosh ti apo ta tregoj une?  :D LOL

  • Postime: 12235
  • Karma: +408/-388

  #3 ne: 09-06-2006, 11:46:31
  Shhhhhhhttttttt moj dreqe e vogel te gjitha ktu nuk jan si puna jote... :D...Don te me dergosh prapa grilave eee... :D

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #4 ne: 09-06-2006, 17:03:53
  rrobat e gjumit pagjume:
  *


  #5 ne: 10-06-2006, 01:33:43
  edhe une me ato jam, se s'jam ngritur akoma.

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #6 ne: 10-06-2006, 02:44:02
  Boxers te bardha dhe nje bluze te bardhe me menge te shkurtra... asgje tjeter! :P

  • Postime: 3075
  • Karma: +4/-0
  • Gjinia: Femer

  #7 ne: 10-06-2006, 04:55:35
  jam ende ne pixhama(rroba te gjumit) sepse ketu te ne eshte shum ftohet edhe pse pi vie vera!!!

  #8 ne: 10-06-2006, 07:51:05
  pantallona te bardha dhe nje kanatjere te hapur te gjelber, megjithese do shkoj te vesh ndonje gje tjeter se kam ftohte keshtu.

  • Postime: 329
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #9 ne: 10-06-2006, 16:23:42
  kapele

  • Postime: 1044
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #10 ne: 10-06-2006, 17:45:27
  rrobat e brenshme dhe te jashtme :D

  • Postime: 2208
  • Karma: +13/-1
  • Gjinia: Femer

  #11 ne: 10-06-2006, 21:44:27
  Tuta te bardha dhe bluze bojeqielli me menge te shkurtra,na ka zene vapa more  :P

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #12 ne: 12-06-2006, 18:14:01
  rrobat e gjumit, se cfare jane... nuk i them :P

  #13 ne: 13-06-2006, 08:32:04
  xhinse dhe nje bluze roze

  #14 ne: 13-06-2006, 08:35:57
  Fund dhe bluze

  #15 ne: 13-06-2006, 14:24:17
  ti me fund,jo ska shanc se ai tip cuni qe je ti sma ha mendja me fund.Ti ngacmon  gocat rruges;)

  #16 ne: 13-06-2006, 14:41:22
  isha ne pun mojjjjjjjjjjjjjjjjj jj

  #17 ne: 13-06-2006, 14:53:37
  aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa prandaj me fund!

  #18 ne: 13-06-2006, 15:01:08
  he pra he ja dhe ca dit,por po nuk vajta me arroba gjumi po mos me thencin ashtu e care ne dysh zemer dmth. :D

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #19 ne: 13-06-2006, 17:15:57
  Këto xhinset blu --> këtu dhe një bluze te bardhe me material te holle, menge te gjata dhe xhep.
  Emri: Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?:

  Temat e fundit