Çfarë ngjyrë kanë ato..... - 25 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 36740

#600 ne: 31-08-2007, 22:08:50
blu me fjongo :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#601 ne: 01-09-2007, 00:48:59
si karramele jam bere sot me nje roze shume te embel....

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 02-09-2007, 06:07:21
Une i kam roze ne lejla, gjysem pambuk i bute e gjysem dantelle. :)

#603 ne: 03-09-2007, 17:22:21
sot kam veshur te  brendshme super normale se isha tek mjeku dhe apappa ska atje me nje rrip me 2 rripa :)

po ai majmuni desh me futi duart mes gjoksit kur donte te me shikonte rrahjet e  zemres u si mu be mishi pucpuriza pucpuriza kisah nja 3 muaj qe smi kishte futur duart njeri ashtu

une nga sikleti(kushedi do jem ekstituar si duket) harrova te mberthej shallin ne fyt pastaj e lashe mbi karrige LOL LOL

#604 ne: 03-09-2007, 17:52:12
e paske hutu doktorin moj hahahaha


une sot i kam Lejla te erret me bordura te verdha,

 • Postime: 1580

#605 ne: 03-09-2007, 18:04:20
Tamam si te Mishelit LOL LOL

#606 ne: 03-09-2007, 18:06:20
 :D :D
do i kemi ble me nji dyqan ne....  :D :D :D

 • Postime: 1580

#607 ne: 03-09-2007, 18:09:59
JO JO  :D

#608 ne: 03-09-2007, 18:12:51
pa he??  :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#609 ne: 03-09-2007, 20:11:37
Te zeza me gri dhe ngjyre argjendi me vija si zebra i kam, edhe pak te tejdukshme.  :-[

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#610 ne: 19-09-2007, 17:52:12
Jeshile te ndezur si bari, tanga. Kane dy zemra te vockla te futura brenda njera-tjetres, zemrat jane bërë me xixa te vogla argjendi, mbrapa, ne mes te byces. LOL

#611 ne: 21-09-2007, 20:48:15
bardha..si topi i debores dhe breke tamam se me ngrinte zonja jo per gje LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#612 ne: 21-09-2007, 21:07:23
bardha..si topi i debores dhe breke tamam se me ngrinte zonja jo për gjë LOL LOL

Une mendova s'do jete ketu Capi sot, s'ike ne Bullgari ti njehere?! Me kompjuter mbas byt*e qenke zotrote?! :P

#613 ne: 21-09-2007, 21:37:16
nga aty po shkruan moj...po eshte maniake ajo vajze ta kam thene   :D :D :D

O capi naten :perqafim :perqafim

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#614 ne: 29-09-2007, 11:52:09
Me duket se nuk jeni nderruar me qe prej dates 21 shtator. :P :P LOL LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#615 ne: 01-10-2007, 02:08:18
Nuk eshte se s'jemi nderruar po wow, s'do themi perdite sec breke kemi veshur. OJ ky. LOL

Une tani i kam ngjyre violet, nese pyet dikush. Shshshhhhhh  :-[

#616 ne: 03-10-2007, 18:41:11
O Sterio boll ndenje pas fustanit te grave ahahaha

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#617 ne: 03-10-2007, 23:46:30
Unë tani i kam Pink ne një lule me mes.

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#618 ne: 04-10-2007, 19:21:40
Une i kam te verdha me lule te vogla roze dhe portokalle. Jane pambuk, nga Victoria Secret. ;)

#619 ne: 04-10-2007, 19:26:00
Prit ti shoh se kam harru ca kam vesh sot... :D :D :D :D


UU se u kujtova...roze me zemra te vogla te kuqe dhe si ujra neper te!! te pambukta si gjithmone

PS: se bo vaki i prek njeri me dore...se nomi zi bohet mo!!! LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#620 ne: 04-10-2007, 19:29:41
He moj i pe LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 04-10-2007, 19:36:48
He moj i pe LOL LOL

I Pa, i pa. I paska te ngjashme me te miat "shtriga". LOL

#622 ne: 04-10-2007, 19:38:26
he mi ju...se u konfuzova!!!!

hahahahaha

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 04-10-2007, 19:38:31
do i kene blere ne nje vend  :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#624 ne: 06-10-2007, 17:57:58
Une kam veshur nje pale te reja fare. Kane ngjyre te kalter e kane lule te vogla ngjyre vjollce. Briefs, pambuk. ;)

Temat e fundit