×
Hyrja
Profili

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 36721

 • Postime: 12234

#1075 ne: 26-08-2008, 23:13:43
Hec vishi i pale se do ftohesh. :D

 • Postime: 2173

#1076 ne: 29-08-2008, 20:29:54
 ngjyre blu(e kam fjalen per corapet) :-[

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1077 ne: 30-08-2008, 11:57:22
Ngjyre te kuqe..

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#1078 ne: 31-08-2008, 12:44:46
keto ishin dje, po sot si i ke? :D

#1079 ne: 31-08-2008, 13:06:43
sot ne gjendje fresku LOL

 • Postime: 2173

#1080 ne: 03-09-2008, 20:41:30

 • Postime: 130
 • Gjinia: Femer

#1081 ne: 03-09-2008, 20:48:39
Jaune avec un taureau Noire 

Viva espania OLEEEEEE!

 • Postime: 12234

#1082 ne: 03-09-2008, 21:05:22
Po na i perkthe ato qe tha ti moj,dua ta di ngjyren une. :D

 • Postime: 4261

#1083 ne: 03-09-2008, 21:08:34
Ngjyrat ti tha boll mire veq qorr qe je ti ska faj :D


e verdh dhe e zeze praaa :D

 • Postime: 130
 • Gjinia: Femer

#1084 ne: 03-09-2008, 21:10:29
ka qenka bere inteligente ky siper!!

Te verdha me nje dem te zi ... kujtim nga Spanja per ato qe nuk e kuptuan. O Gjel!

 • Postime: 12234

#1085 ne: 03-09-2008, 21:11:00
Jo bre se si vesh ajo ato ngjyra e di mire une. :D

 • Postime: 4261

#1086 ne: 03-09-2008, 21:14:22
I vesh i vesh :D biles me dem qenkan se harrovaa :D

 • Postime: 12234

#1087 ne: 03-09-2008, 21:17:17
ka qenka bërë inteligente ky sipër!!

Të verdha me një dem te zi ... kujtim nga Spanja për ato qe nuk e kuptuan. O Gjel!

Mire mire demi qenka si une i zi. :D...Oj pule.... :D

 • Postime: 4261

#1088 ne: 03-09-2008, 21:18:44
Ohhh ti je asi pule e fshatit e zeze :D

 • Postime: 130
 • Gjinia: Femer

#1089 ne: 03-09-2008, 21:20:32
Charlie ke fest neser ... çfare ngjyre i do?  :P   Eshe pse ske per ti pare po ...  :D

 • Postime: 12234

#1090 ne: 03-09-2008, 21:21:27
hahaha...I shoh une i mjafton atij. :D

 • Postime: 4261

#1091 ne: 03-09-2008, 21:22:38
Charlie ke fest nesër ... çfare ngjyrë i do?  :P   Eshe pse s'ke për ti pare po ...  :D

Vetem nese vjen edhe ti me to ndryshe joo :D :D

 • Postime: 130
 • Gjinia: Femer

#1092 ne: 03-09-2008, 21:23:28
hahaha...I shoh unë i mjafton atij. :D

ti po ti ... shko shiko te tuat se ske per ti pare NEVER! te miat  ^o)

 • Postime: 12234

#1093 ne: 03-09-2008, 21:24:55
hahahahha.....Po moj se ti shoh edhe mbreme ti kam pare. :D...Pse mos  po mundet kush te mi ndal  enderrat e mia eeee? :D

 • Postime: 4261

#1094 ne: 03-09-2008, 21:25:14
Nuk i dihet si sillet bota edhe ti sheh bashk me mua biles :D

 • Postime: 130
 • Gjinia: Femer

#1095 ne: 03-09-2008, 21:31:22
Nuk i dihet si sillet bota edhe ti sheh bashk me mua biles :D

O Zhot O Zhot ... Ti jo Charlie se kam frike se mi vjell dhe i vesh per vete  :P


Kurse Lefter,ne endrrat e tua shikoj sa te duash ne ne " live" ske pasur dhe nuk do kesh shanc :D :D

 • Postime: 4261

#1096 ne: 03-09-2008, 21:33:30
O Zhot O Zhot ... Ti jo Charlie se kam frikë se mi vjell dhe i vesh për vete  :PZoti eshte i madh dhe ndoshta te shtin me zor te dashurohesh ne mua :D :D

 • Postime: 12234

#1097 ne: 03-09-2008, 21:34:53
Clarushe mos me mundo te shoh enerra kot,po nxire foto e na sill ketu. :D

Se per LIVE vij ti vjedhi ne ballkon   nji pale. :D

 • Postime: 130
 • Gjinia: Femer

#1098 ne: 03-09-2008, 21:36:27
Zoti është i madh dhe ndoshta te shtin me zor te dashurohesh ne mua :D :D

Po, sa te shikosh ngjyren dhe tia krisesh LOL

Forget it!  :D

 • Postime: 130
 • Gjinia: Femer

#1099 ne: 03-09-2008, 21:39:27

Se për LIVE vij ti vjedhi ne ballkon   nji pale.
¨

LOL LOL LOL na more se ti hedhe une nga ballekoni , po me hujton Romeon dhe Zhyliet :D  
It will be so romantik ... si i do normale apo String LOL

Temat e fundit