×
Hyrja
Profili

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 36700

#550 ne: 19-08-2007, 21:38:38
ahahaha ma ka se mohoj..po ama se bëhet dhe boze ashtu muhabeti..ahahaha
ehhhh sa vape eshte bere ketu tek kjo tema, plus vapa qe eshte rrotull,plasem lodhje: :-x

#551 ne: 19-08-2007, 21:39:32
zhvishu Wili..kete keshille te jap :D

#552 ne: 19-08-2007, 21:51:35
po me fut ne mekat Capkene?? hmmmmm:..ec te vdekte ai ty dhe jo ti ate :D

#553 ne: 19-08-2007, 21:56:47
ore te hengert goja m..grenze ishalla..se e kam yll djalin e kam !

#554 ne: 19-08-2007, 22:02:31
ore te hengert goja m..grenze ishalla..se e kam yll djalin e kam !
kur je bere me djale moj? te rroje me jete te gjate e paç hmmmmm: :perqafim

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#555 ne: 20-08-2007, 23:18:56
ore te hengert goja m..grenze ishalla..se e kam yll djalin e kam !

Po c'lidhje ka djali jot me breket e tua, moj?! LOL

#556 ne: 21-08-2007, 00:42:14
te bardha me fjongo te verdhe. shume te buckura jane.

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#557 ne: 21-08-2007, 00:48:10
te bardha me fjongo te verdhe. shumë te buckura janë.

na jep ndonje detaj tjeter....... :D

#558 ne: 21-08-2007, 00:52:00
te tipit? pastaj pse kerkon bela kot. :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#559 ne: 21-08-2007, 00:54:48
te tipit? pastaj pse kërkon bela kot. :D

psh:çfare "forme" kane???....nejse, ke te drejt, çkerkoj dhe une bela..... :D

#560 ne: 21-08-2007, 00:58:09
forme trekendeshi. hahaha. rri o njeri i mire se osht edhe mesi i nates. haha. naten shoku. ah ngjyra e ketyre nuk eshte vetem per femrat. por edhe per ngjyren e benevrekve tuaj. ika

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#561 ne: 21-08-2007, 10:29:20
Po tani ne mengjes si i ke a po ke akoma ato te nates. :P :P :P :P

#562 ne: 21-08-2007, 11:01:22
ehe si e gjete aman.  LOL LOL

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#563 ne: 21-08-2007, 11:56:50
Keshtu kot ja mbyta. LOL LOL LOL

By the way mbylli kembet se le nam ketu ne zyre po te shofin. :D :D :D :P

#564 ne: 21-08-2007, 12:06:01
auuu e une thashe pse po me shifnin te gjithe. mire qe me the se e paskam lone nomin topa topa. :D

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#565 ne: 21-08-2007, 12:14:33
Leri topat tani po he na thuaj cfare ngjyre i ke, jo per gje po nuk dua te pyes Capin. :P :P :P

#566 ne: 21-08-2007, 12:20:38
te tuqe me dandella. haha. po ti sterio si i ke eee

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#567 ne: 21-08-2007, 12:24:45
S'kam veshur fare se kam vape. :D :D :D :P :P :P :P

#568 ne: 21-08-2007, 12:26:44
ahh e paske zgjidh mire muhabetin. i paske ngjyre mishi. D:D:D:D:

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#569 ne: 21-08-2007, 12:38:20
Po po e kam mbaruar ate pune... :P

#570 ne: 21-08-2007, 13:19:31
duket. hahaha. meqense me ate qe shoh si shume te bardha i paske. hahaha apo je fut ne allci hahahaha

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#571 ne: 21-08-2007, 13:31:08
Mos shih shume me vemendje se do qitesh syte. LOL LOL LOL

#572 ne: 21-08-2007, 13:32:48
mos qaj hall. vetem se me dolen para syve.  per avatarin ta ngas llafin.   :D

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#573 ne: 21-08-2007, 13:37:53
Gjithmone per ate po flasim o mishel :D pse per ke kujtove ti... :P :P :P

#574 ne: 21-08-2007, 13:51:13
e pra e ashtu them edhe une. :D

Temat e fundit