×
Hyrja
Profili

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 50291

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

ne: 09-06-2006, 11:38:24
Cfare keni veshur,cfare nuk keni veshur?  :P
Une xhinse,nje bluzet te hapur se ben vape more edhe atlete,se jam ne shkolle   :S

 • Postime: 12234

#1 ne: 09-06-2006, 11:42:07
Sdu e ju  tregu se te gjitha po me dukeni minorene.... :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 09-06-2006, 11:44:35
Do e tregosh ti apo ta tregoj une?  :D LOL

 • Postime: 12234

#3 ne: 09-06-2006, 11:46:31
Shhhhhhhttttttt moj dreqe e vogel te gjitha ktu nuk jan si puna jote... :D...Don te me dergosh prapa grilave eee... :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 09-06-2006, 17:03:53
rrobat e gjumit pagjume:

#5 ne: 10-06-2006, 01:33:43
edhe une me ato jam, se s'jam ngritur akoma.

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 10-06-2006, 02:44:02
Boxers te bardha dhe nje bluze te bardhe me menge te shkurtra... asgje tjeter! :P

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 10-06-2006, 04:55:35
jam ende ne pixhama(rroba te gjumit) sepse ketu te ne eshte shum ftohet edhe pse pi vie vera!!!

#8 ne: 10-06-2006, 07:51:05
pantallona te bardha dhe nje kanatjere te hapur te gjelber, megjithese do shkoj te vesh ndonje gje tjeter se kam ftohte keshtu.

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 10-06-2006, 16:23:42
kapele

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 10-06-2006, 17:45:27
rrobat e brenshme dhe te jashtme :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 10-06-2006, 21:44:27
Tuta te bardha dhe bluze bojeqielli me menge te shkurtra,na ka zene vapa more  :P

 • Postime: 5949

#12 ne: 12-06-2006, 18:14:01
rrobat e gjumit, se cfare jane... nuk i them :P

#13 ne: 13-06-2006, 08:32:04
xhinse dhe nje bluze roze

#14 ne: 13-06-2006, 08:35:57
Fund dhe bluze

#15 ne: 13-06-2006, 14:24:17
ti me fund,jo ska shanc se ai tip cuni qe je ti sma ha mendja me fund.Ti ngacmon  gocat rruges;)

#16 ne: 13-06-2006, 14:41:22
isha ne pun mojjjjjjjjjjjjjjjjj jj

#17 ne: 13-06-2006, 14:53:37
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa prandaj me fund!

#18 ne: 13-06-2006, 15:01:08
he pra he ja dhe ca dit,por po nuk vajta me arroba gjumi po mos me thencin ashtu e care ne dysh zemer dmth. :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 13-06-2006, 17:15:57
Këto xhinset blu --> këtu dhe një bluze te bardhe me material te holle, menge te gjata dhe xhep.

#20 ne: 14-06-2006, 10:25:00
minifund xhins dhe nje kanatjere te hapur ngjyre te kuqe.

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 14-06-2006, 10:30:23
minifund xhins dhe një kanatjere të hapur ngjyrë te kuqe.

Paska zënë vapa andej nga Korça  :P

#22 ne: 14-06-2006, 10:31:21
sot ishte shume vape, uh shyqyr qe u ngroh ca koha.

#23 ne: 14-06-2006, 11:22:02
Ca vape me pa rroba fare jemi kemi dale me pantallona te shkurtra!

 • Postime: 50
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 14-06-2006, 19:25:14
Paska zënë vapa andej nga Korça  :P
Ore Berni ! Si e ben ate shkronjen ç ti une vetem c shkruaj dot tek tastjeri !!  hmmmmm: hmmmmm:

Temat e fundit