Çfarë ngjyrë kanë ato..... - 20 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 36771

 • Postime: 7470
 • Gjinia: Mashkull

#475 ne: 24-07-2007, 17:08:32Sterio....atë kaktusin ta hengert gomari ishalla :D

Mos u identifiko me gomarin se nuk ka lezet Capi. LOL LOL LOL LOL

#476 ne: 24-07-2007, 17:08:36
 LOL LOL LOL LOL LOL

Merimanga e zeze.....kujdes sterio se me te kap ajo te con ne te s'emes te shpie... :D :D :D

#477 ne: 24-07-2007, 17:12:42
ahaahha ahahahaha apo se kam te gjate une thumbin :D

 • Postime: 7470
 • Gjinia: Mashkull

#478 ne: 24-07-2007, 17:14:38
E se ja gjejmë antidotin asaj le të vijë te kafshoje njëherë se per thumbi do ta kap. :P :P :P

#479 ne: 24-07-2007, 17:16:44
o Sterio po ti ca breku ke veshur sot..kot per sport me e ditur ? LOL LOL

 • Postime: 7470
 • Gjinia: Mashkull

#480 ne: 24-07-2007, 17:17:59
Tani qe po flas nuk kam fare. LOL LOL LOL Imagjinohe pak :P :P

#481 ne: 24-07-2007, 17:19:52
po te hane mizat neper shale tani ahahahaha lOLL OL LOL

#482 ne: 24-07-2007, 17:22:59
Une nuk imagjinoj dot...nuk di pse nuk di si ta imagjinoj...hahahah ha
Qeke lakuriq me dur ne xhepa dmth... :D :D :D

 • Postime: 7470
 • Gjinia: Mashkull

#483 ne: 24-07-2007, 17:23:14
LOL  Imagjinate koti ke. :P

#484 ne: 24-07-2007, 17:24:56
ca ti besh..... :D :D :D :D
po edhe me kete "koti" ja dal....nai gjo e boj  LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7470
 • Gjinia: Mashkull

#485 ne: 24-07-2007, 17:26:36
Mire  :D vetem  mos i thuj njeriu. :P :P :P

#486 ne: 24-07-2007, 17:28:06
ja pra ta thashe ty dhe zeriyt....ti e di qe je pus...zeriyt edhe me pus.. :D :D
e sigurt se nuk del gjo!!!!

Tashi une ngjyren e brekve e thashe duhet me thone me gjo ketu????...po kaloj i here ke pushimet  :D :D

#487 ne: 25-07-2007, 15:27:31
ehu nje muhabet ju cdo dite do tregojme ckemi veshur LOL LOL

 • Postime: 7470
 • Gjinia: Mashkull

#488 ne: 25-07-2007, 15:37:03
Nuk ka nevoje fare se e di qe nuk mban fare. LOL LOL LOL

#489 ne: 26-07-2007, 01:57:57
nje pale te kuqe tyl fare. tanga dhe me fjongo ne ansore. tashi keto jane breke qe mi kane bere per krishlindje por qe si kam vesh asnjehere. i bera sefte sot. hahaha

#490 ne: 26-07-2007, 09:36:04
Mos ke bere ndonje gje ti moj..nga ajo porosia qe te lashe para se te ikje !


Une kam veshur breke te thjeshta,vduqa kam ca dite me probleme anesore :)

#491 ne: 26-07-2007, 10:15:10
une porosite i zbatoj me perpikmeri.

 • Postime: 7470
 • Gjinia: Mashkull

#492 ne: 26-07-2007, 12:53:41
Si perfundim edhe sot jeni pa gje?  :P :P

#493 ne: 26-07-2007, 12:57:34
Sterio ti do te dish se cfare kam veshur une dhe Misheli ne moment e do njekohesisht apo tek e tek LOL LOL

#494 ne: 26-07-2007, 13:03:03
e do me bresheri ai hahaha

 • Postime: 7470
 • Gjinia: Mashkull

#495 ne: 26-07-2007, 13:13:09
Si e keni bresherine ju mbath e zbath. :D :D :P

#496 ne: 26-07-2007, 13:15:26
hiq e fut e kemi ne :D

 • Postime: 7470
 • Gjinia: Mashkull

#497 ne: 26-07-2007, 13:19:33
E mire po mos harro ta nxjerresh prap shulin nga foleja. LOL LOL LOL

#498 ne: 26-07-2007, 13:24:01
Jo mi jo....po se morem nje here vesh ca breku vesh Sterio LOL

 • Postime: 7470
 • Gjinia: Mashkull

#499 ne: 26-07-2007, 13:25:39
hic nuk vesh se kam vape.  :P

Temat e fundit