Çfarë ngjyrë kanë ato..... - 19 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 43122

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#450 ne: 24-07-2007, 16:13:01
e ti ngele duke me sqaruar o goce qe te rente kaktusi mu te gonxhja. LOL LOL LOL LOL

#451 ne: 24-07-2007, 16:20:40
tu thafte kaktusi..pa dal dielli se i merr lezetin gonxhes :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#452 ne: 24-07-2007, 16:22:41
u tu thafte ajo gjuha jarebi. LOL LOL LOL


#453 ne: 24-07-2007, 16:23:48
hahahaha sa kam qesh desh rashe nga karigia. qyqa kujdes gonxhen capi se ta ben furtaklla furtaklla kaktusi. haha

#454 ne: 24-07-2007, 16:25:50
Ahahah oj Mishel...po cka moj qe kapet me goxhen time ajo e shkreta e ka fshehur pjalim brenda..

Sterio po mu tha mua goja..i hoqa racionin e bukes njerit LOL LOL

#455 ne: 24-07-2007, 16:29:34
a ca je ti ca je. hahahaha

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#456 ne: 24-07-2007, 16:30:11
Njerit!!!!!!!!!!!!!!!!! LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#457 ne: 24-07-2007, 16:31:46
Po ti mishel si i ke. LOL LOL LOL apo edhe ti si Capi je duke bere fresk. LOL LOL

#458 ne: 24-07-2007, 16:32:42
O Sterio mos u hidh dege me dege se do biesh a te keqen Capi LOL LOL

Mishel...ktheja pergjigjen ama si e ke pjalmin se e zuri tartakuti LOL LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#459 ne: 24-07-2007, 16:38:25
 LOL LOL LOL LOL capi te kam thene qe mos kalo hu me hu se do perfundosh si laraska.  :D :D :D

Pastaj une e pyeta Mishel-in keshtu kot sa per sport. :P

#460 ne: 24-07-2007, 16:39:34
Kush une re...laraskte....o Steroi une jam blete e kaluar bletes shetis lule me lule..pickoj dhe te le thumbin  brenda LOL LOL

pyeti re pyete Mishelin..kush po te ndalon se LOL LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#461 ne: 24-07-2007, 16:45:15
Se shikon qe i ben bisht pyetjes ajo nuk pergjigjet ... :D :D :P si duket i ka harruar ne shtepi. LOL LOL LOL

Po ti Capi akoma ato i ke apo i nderrove??????? :P :P :P

#462 ne: 24-07-2007, 16:47:24
i nderrova...kam veshur nje pal me tyl sepse tani sa bera dush para 20 min..me tyl komplet jane gjysem tanga rrine te puthitura mire pas vitheve..ajo aroma e Dove..kremit pas dushit perzihet me atmosferen e qete ne shtepi LOL LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#463 ne: 24-07-2007, 16:53:48
qenka vyshkur ajo gonxhia e pare me duket. :P :P keshtu esht ekur nuk e ujit. LOL LOL LOL

#464 ne: 24-07-2007, 16:55:41
Perkundrazi..ajo u cel dege me dege dhe tani ka dal po rri ne dritare LOL LOL

ai kaktusi yt cberi se mos i kane rene gjembat..

#465 ne: 24-07-2007, 16:58:16
haahhahaha....oe sterio nuk i bej bishta puneve une, po nuk e kisha pa se ishte evolu gjendja ketej...tashi ca deshe me dite ti tamam tamam....si ishte ajo puna sportit!!! :D :D :D :D

Une i kam ngjyre roze, bordurat te verdha, shume te embla jane dhe jane perizoma.

#466 ne: 24-07-2007, 16:58:48
shyqyr qe ja the se iu tha dega e kaktusit LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#467 ne: 24-07-2007, 17:00:46
Si duket vajte i kontrollove njehere para se te na i thoshe moj mishel. LOL LOL LOL


Capi, kaktusi eshte me i forte se kurre sa per gjembat mos e pyet se po te shpoi nuk e merr veten per nja dy dite. LOL LOL LOL

#468 ne: 24-07-2007, 17:01:19
avash mi avash...se nuk ka ngordh akoma roza per kocka mi....
qaji hallin ti   LOL LOL LOL LOL
hajde sterio mos e vrit mendjen se capi e ka nga halli...kohe e gjate, vape po, ehhhhh  :D :D :D :D

#469 ne: 24-07-2007, 17:02:39
Skam shume mi jo..2 dite kam a sa ma qani hallin mua ju LOL LOL

#470 ne: 24-07-2007, 17:02:57
ore pafidho...une te dal ne mbrojte dhe ti me sulmon.... :D :D :D :D

jepi Capi shkulja te gjitha gjembat gje mos i le mbi kaktus... LOL LOL LOL LOL

PS: me falni nese s'ju ndjek shpejt po kam edhe shume pune ne neper duar.//  :D :D :D :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#471 ne: 24-07-2007, 17:03:35
Mire e ke o mishel, qe i dalte kaktusi ne enderr sot asaj jarebi. :P :D LOL LOL

#472 ne: 24-07-2007, 17:04:43
Se di per cfare folet une po une thashe kam 2  dite qe  skam bere dush :D

Sterio....ate kaktusin ta hengert gomari ishalla :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#473 ne: 24-07-2007, 17:06:32
Skam shumë mi jo..2 ditë kam a sa ma qani hallin mua ju LOL LOL

si e ke marre punen ti Capi kam frike se shpejt ka per te ngritur tek ty Folene merimanga. LOL LOL LOL

#474 ne: 24-07-2007, 17:08:31
me mire merimanga sesa te vij kaktusi ;:D

Temat e fundit