×
Hyrja
Profili

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 36709

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#425 ne: 20-07-2007, 16:00:52
pale sa sekrete do kete viktoria aty brenda. :P :P LOL LOL

#426 ne: 21-07-2007, 21:11:22
ngjyre te verdhe me nje lule te vogel tek lulja LOL LOL

 • Postime: 4261

#427 ne: 21-07-2007, 23:44:57
Hahha...Capkene cfare materiali jane..:D

#428 ne: 22-07-2007, 00:22:34
material mendafshi :D

 • Postime: 4261

#429 ne: 22-07-2007, 00:24:22
Uff ...ate lulen e verdhe me dhembe e kisha kap :D

#430 ne: 22-07-2007, 00:26:05
jo re...po do mbyteshe me salce pastaj ahahahahaa

 • Postime: 4261

#431 ne: 22-07-2007, 00:28:08
Hahahaha...ska dert ia derdhi pak majonez dhe behet mire :D

#432 ne: 22-07-2007, 00:29:58
Pislluk ta ndreq une qejfin ty :D

Ika te marr dush se jam bere qull koke e kembe si pula e lagur..ene do iki te pi birra URRA...

#433 ne: 22-07-2007, 00:30:38
na e shpifet ju te dy. hahaha. une te bardha me lule roze te embla. te pambukta dhe ne trupin e ngjyrosur bejne goxha kontrast

 • Postime: 4261

#434 ne: 22-07-2007, 00:33:24
Pislluk ta ndreq unë qejfin ty :D

Ika te marr dush se jam bërë qull kokë e këmbë si pula e lagur..edhe do iki te pi birra URRA...


Hhaha...ik re ik se po kundermon nga era e salces :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#435 ne: 22-07-2007, 15:53:27
Une sot kam veshur nje pale te lehta, pambuk, tip briefs ne nje te kuqe te celetm si karamale. Shume cute jane.

#436 ne: 22-07-2007, 16:05:49
kam veshur brecka me vije te holle :D po jane ngjyre si portokalli me nje tantelle anash dhe material mendafshni :)

 • Postime: 4261

#437 ne: 23-07-2007, 00:22:31
Lere ore fare se na cmende edhe ti ... mos e permend portokallin se me dolen jarget  jarge: :D

#438 ne: 23-07-2007, 08:49:18
U qyqa Bakie ka mbetur Charlie me barre  LOL LOL LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#439 ne: 23-07-2007, 10:49:51
Ti e ke mbarsur, mizerje. LOL LOL LOL

#440 ne: 23-07-2007, 14:54:22
Une pse kush mendon ti tjeter LOL LOL LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#441 ne: 24-07-2007, 15:10:51
Leri komentet hajde na thuaj cfare ngjyre i ke veshur sot? hmmmmm:

Apo si gjithmone pa hic je. LOL LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#442 ne: 24-07-2007, 15:25:57
Une sot kam tanga te zeza me lulka te kuqka. :)

 • Postime: 12234

#443 ne: 24-07-2007, 15:31:47
Ne sill foton ketej,se ste besojme. :D

 • Postime: 1460

#444 ne: 24-07-2007, 15:37:09
Unë sot kam tanga te zeza me lulka te kuqka. :)

Do e kene rrafur aq keq sa i eshte bere mishi me te zeza e me te kuqe :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#445 ne: 24-07-2007, 15:39:17
Do e kenë rrafur aq keq sa i është bërë mishi me te zeza e me te kuqe :P

Mos ki hall ti se po te me rrajne, i rraj prapa edhe une. :P :D Mgjth flmd qe ma qan hallin. Hallexhi. LOL

#446 ne: 24-07-2007, 16:04:17
Skam veshur gje..nje pale roze me lulka tek lulja e me nje gjethe pastaj nga pas LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#447 ne: 24-07-2007, 16:05:50
Na sqaro pak kujt i thua lule ti Capi? LOL LOL LOL

#448 ne: 24-07-2007, 16:11:13
aty qenke ti...boh mor  burre i dheut ngele pas brekeve te grave :D

Lule i them asaj qe con gonxhe :D

#449 ne: 24-07-2007, 16:12:17
hahahahaha.

Temat e fundit