Cfare keni veshur ne keto momente? - 93 - Café Zerion ツ

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Cfare keni veshur ne keto momente?

 Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2325 · 83175

 • Postime: 235
 • Karma: +0/-0

#2300 ne: 23-01-2020, 07:14:03
Ra ne gjume e kjo tema
sikurse antaret.  :)

 • Postime: 7522
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2301 ne: 23-01-2020, 16:37:04
Me kominoshe jam vesh .. :P

 • Postime: 1758
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#2302 ne: 23-01-2020, 18:43:47
 :)

 • Postime: 7522
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2303 ne: 23-01-2020, 18:45:08
:)
edhe ti me kominoshe si un...😝🤣

 • Postime: 1758
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#2304 ne: 23-01-2020, 18:49:14
edhe ti me kominoshe si un...😝🤣

Plaç hë   LOL
Wrap dress është  :D

 • Postime: 7522
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2305 ne: 23-01-2020, 18:50:09
Plaç hë   LOL
Wrap dress është  :D
pyet robi per me zgjerue horizontet..:P

 • Postime: 1758
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#2306 ne: 23-01-2020, 19:00:29
pyet robi per me zgjerue horizontet..:P

Mendjen dhe shijen besoj mjaft të zgjeruara i ke, tani edhe horizontet!  :P

p.s. pyet lirisht se nuk ka pyetje të këqija por përgjigjet mund të jenë  ;) i themi këndej nga veriu.

 • Postime: 28612
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2307 ne: 23-01-2020, 19:02:26
@Parloté rri ne Danimarke e bardhe si daneze :D

 • Postime: 1758
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#2308 ne: 23-01-2020, 19:06:55
@Parloté rri ne Danimarke e bardhe si daneze :D

 LOL
Kot edhe me marë ngjyrë artificiale, e mos flas për ato natyrale, vetëm pak në pranverë dhe dimrit i shohim....

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2309 ne: 23-01-2020, 19:45:33

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2310 ne: 24-01-2020, 10:24:06
kur do shohim gjysmen tjeter o parlote ;)

 • Postime: 1758
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#2311 ne: 24-01-2020, 14:47:36
kur do shohim gjysmen tjeter o parlote ;)

Herën tjetër  ;)

 • Postime: 7522
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2312 ne: 24-01-2020, 15:34:22
Sot jam vesh bukur shum..:P

 • Postime: 1758
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#2313 ne: 31-01-2020, 19:37:25
 :)

 
« Editimi i fundit: 01-02-2020, 08:22:52 nga Gjumashi »

 • Postime: 7522
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2314 ne: 31-01-2020, 20:05:52

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2315 ne: 03-02-2020, 09:04:23
:)

 

e mbajte fjalen..por presim me shume.. :P

 • Postime: 1758
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#2316 ne: 06-02-2020, 14:54:57
🙂

 
« Editimi i fundit: 07-02-2020, 08:26:12 nga Gjumashi »

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2317 ne: 07-02-2020, 09:36:01
ec aty.. ;)..vazhdo avash..avash hmmmmm:

 • Postime: 7522
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2318 ne: 07-02-2020, 13:27:08
Me robdeshamber jam...:P

 • Postime: 1758
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#2319 ne: 07-03-2020, 19:01:22
. :)
 
« Editimi i fundit: 09-03-2020, 09:23:30 nga Gjumashi »

 • Postime: 3238
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2320 ne: 07-03-2020, 19:38:10
Si nje Zonje e vertet :)

 • Postime: 235
 • Karma: +0/-0

#2321 ne: 08-03-2020, 19:35:39
 


Qeshtu tani :)

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2322 ne: 09-03-2020, 10:33:49
Si për feste Passion 😁

 • Postime: 28612
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2323 ne: 10-08-2022, 00:56:29
Rrobat e gjumit

 • Postime: 7522
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2324 ne: 18-08-2022, 22:29:56
Corape leshi… 😂

Temat e fundit