Çfarë ngjyrë kanë ato..... - 22 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 36748

#525 ne: 18-08-2007, 19:25:41
cfar ngjyre i keni ato si perfunddim? hmmmmm: hmmmmm:

#526 ne: 18-08-2007, 19:32:57
e ke me larte wili

#527 ne: 18-08-2007, 22:16:57
pune e madhe..meshkuj ate pune kane !

#528 ne: 18-08-2007, 23:48:55
u ba nami ketu, qyqa!!!ca bani re ca bani? tani e gjetet ju t´bani seks, n´fund t´javes? atje njerezit duhet te shplodhen

pa le me chekuevara qe donte te jepte edhe ndihme vullnetare!!!
do i jepet nje dekorate seksuale me kete rast;-))))

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#529 ne: 19-08-2007, 03:45:41
dekorate, per ndihmesen e shqyer ne pune sociale...... :D
ndihmese per femrat e pakenaqura, apo per ato qe duan te kenaqen me shume :engjell: :engjell: :engjell: :engjell:

#530 ne: 19-08-2007, 10:48:22
sot i kam ngjyre pink dhe ne pjesen e pasme kane te stampuar nje zemer paksa te madhe.

#531 ne: 19-08-2007, 15:34:50
chekevara..po femrat qe nuk ngopet u ben derman ti :D :D: :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#532 ne: 19-08-2007, 15:49:08
deri sa te thone boll, vete.....

ti çapkene spaske te ngopur, he? te uroj qe te gjesh dike qe ta ngope me se miri..... :D :D :D :D

#533 ne: 19-08-2007, 15:51:50
kush une..ehehehe mos te ngopesha une nuk rrija tere diten e beja lloqe kavaje me ju..por ta parashtrova si problem..se tani ka dhe njerez te tille :D

une e kam gjet nje...se coj sikur te vdes :D

cuditem cfare te brendshme veshin djemte se asnje here si kam pare :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#534 ne: 19-08-2007, 15:57:37
kshtu ndodh kur rrakaqitesh nje here ne muaj...se ke mendjen fare tek te brendhmet.... :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#535 ne: 19-08-2007, 15:58:06
Bobo si e kane mbushur kete temen ca. Pershendetje Capi, Misheli, Sterio dhe Cheke. ;)

Une sot i kam ngjyre violet nese donit ta dinit. LOL

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#536 ne: 19-08-2007, 16:02:07
persh elegance.......

vajza, une sot kam nje pale boxer te zeza.......
vazhdoni e imagjinoni tani.... :D :D :D

#537 ne: 19-08-2007, 16:03:56
ua ma nxefe imagjinatet kalama i keq :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#538 ne: 19-08-2007, 16:07:40
keshilla ime  ne kete rast eshte nje banjo me uje te ftohte.... :D :D

#539 ne: 19-08-2007, 16:09:06
po pas banje cte bej :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#540 ne: 19-08-2007, 16:15:21
nqs nuk te kalon me ujti e ftohte.......perdor mjete rrethanore :D....ça te them une i shkreti ty çapkene.......

#541 ne: 19-08-2007, 16:18:32
po ha pjeshke tani keshtu qe se kam menjden diku

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#542 ne: 19-08-2007, 16:23:29
këshilla ime  ne këtë rast është një banjo me ujë te ftohte.... :D :D

Shyqyr qe eshte shpikur banja me uje te ftohte thuaj. Per raste te tilla duhet qe cke me te.


P.S. Capkene, ke dale shume bukur oj kukull tek fotoja e re ne avatar. :) Nje te :-* puthme tek balli qe mos te te marr mesysh.

#543 ne: 19-08-2007, 16:25:16
flm Elegance...per komplimentin zemer !

Une sot mqs si kam treguar jane ngjyre bojqielli me ca  tantella te bardha anash..dhe me ca vija neper te :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#544 ne: 19-08-2007, 16:25:26
bravo, kujdes me fafshimet, se mos thyesh dhembet :D...kjo nuk do te thote qe te nderrosh frut......mos be gabim e fillon e han ndonje banane....... :D :D :D :D

#545 ne: 19-08-2007, 16:27:56
jo jo do ha...trangull tani pa fara :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#546 ne: 19-08-2007, 16:31:09
atehere te pelqenka gjendja e nxehtesise permanente..... :D

#547 ne: 19-08-2007, 16:32:15
sa me llafe te medhaja qe fole mo Jahu..ku kuptoj une nga keto llafe keshtu :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#548 ne: 19-08-2007, 16:35:01
ta ka qefi, ore e minut.... :D

#549 ne: 19-08-2007, 16:38:17
ahahaha ma ka se mohoj..po ama se behet dhe boze ashtu muhabeti..ahahaha

Temat e fundit