Çfarë ngjyrë kanë ato..... - 45 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 43113

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1100 ne: 03-09-2008, 21:40:43
Po, sa të shikosh ngjyren dhe tia krisesh LOL

Forget it!  :DMjafton ta shikoj ngjyren pastaj eshte kollaj ne vazhdim :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1101 ne: 03-09-2008, 21:42:00
¨

LOL LOL LOL na more se ti hedhe unë nga ballekoni , po me hujton Romeon dhe Zhyliet   
It will be so romantik ... si i do normale apo String LOLCfaredo vetem ti kesh ne trup,pastaj eshte pune e imja se si i vjedhi. :D

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1102 ne: 03-09-2008, 21:46:33


Cfaredo vetëm ti kesh ne trup,pastaj është pune e imja se si i vjedhi. :D

LOL

e kuptova :( njeri pati vjellur nje litar, e tha: ku e dija une se ishte lopa e lidhur tek litari LOL )  keshtu qe ti do maresh ato me gjithe personon qe i ka veshur!!! You're some time so ... lere lol

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1103 ne: 03-09-2008, 21:48:54
I am sometime what? :P...Ok ok mbaji se sti vjedhi se po te  mi kishe kerkuar ti ti kisha derguar te miat me DHL. :D LOL

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1104 ne: 03-09-2008, 21:56:29
çte bej une me te tuat aman aman LOL LOL  Apo si keni jy djemt si brekushe :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1105 ne: 03-09-2008, 21:58:32
I vjerr ne mur dhe te kujtohem une. :D


I kam cafre te doje shpirti,filloja nga boxers del ne thonga. :D LOL

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1106 ne: 03-09-2008, 22:01:51
po i pate me lepuj siper ... edhe  mund ti pranoj  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1107 ne: 03-09-2008, 22:08:04
Jo i kam me tiger po deshe  menjihere i ki. :D

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1108 ne: 03-09-2008, 22:12:24
Me tiger! ok, qenkan per Charlin  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1109 ne: 04-09-2008, 23:32:36
Charlit nje pale me zogj ia dergova se e kish ditelindjen sot. :D

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1110 ne: 04-09-2008, 23:34:02
haha po po edi se edhe une i dergova nja dy femra :D


Jane te bardha si bora, XS

 • Postime: 119
 • Karma: +0/-0

#1111 ne: 04-09-2008, 23:38:51
haha po po edi se edhe unë i dërgova nja dy femra :D


Janë te bardha si bora, XS
o qonke veshur  me  te  bardha , hajde moj  vajz te  lala ooooooo.

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1112 ne: 04-09-2008, 23:41:45
Akoma te autobuzi ti?

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1113 ne: 04-09-2008, 23:43:09
Cfare te besh ai me siguri i ka te kuqe. :D

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1114 ne: 04-09-2008, 23:47:25
haha po sigurisht te kuqi me vrima   :D

 • Postime: 119
 • Karma: +0/-0

#1115 ne: 04-09-2008, 23:52:45
haha po sigurisht te kuqi me vrima   :D
kujdes  kallashin  se  ta nron  ngjyren :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1116 ne: 09-09-2008, 16:22:49
Blu.

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1117 ne: 09-09-2008, 19:32:28
te paska ra mendja per maternitet me duket :P

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1118 ne: 09-09-2008, 21:06:42
Po ti willi cfare tanga i ke vesh ee :D

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1119 ne: 09-09-2008, 22:53:47
i kam vene tek profili ...  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1120 ne: 09-09-2008, 22:56:27
Veshi pastaj ne i ve tek profili. :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1121 ne: 09-09-2008, 23:32:17
i kam vënë tek profili ...  :D

Hahah te bukura i paske mi por me mir te rrin veshun :D

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1122 ne: 10-09-2008, 08:03:54
Veshi pastaj ne i ve tek profili. :D

haha O Lefter me pelqejne idete e tua  :P

sa te kem koh ate do bej :D

Kissssssss:-*

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1123 ne: 10-09-2008, 08:05:38
Hahah te bukura i paske mi por me mir te rrin veshun :D

te veshura?  Fiks fare si me qene pa gje hiç LOL

Charlie shume kurioz ti ;)

Kisssss:-*

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1124 ne: 10-09-2008, 16:30:53
Ka ndonje ngjyre sot apo ju ka zene vapa? :P :D

Temat e fundit