Çfarë ngjyrë kanë ato..... - 46 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 39416

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1125 ne: 10-09-2008, 16:37:16
te veshura?  Fiks fare si me qenë pa gjë hiç LOL

Charlie shumë kurioz ti ;)

Kisssss:-*

Ehh kurioz poo ...ok pra veshi iher dhe vej tek profili pastaj te dheme noten :D


#1126 ne: 10-09-2008, 17:34:33
ca vape thua këtu shi me gjyma dhe unë i kam veshur prej leshi

ngjyra dihet,ngjyrë cokollate e ëmbël qe te shket mes shaleve  :D


 ^o) ^o) cokollate???? Capkene qenke menderosur pse s'thua moj xhane...ehhhhhh  :D

#1127 ne: 10-09-2008, 17:41:01
ahhh epo gjysme e se keqes ne kesi rastesh thuhet....


une i kam....ja ti shoh se me ka zene skleroza se fundmi ahh i pashe mire qenkan ne vend...
jeshile se edhe ato te sipermet ashtu si kam... :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1128 ne: 10-09-2008, 19:51:01
paskee harruar ti veshesh? hmmmmm:

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1129 ne: 11-09-2008, 22:35:22
Paske nje jave pa i heq duke pritur tjetrin moj Capi? :O LOL

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1130 ne: 11-09-2008, 22:39:23
ehh si bejn ca ktu sikur i kan te bukura kto tangat por ne te vertet veshin ca brekushe ahahaha

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1131 ne: 11-09-2008, 23:33:35
paskan filluar djemt me mare shënime tek kjo tema    :P  :D

lol unë pervete vishnje me zemera te vogla te zeza

#1132 ne: 12-09-2008, 11:35:34
te verdha tyli dhe me tantella te vockla...si karamele jane  :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1133 ne: 16-09-2008, 18:26:30
mor po nuk lane ngjyre  keto se permenduri po si nuk pashe ndonje foto konkrete ketu vras mendjen. hmmmmm: :P

#1134 ne: 17-09-2008, 08:41:48
Sa pa kerkesa eshte ky rob zoti mor aman....LOL LOL


Une i kam lejla si rrjete sot....po doli nai gjo e peshkoj LOL LOL LOL

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1135 ne: 17-09-2008, 09:31:31
Nuk e di nëse kjo teme është për meshkujt, por doja t'u thoja femrave qe ngjyra me e mirë dhe eksituese për tangat është roze. Synoni ngjyra te hapura dhe te celura, jo ngjyra te forta dhe te mbyllura.

#1136 ne: 17-09-2008, 13:07:43
Nuk e di nëse kjo teme është për meshkujt, por doja t'u thoja femrave qe ngjyra me e mirë dhe eksituese për tangat është roze. Synoni ngjyra te hapura dhe te celura, jo ngjyra te forta dhe te mbyllura.

Varet nga lloji i njeriut..p.sh. mua me pëlqejnë ngjyrat e errta por ..nejse për humor kjo   :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1137 ne: 17-09-2008, 15:02:15
Sa pa kerkesa është ky rob zoti mor aman....


Unë i kam lejla si rrjete sot....po doli nai gjo e peshkoj
Degjo se mos kalosh nga grepi im se pote kapi ste leshoi. :P Jo per gje por edhe une kam dal per gjah sot. :P LOL LOL

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1138 ne: 17-09-2008, 15:09:06
Ngjyre manushaqe...

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1139 ne: 17-09-2008, 15:15:41
te bukura i paske. :P

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#1140 ne: 17-09-2008, 15:34:31
Ngjyre manushaqe...

Ti i ke te zeza moj pse genjen LOL

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1141 ne: 17-09-2008, 15:35:49
Kush te tha?? :)

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#1142 ne: 17-09-2008, 15:38:47
Kush te tha?? :)

Po ti shikoj moj :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1143 ne: 17-09-2008, 15:38:54
Ti i ke te zeza moj pse genjen LOL
Po ti ku ja pe xhanem. LOL :P

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#1144 ne: 17-09-2008, 15:40:27
Po ti ku ja pe xhanem. LOL :P

I duken nga avatari ore :D pse ti nuk i shikon ?

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1145 ne: 17-09-2008, 15:40:40
Eeehhh thashe prgj une. ;)

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#1146 ne: 17-09-2008, 15:42:26
Eeehhh thashë prgj unë. ;)

Nuk e kuptova kete (?)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1147 ne: 17-09-2008, 15:45:21
Ta them une :D nuk ka hiq breke kjo :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1148 ne: 17-09-2008, 15:46:49
Se di ce keni kapur ju me breket e mia iher??????? :(

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1149 ne: 17-09-2008, 15:49:32
Varet nga lloji i njeriut..p.sh. mua me pëlqejnë ngjyrat e errta   :P

Ngjyrat e hapura shkrihen me ngjyren e trupit te femres dhe krijojne përshtypjen e një trupi te vetëm, ndërsa ngjyrat e forta bëjnë kontrast dhe te krijojne idenë e pengeses.
Për syrin janë me te këndshme dhe te pranueshme ngjyrat e lehta

Temat e fundit