Çfarë ngjyrë kanë ato..... - 17 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 40872

#400 ne: 28-06-2007, 18:57:46
kush do ja heqin thuaj :D :D

#401 ne: 09-07-2007, 14:11:30
Pergjigje per pyetjen :D

Wilit dhe Sterios :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#402 ne: 09-07-2007, 15:58:30
Sot si i ke?  :D

#403 ne: 09-07-2007, 16:26:21
Te verdha..me nje disenj si ishull ca gjethe para dhe pak tyl anash ...jane normale dmth jo tanga se kam cik si ftohte une po jane te verdha ngjyre e emble :D

Po ti si cfare ngjyre i ke :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#404 ne: 09-07-2007, 16:31:28
Une s'kam fare :P Hajde hiqi edhe ti se eshte me rehat keshtu kur ti rreh freskelleku. LOL LOL LOL LOL

#405 ne: 09-07-2007, 16:34:20
uhh plasi ketej sheshi oferta..hiqi dhe ti se do ndihesh mire :D

Une vallahi si heq e kam permendur dhe tek nje teme tjerer.. heq vetem ne mengjez kur nderrohem per ne pune dhe pasdite kur marr dush...edhe ndonje here kur shkoj ne banje..po heqje keshtu si puna jote nuk bej :D


Kam hall se do ngatarrohesh me veten tende po i hoqa LOL LOL LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#406 ne: 09-07-2007, 16:37:53
Une kam hall se mos ngaterrohem me ty . LOL LOL LOL

#407 ne: 09-07-2007, 16:38:27
Jo re jo...se eshte rruge e gjate deri atje LOL LOL LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#408 ne: 09-07-2007, 16:46:07
E pra se edhe une kete po mendoja gjithsesi vetem per pak do ishim ngaterruar jo per shume... :P :P :P :D

#409 ne: 09-07-2007, 16:49:09
E pra..do ishte ngaterruar ti dhe mezi do gjeje rrugen e kthimit :D

Po ne dimer cfare ngjyre vesh,e heqim me bast vesh bokse ngjyre blu ose te zeza e pse jo ndonje here me kuti si moda qe ndjek Edi Rama LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#410 ne: 09-07-2007, 17:03:01
ka vetem nje menyre per ta marre vesh moj Capi ec me dimer dhe shikoi vete modelet.   :P :P :P

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#411 ne: 09-07-2007, 17:14:44
Sot kam veshur nje pale briefs pambuk elastik, te holla fare, ne nje roze bebesh. ;)

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#412 ne: 09-07-2007, 17:29:53
Sa keq nuk po arrij ti imagjinoj dot. :P :P

Ej beji nje foto dhe nxirri pak ketu. LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#413 ne: 10-07-2007, 15:20:27
Sot i kam te verdha ngjyre limoni me vija jeshile si preshke, rrethuar me dantella. Jane tanga.

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#414 ne: 10-07-2007, 16:23:09
Jo moj vertet e ke? hmmmmm: :P

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#415 ne: 10-07-2007, 20:53:54
Po ti Sterio pse shqetesohesh kaq shume  :P

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#416 ne: 10-07-2007, 21:18:16
Jo moj vërtetë e ke? hmmmmm: :P

Po, vertet. Pse kerkon foto qe te kesh prove zotrote?! LOL

#417 ne: 10-07-2007, 21:46:03
ngjyre roze po jane bokse :)

#418 ne: 11-07-2007, 14:35:39
te kuqe si molla. rrobet e plazhit dmth.

#419 ne: 11-07-2007, 14:36:26
uu moj do cmendesh demat andej nga plazhi ti :D

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#420 ne: 11-07-2007, 14:37:09
Paske fillu banjon e diellit moj LOL LOL

#421 ne: 11-07-2007, 14:39:40
ouu jam tu i maru hahaha. nuk terboj njeri moj jo!

#422 ne: 11-07-2007, 14:43:28
ehhe ashtu thua ti po hajde shpjegoja..atyre LOL LOL


Une i kam roze te embel me nja ca vija te vogla :D

me duket se i paskam shqyer diku pa dashur LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#423 ne: 12-07-2007, 05:34:43
Material elastik. Jane tanga te zeza me lule te vogla te kuqe, me dantella te zeza anash dhe me nga nje fjongo te vogel te kuqe (tek beli perpara) ne cdo ane. Shume carina jane.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#424 ne: 20-07-2007, 15:53:38
Sot kam veshur tanga te zeza pambuku, me shtat te larte dhe nje llastike shume te gjera qe shkruan "Victoria Secret". :)

Temat e fundit