Çfarë ngjyrë kanë ato..... - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 37173

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#575 ne: 21-08-2007, 13:54:25
jo po thuj jo po deshe  :P

#576 ne: 21-08-2007, 13:57:59
e thashe pra!

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#577 ne: 22-08-2007, 07:42:31
Une sot i kam ngjyre ciklamine ne te kuqe, modeli i zakonshem breckash (briefs), me shtat te larte, material komplet elastik/llastik. ;)

#578 ne: 22-08-2007, 14:53:57
lum ju qe keni kohe ti vishni mua sme del koha te ha buke e jo me te vesh te mbathura LOL LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#579 ne: 22-08-2007, 15:08:38
Ti si gjithmone pa mbathje rri. :D :D :D  Se perton a se dicka tjeter ec ketu e na e shpjego pak. :P :P :P

#580 ne: 22-08-2007, 15:10:26
Rri si puna e avatarit tend :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#581 ne: 22-08-2007, 15:12:26
Mos e shih me shume vemendje se mos qerrohesh. :) LOL LOL

#582 ne: 22-08-2007, 15:12:57
kam marr lupen me vete sot...se vetem ajo ben derman .D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#583 ne: 22-08-2007, 15:14:51
E shoh qe ke aq shume etje sa do ta shohesh sa me te zmadhuar. LOL LOL

#584 ne: 22-08-2007, 15:16:07
jo re jo po i bej analizat ,po e shof nese eshte homosapiens :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#585 ne: 22-08-2007, 15:28:59
NQS se e ke per skulpturen po ta heq une kurreshtjen jo per gje po nuk po te lodh shume me analiza. Eshte Allci dhe eshte allci e cilesise se larte shuem e forte.  :P :P :P

#586 ne: 22-08-2007, 15:32:51
kete ceshtjen e allciut sikur e sqarum dje mo. une sot i kam jeshile si ngjyre prasi ose bari sipas deshires. vetem ishalla sdel nai lope ne forum. :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#587 ne: 22-08-2007, 15:44:23
Drejt me thene per kafshe kam degjuar ketu ne forum po per lope joooooo :D

Si perfundim si i kishe.  :P :P :P :P DMTH na jep me shume detaje :D

#588 ne: 22-08-2007, 15:47:24
sa kerkon nga jeta ti o njeri. :D  . Mire i kam. Ti mire i ke? :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#589 ne: 22-08-2007, 15:51:39
ke ke mire?   :P :P :P

#590 ne: 22-08-2007, 15:59:27
sikur per gaqet flitet ketu. e varja se sjam ne terezi hic tani. pafshim sterio. mbase me kalon me vone.

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#591 ne: 23-08-2007, 04:58:56
Te verdha fare, me te verdha se keto figurinat SmiLey qe kemi ne ketu i kam.

P.S. Mishel, you have stolen a page from my book and put a butterfly as your avatar. Nice.

 • Postime: 1460

#592 ne: 24-08-2007, 14:10:49
Ne pamje te pare duken si rrjete peshkimi. :D

#593 ne: 24-08-2007, 14:32:04
ke dale per peshkim? me gjithe kete vape LOL LOL

#594 ne: 24-08-2007, 14:54:20
une sot i kam ngjyre pjepri me duket quhet kjo! jane te pambukta dhe normale.

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#595 ne: 24-08-2007, 15:00:43
Te bukura i paske. :D :D

Meqe ra fjala cdo te thote normale? :P :P :P

#596 ne: 24-08-2007, 16:00:52
prerje normale. jo stringa. jo tanga. jo box. kuptove tipi?  :D

 • Postime: 5949

#597 ne: 24-08-2007, 16:09:27
roze me tantelle ne ngjyre te lejlat te hapur anash i kam :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#598 ne: 31-08-2007, 17:05:59
Gri, pambuk, te lehta dhe shume te rehatshme. Jane nga Express. ;)

#599 ne: 31-08-2007, 17:07:46
te bardha me zemra te vogla e te kuqe! te pambukta!

Temat e fundit