Çfarë ngjyrë kanë ato..... - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 40661

#600 ne: 31-08-2007, 22:08:50
blu me fjongo :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#601 ne: 01-09-2007, 00:48:59
si karramele jam bere sot me nje roze shume te embel....

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 02-09-2007, 06:07:21
Une i kam roze ne lejla, gjysem pambuk i bute e gjysem dantelle. :)

#603 ne: 03-09-2007, 17:22:21
sot kam veshur te  brendshme super normale se isha tek mjeku dhe apappa ska atje me nje rrip me 2 rripa :)

po ai majmuni desh me futi duart mes gjoksit kur donte te me shikonte rrahjet e  zemres u si mu be mishi pucpuriza pucpuriza kisah nja 3 muaj qe smi kishte futur duart njeri ashtu

une nga sikleti(kushedi do jem ekstituar si duket) harrova te mberthej shallin ne fyt pastaj e lashe mbi karrige LOL LOL

#604 ne: 03-09-2007, 17:52:12
e paske hutu doktorin moj hahahaha


une sot i kam Lejla te erret me bordura te verdha,

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#605 ne: 03-09-2007, 18:04:20
Tamam si te Mishelit LOL LOL

#606 ne: 03-09-2007, 18:06:20
 :D :D
do i kemi ble me nji dyqan ne....  :D :D :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#607 ne: 03-09-2007, 18:09:59
JO JO  :D

#608 ne: 03-09-2007, 18:12:51
pa he??  :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#609 ne: 03-09-2007, 20:11:37
Te zeza me gri dhe ngjyre argjendi me vija si zebra i kam, edhe pak te tejdukshme.  :-[

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#610 ne: 19-09-2007, 17:52:12
Jeshile te ndezur si bari, tanga. Kane dy zemra te vockla te futura brenda njera-tjetres, zemrat jane bërë me xixa te vogla argjendi, mbrapa, ne mes te byces. LOL

#611 ne: 21-09-2007, 20:48:15
bardha..si topi i debores dhe breke tamam se me ngrinte zonja jo per gje LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#612 ne: 21-09-2007, 21:07:23
bardha..si topi i debores dhe breke tamam se me ngrinte zonja jo për gjë LOL LOL

Une mendova s'do jete ketu Capi sot, s'ike ne Bullgari ti njehere?! Me kompjuter mbas byt*e qenke zotrote?! :P

#613 ne: 21-09-2007, 21:37:16
nga aty po shkruan moj...po eshte maniake ajo vajze ta kam thene   :D :D :D

O capi naten :perqafim :perqafim

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#614 ne: 29-09-2007, 11:52:09
Me duket se nuk jeni nderruar me qe prej dates 21 shtator. :P :P LOL LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#615 ne: 01-10-2007, 02:08:18
Nuk eshte se s'jemi nderruar po wow, s'do themi perdite sec breke kemi veshur. OJ ky. LOL

Une tani i kam ngjyre violet, nese pyet dikush. Shshshhhhhh  :-[

#616 ne: 03-10-2007, 18:41:11
O Sterio boll ndenje pas fustanit te grave ahahaha

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#617 ne: 03-10-2007, 23:46:30
Unë tani i kam Pink ne një lule me mes.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#618 ne: 04-10-2007, 19:21:40
Une i kam te verdha me lule te vogla roze dhe portokalle. Jane pambuk, nga Victoria Secret. ;)

#619 ne: 04-10-2007, 19:26:00
Prit ti shoh se kam harru ca kam vesh sot... :D :D :D :D


UU se u kujtova...roze me zemra te vogla te kuqe dhe si ujra neper te!! te pambukta si gjithmone

PS: se bo vaki i prek njeri me dore...se nomi zi bohet mo!!! LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#620 ne: 04-10-2007, 19:29:41
He moj i pe LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 04-10-2007, 19:36:48
He moj i pe LOL LOL

I Pa, i pa. I paska te ngjashme me te miat "shtriga". LOL

#622 ne: 04-10-2007, 19:38:26
he mi ju...se u konfuzova!!!!

hahahahaha

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 04-10-2007, 19:38:31
do i kene blere ne nje vend  :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#624 ne: 06-10-2007, 17:57:58
Une kam veshur nje pale te reja fare. Kane ngjyre te kalter e kane lule te vogla ngjyre vjollce. Briefs, pambuk. ;)

Temat e fundit