Çfarë ngjyrë kanë ato..... - 18 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 40641

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#425 ne: 20-07-2007, 16:00:52
pale sa sekrete do kete viktoria aty brenda. :P :P LOL LOL

#426 ne: 21-07-2007, 21:11:22
ngjyre te verdhe me nje lule te vogel tek lulja LOL LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#427 ne: 21-07-2007, 23:44:57
Hahha...Capkene cfare materiali jane..:D

#428 ne: 22-07-2007, 00:22:34
material mendafshi :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#429 ne: 22-07-2007, 00:24:22
Uff ...ate lulen e verdhe me dhembe e kisha kap :D

#430 ne: 22-07-2007, 00:26:05
jo re...po do mbyteshe me salce pastaj ahahahahaa

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#431 ne: 22-07-2007, 00:28:08
Hahahaha...ska dert ia derdhi pak majonez dhe behet mire :D

#432 ne: 22-07-2007, 00:29:58
Pislluk ta ndreq une qejfin ty :D

Ika te marr dush se jam bere qull koke e kembe si pula e lagur..ene do iki te pi birra URRA...

#433 ne: 22-07-2007, 00:30:38
na e shpifet ju te dy. hahaha. une te bardha me lule roze te embla. te pambukta dhe ne trupin e ngjyrosur bejne goxha kontrast

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#434 ne: 22-07-2007, 00:33:24
Pislluk ta ndreq unë qejfin ty :D

Ika te marr dush se jam bërë qull kokë e këmbë si pula e lagur..edhe do iki te pi birra URRA...


Hhaha...ik re ik se po kundermon nga era e salces :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#435 ne: 22-07-2007, 15:53:27
Une sot kam veshur nje pale te lehta, pambuk, tip briefs ne nje te kuqe te celetm si karamale. Shume cute jane.

#436 ne: 22-07-2007, 16:05:49
kam veshur brecka me vije te holle :D po jane ngjyre si portokalli me nje tantelle anash dhe material mendafshni :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#437 ne: 23-07-2007, 00:22:31
Lere ore fare se na cmende edhe ti ... mos e permend portokallin se me dolen jarget  jarge: :D

#438 ne: 23-07-2007, 08:49:18
U qyqa Bakie ka mbetur Charlie me barre  LOL LOL LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#439 ne: 23-07-2007, 10:49:51
Ti e ke mbarsur, mizerje. LOL LOL LOL

#440 ne: 23-07-2007, 14:54:22
Une pse kush mendon ti tjeter LOL LOL LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#441 ne: 24-07-2007, 15:10:51
Leri komentet hajde na thuaj cfare ngjyre i ke veshur sot? hmmmmm:

Apo si gjithmone pa hic je. LOL LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#442 ne: 24-07-2007, 15:25:57
Une sot kam tanga te zeza me lulka te kuqka. :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#443 ne: 24-07-2007, 15:31:47
Ne sill foton ketej,se ste besojme. :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#444 ne: 24-07-2007, 15:37:09
Unë sot kam tanga te zeza me lulka te kuqka. :)

Do e kene rrafur aq keq sa i eshte bere mishi me te zeza e me te kuqe :P

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#445 ne: 24-07-2007, 15:39:17
Do e kenë rrafur aq keq sa i është bërë mishi me te zeza e me te kuqe :P

Mos ki hall ti se po te me rrajne, i rraj prapa edhe une. :P :D Mgjth flmd qe ma qan hallin. Hallexhi. LOL

#446 ne: 24-07-2007, 16:04:17
Skam veshur gje..nje pale roze me lulka tek lulja e me nje gjethe pastaj nga pas LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#447 ne: 24-07-2007, 16:05:50
Na sqaro pak kujt i thua lule ti Capi? LOL LOL LOL

#448 ne: 24-07-2007, 16:11:13
aty qenke ti...boh mor  burre i dheut ngele pas brekeve te grave :D

Lule i them asaj qe con gonxhe :D

#449 ne: 24-07-2007, 16:12:17
hahahahaha.

Temat e fundit